Споделена история от Тинейджърски

Аз съм една тъжна картинка.
Имам толкова много възможности, а от живота искам само едно. Да намеря някой, който да обичам истински, не ми пука за образование, пари, коли, и изобщо материялни притежания... Момче не на 18 съм, смейте се. Нищо не разбирам нали? В апатия или заблуда съм а? Напротив, напълно на ясно съм със всичко и не откривам смисъл в живота си, без някой който да обичам. Имам приятели, работа и грижовно семейство, но всичко това го намирам за маловажно. Не мога да открия любовта и това е, не мога да кажа че съм грозен, напровтив бих посмял да твърдя че съм красив, но това не е достатъчно, определено. Щом всичките ми връстници могат да имат приятелки, а аз не, значи ми липсва нещо. Нима всъщност съм толкова ужасен и лош? Не ми казвайте че и моето време ще дойде или че трябва да бъда по контактен, всички тези съвети съм ги чувал и пробвал стотици пъти. Не съм някой сдухан асоциален индивид, погледнато отгоре нямам много недостатъци, но въщност имам... Просто не знам какво да правя вече, за смях съм, осъзнавам го, но вече не съм способен да си помогна, или да открия някаква мотивация.... Живтът ми е празен, банален и безсмислен. Опасявам се че няма надежда за мен, при положение че съм се опитвал толкова много пъти.... Тъжна песен съм.

Коментари

1.   А мен питаш ли ме, освен това нямам нито приятели, нито семейство... За завиждане си, да знаеш.

2.   А от кой град си? Ако искаш си остави имейла може да се запознаем, да си поговорим. Аз съм момиче на 19 и се чувствам по същия начин като теб :)

3.   За сравнение ще ти кажа, че съм жена на 31, без работа, изведнъж озовала се без приятели и без любов, както съм си била винаги впрочем. По-хубава някакси няма да ставам занапред, все повече вече се усеща умората от живота. Още ли имаш намерение да смяташ, че си толкоеа трагичен случай :)))? Изобщо нямаш реален проблем. Само трянва да живееш, има толкова много неща в тоя живот, когато си на 18... Можеш да излизаш, да се забавляваш, да се радваш на всичко, а това фиксиране върху липсата на любов сигурно идва от другаде. Друг ти е проблемът, вгледай се по-добре в себе си - защо се чувстваш толкова самотен? Сега можеш да флиртуваш, да имаш мечти за бъдещето, да имаш нови запознанства и тръпки, не ги пропускай...

4.   Не се безпокой, ще откриеш любовта и ти. Все пак си само на 18. Казаваш, че имаш работа, семейство, приятели, това въобще не е маловажно!!! , имаш много. Оценявай го, радвай му се, бъди благодарен. Има време и за любов. Мислиш да учиш висше, в университета значително ще разшириш кръга си на познати, може би там ще се запознаеш с някое момиче. Работи, инвестирай в себе си, бъди интересен за противоположния пол, бъди уверен в себе си, знай какво искаш, бори се за него, забавлявай се. Може би когато най-малко очакваш ще се появи някое момиче, което ще харесваш и тя теб ще хареса. А досега бил ли си влюбен и какво е станало, ако искаш сподели. Не се сравнявай с другите и използвай всяка възможност, това е много важно качество, което се цени високо. Не се страхувай да опитваш нови неща и да посрещаш предизвикателствата.

5.   И аз съм тъжна песен. За половин година преживях една раздяла, и мисля че скоро ще преживея и втора.. Аз съм по-тъжна картинка и от теб - момиче на 19 да уточня...

6.   Вжи нищо ти няма аз също като теб съм сама и се чуствам ужасно самотна понякога забравям когато съм с приятелки или приятели но когато се замисля сичко сякаш изведнъж излиза на повърността и ми идва да заплача.... повечето момчета които искат да са с мен искат само това което мога да им предложа или поне което си мислят че ще им дам всички гледат само външния ми вид но не и това от вътре гледът талята ми краката и гръдата ми обиколка но никoй не иска да ме погледне от вътре и да ме опознае защото мисля че въпреки недостатъците си който мисля че има всеки човек аз съм прекрасна по душа но никoй не осъзнава това и затова и аз се скитам сама в размислите си и се дава в собствената с болка и отчаяние от заобикалящите ме хора.... искам някой да доиде даме прегърне да ме целуне и да ми каже че знача всичко за него искам да се почуствам поне веднъж в живота си защитена и сигурна в това че повече няма да съм сама.