Споделена история от Тинейджърски

Популярна в гимназията
Моля предварително без хейт в коментарите. Здравейте! Аз съм момиче на 15г., уча в много елитна гимназия, смея да кажа, че съм красива, умна и че живея в заможно семейство. Нищо не ми липсва. От доста време ме мъчи едно единствено нещо. В класа ми има 3 момичета, които са сред “популярните”. Имат характер и стил. Всички ученици ги харесват. Преподавателите също, тъй като те им се подмазват. Тези момичета винаги са ме дразнели, тъй като без да правят абсолютно нищо, всички ги харесват. Не са нищо особено, но успяват да карат всички да ходят след тях...! Завиждам им страшно много. Очевидно е, че това е от пубертета и е нормално и аз да искам да бъда харесвана и център на внимание като тях, колкото и глупаво да звучи. Откакто дойоха в тази гимназия и станаха център на внимание, докато аз имам лош имидж, които искам да променя. Тъй като незнайно как винаги съм забъркана в някаква интрига, доста често съм плакала в училище и всички ме мислят за филмарка. Моля ви се, дайте ми съвети, как да пренасоча вниманието върху себе си. Как да се държа, как да се обличам? Какво да правя? Ще съм ви много благодарна!

Коментари

1.   Твоето се казва да плащаш данък обществено мнение.

2.   Аз съм момче и мога да ти кажа, че не е работата в дрехите или колко пари имаш и даже как изглеждаш за да си популярен. Това е повече излъчване и самочуствие! Давам себе си за пример-най много мен ме свалят момичетата и ми се лепят без да знам защо, не съм красавец, имам крив нос голям според мен, криви долни зъби, кльощав съм, косата ми я нося на опашка, обличам се с нормални дънки и фанелка, но съм най популярното момче в моето училище, завиждат ми много по големи момчета от мен и много по мускулести които блъскат по фитнеси и пак не ги огравя. Просто става, когато си себе си и можеш да се бъзикаш да си уникален, да не мислиш за другите те какви са, а си прави това което те радва тебе и най вече чуство за хумор, мен не ми пука даже да направя някой гаф, както при една среща примерно се спънах и се прострях пред нея, казах и лоол още отсега съм в краката ти ще се ожениш ли за мен и тя се смя и всичко беше точно. Не се дразни и не завиждай на никой, бъди си естествена и ще си много по популярна от тях!

3.   За кво ти е да си център на внимание и да си популярна?
Я си хвани 1 гадженце и си се обичайте, без да ви пука от чуждото мнение. Обличай се нормално, дръж се добре с хората, обмисляй постъпките си - днешната младеж е 90% курвенско-педерастки истории, така че така би се откроила за останалите 10% сносни хлапета. :)

4.   Трябва да имаш хубаво дупе и гърди, да имаш красиво лице, права коса, големи устни, хубав грим, яки снимки, да си общителна, да ходиш изправено и гордо и да имаш високо самочувствие и да имаш нещо по-специално, например да си известна или богата, или да имаш най-модерните дрехи, или да имаш някакъв талант. Само така хората ще те харесат.