Споделена история от Тинейджърски

Господина по физическо?!
Здравейте! Ще започна направо по темата. Аз съм на 14 - 8 клас. По физическо възпитание и спорт на моя клас и преподава господин, но вниманието ми е върху другия господин, който преподава на по-големите класове. Сряда и четвъртък имаме заедно час и още от първия път ми направи впечатление. Загледах го, но не можах да му видя лицето. На следващия ден дойде с тениска и се виждаше, че има татуси на ръцете. Тогава не играх, за да видя господина. Успях, цял час го гледах и него и татусите му. Мисля, че го харесвам. Знам, че не трябваи не може и аз само не искам да повярвам, че ме привлича. Когато го видя, независимо къде(в училище;на двора;пред училище...) и започвам да подскачам и да викам. Както споменах по-горе аз съм на 14, а той на 25. За разлика не е толкова голяма, 11 години е. Разликата между родителите ми е 12 години. Но и той от време на време ме заглежда, но аз гледам все да съм пред него или до него, да ме забелязва.

Коментари

2.   Пробвай се! Говори с него!

3.   Разликата ви може и да е 11 години, ама има една малка подробност. Ти си дете, той е мъж. На всичкото отгоре ти е учител. И моите баба и дядо имаха 12 години разлика, обаче са се запознали когато баба е била на 20, а дядо на 32, т. е. и двамата са били пълнолетни и е нямало никакъв проблем да се оженят. Като станеш на 18 и завършиш училище няма да има никакъв проблем да излизаш с мъже 10-11 и дори 15 години по-големи от теб, но на 14 дори не си го и помисляй, защото е ясно, че господинът никога няма да ти обърне внимание. Най-малкото защото не иска да рискува уволнение и дори по-сериозни проблеми. Пък и едва ли си пада по 14-годишни по принцип, защото това си е почти педофилия. За това те съветвам да насочиш вниманието си към някой на твоята възраст или поне под 18. Иначе просто ще станеш за смях пред останалите, а и господинът ще изпадне в доста неловко положение да обяснява, че нямате никакви лични отношения. Е, ако искаш да му навлечеш куп проблеми и самата ти да се изложиш и да станеш за смях пред съучениците си... давай.

4.   Напълно нормално е да го харесваш и по описанието, което му даваш, вярвам че не си единствената ;) Само не се навивай излишно. Разликата във възрастта ви е най- малкият проблем. Въздишай си по него, няма лошо, но да не ти става фикс идея да ходите или нещо такова. Ако не ти беше учител щеше да е ОК да флиртувате, но рискуваш кариерата му за цял живот ако нещо стане и се разчуе... Дано си ме разбрала...

5.   Аз така в училище имах един млад преподавател по физическо. Чукаше ученички наред, изобщо не му пукаше. Накрая взе, че се ожени, защото зaбремени една.

6.   Аз съм също на 14 и ще ти дам съвет защото съм изпадала в такива ситуации с по-големи момчета на 22-25 години.
1. Трябва да знаеш, че той е мъж и си има неговите нужди и няма само да си пишете, да си изпращате целувки или да се прегръщате. Той ще иска повече. Какво мислиш, че гледа и си мисли докато те заглежда? Трябва да си готова за секс.
2. Ако си готова.
Не трябва да се вълнувал пред него и да се държиш като 5 годишна. Точно обратното дръж се по зряло.
Но незнам какво виждаш в него.
Учител на 25 години.

8.   Я бягай да си пишеш домашните вместо да се занимаваш с глупости и да се заглеждаш по учителите! А и това, че е привлечен от теб може да е само в главата ти, но дори и така да е ако е свестен човек няма да предприеме нищо и да си рискува кариерата заради едно влюбено момиченце.