Споделена история от Тинейджърски

Обичам едно момиче, но...
Така, с едно момиче сме приятели от много време, но аз винаги съм изпитвал нещо към нея. 2-3 пъти когато сме се "почерпвали" с компанийката, но не прекалено винаги с нея се озоваваме на едно легло, да се целуваме и т.н. ... Но винаги нищо не излиза тя иска да си останем само приятели.. Но аз си мисля, че щом това се случва няколко пъти има нещо?!

Сега не знам как да постъпя.. всеки път щом стане така месец-два съм просто яко депресиран, е като излезем приятели/ тя си има нейна компанийка .. привикваше ме към нея, но не съм голям фен на емотата... но тя е различна, харесвам я още преди да стане емо/. Та, като съм с приятели няма проблем .. но когато се прибера и си легна в къщи и само като ми хрумне за нея издивявам... всичко отвътре ми се обръща ... немога да спра за миг да мисля за нея ... е това се оправя, но ... незнам сега, дали да и кажа, но си мисля, че щом преди нищо не ставаше /е и аз не бях много настоятелен, оставях тя да реши/ и сега нищо няма да стане ...

Моля помогнете ми, какво да правя?

Коментари

1.   Амй приателю щом не иска сериозна връзка и е емо остави я.

2.   Какво е емо, първо да попитам, че не съм на ясно?

3.   Офф... тия пък деца... Гледаха и те преди 3 месеца по новините какво е ЕМО и всичките станаха такива. Спомням си преди години пък всички бяха "рапъри".

4.   Приател мога само да ти кажа че водата побеждава камъка не със сила, а с постоянство не се отчайвай кажи и какво чувстваш.

5.   Ил, емо, тая не си заслужава, няква позьорка, която се прави на интересна (ЕМО-емоционално малтретиран обект) :ДДДД
Сиво

6.   хей моето гадже съшо е емо и е страхотно!!!! според мен продължавай да и доказваш колко много я обичаш :)

7.   Приятел не се отчаиваи както направих аз Бях на същото положение, но реших да и предложа тя спря да ми пише и след това все едно нищо не беше ставало!

8.   не се отказзвай от нея в никакъв случай :)

9.   Мисля, че при емо е малко по - трудно да я спечелиш. Така де, те имат малко по - трудни за печелене чувства. Ако наистина я обичаш, кажи и, за да разбере и да се чувства обичана. При тях май имаше значение, ако някой ги обича силно. Та мисълта ми е да не оставяш нещата и не се отказвай!
Ес