Споделена история от Тинейджърски

Момчето, което харесвам
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Моля модераторите да пуснат историята, защото е важно за мен. Тази година съм в ново училище и проблема ми е, че си харесах момче от класа. Наистина го харесвам, а предполагам знаете златното правило да не ходиш с някого от твоя клас. Та в началото не познавах никого в класа, освен едно момче, с което и сега седим. По принцип предпочитам компания от момичета и с такава съм свикнала, но момичетата от класа не ме кефят много. Мога да говоря нещо с тях, не е като да се мразим, но просто не мисля, че ще стана близка приятелка с някоя от тях. Затова реших да се сприятеля с момчетата, които ми изглеждат много яки, а и като цяло е по-добре да имаш момчета приятели, защото не ти правят интриги и филми. Та това момче, което харесвах седеше пред мен и първите седмици не му говорех почти, а и още никого не познавах и не се бях отпуснала. След това като ги поопознах малко започнах да се отпускам, да се шегувам постоянно и да си говоря с хората от класа. Момчетата си говорят повече с мен, стоят до мен и като цяло забелязах, че не харесват да стоят при повечето момичета и че ги дразнят. Преди почти не говорех с момчето, което харесвам, но сега започнахме много да говорим, бъзикаме се постоянно, аз му пипам косата, а той ми говори някви глупости. Много се закачаме. И сега въпроса ми не е дали ме харесва. Той не ме. Може би съм му симпатична, но знам, че не ме харесва. Просто още не се познаваме добре. Той е много висок, почти 1, 90 е, но всички го бъзикаме, че е нисък, според мен е много хубав, а и някои приятелки, които го видяха като ме поздравяваше, казаха, че е хубав. Забавен е и понякога много се лигави, но може да бъде и сериозен. Страшно умен е. Като жив калкулатор е. Има много висок бал, един от най-високите в училище. Аз не съм от най-красивите, но наистина съм страшно харизматична и хората много ме харесват и им е приятно с мен. Косата ми е дълга малка под раменете, кафява е. Очите ми изглеждат кафяви, но ако се вгледаш са зелени. Нямам много пъпки, съвсем малко. Много си харесвам носа, защото е много мъничък и прав. Харесвам и устните ми, защото са доста плътни. Имам хубава талия, но ужасни бедра, много са дебели. Гърдите ми са доста големи и постоянно ми го казват. D чашка съм. Имам малко корем, но той не си личи много. 1, 60 съм. Като цяло не бих се нарекла хубава, но и грозна не съм. Тааа... какво да правя с това момче, за да му хвана интереса?

Коментари

3.   Много си се филмирала 04 и аз съм 04 ама чак пък толкова. Той е 1. 90 уя му е 20 см мен циците са ми големи всички си говорят с мен и съм готина. Харесваш го и пишеш форум филма ти е в повече, ако той те харесва ще ти го покаже. Може да се кефи на малки цици и големи гъзове стегни се малко не искам да хейта ма е така :Д:Д.