Споделена история от Тинейджърски

Трябва ли да се страхувам от себе си?
Здравейтее!!
Момиче 18г.
Пиша Ви за да ми дадете мнение. И защо според вас се случва това което ще Ви разкажа.
Така преди 1 седмица сънувах, че една баба от блока е починала. Прибирах се от училище и видях на входа нейният некролог. Събудих се, осъзнах, че не е истина.
И вчера разбрах от една приятелка от блока, че въпросната баба наистина е починала, а тя не беше възрастна беше на 63г.
Бяхме си близки моето семейство с тази баба. ДоДоста се уплаших. От съня си. Жената беше здрава. До миналия ден я гледах долу на пейката.
Нямаше да се изплаша толкова много ако преди време се случи подобно нещо.
Тъй като нашите са разведени и майка си имаше нов приятел и в неговия апартамент имаше на стената в хола снимки на починалите му родители. И един ден сънувах че стой снснимката на приятеля на майка до тези на родителите му.
И след 2 дни му откриха Рак.. вече не е сред.

Коментари

1.   Наистина е плашещо. Може и да не вярваш в такива неща, но те съветствам да отидеш на баячка или нещо такова. Намери някой който се занимава с подебен тип неща, може да ти кажат нещо повече... Така както го разказваш, не виждам по- логично решение на нелогичните неща, които са ти се случили... Желая ти никога повече да не ти се случва.

2.   Не се плаши и филмирай излишно. Просто си по-интуитивна и усещаш събитията малко преди да се случат.

3.   Ще трябва да приемеш това което си! Така или иначе не можеш да избягаш от себе си...
Ако обаче ти се отключи и друг канал, ако си и медиум, те съветвам да забраниш да контактуват с и чрез теб! Трябва да си твърд и категоричен! С времето ще разбереш за какво ти говоря.
Ако е придружено с чувства/емоции, ще ти е по-трудно докато се научиш да се абстрахира от тези, които не са твои, но ги чувстваш като собствени.
Повечето с подобни екстри сме резус негативен.

4.   Не ходи на баячка! Просто някои хора са по- чувствителни. Когато спим, душата ни витае в пространството и се свързва на енергийно ниво с останалите души. Когато на някой човек му наближава края, душата му започва по- често да витае и да излъчва определени енергии. По- отворените и чувствителни хора улявят тези енергии. Когато се случи да сънуваш подобни неща, просто се помоли за душата на човека да намери покой. Само това можеш да направиш.