Споделена история от Тинейджърски

Нямаме терен
Здравейте, на 17 съм и с приятеля ми искаме да го направим, но нямаме терен.. какво да правя, от 5 години се обичаме и последната тръгнахме. Той ще ми е първия, както и аз на него. Също така се притеснявам, че вече връзката ни ще става само физическа, нямаме обща компания и сме излизали с други приятели около 5 пъти. Не искам всичко да се провали, моля помогнете ми.

Коментари

1.   О, деца, първо пораснете...

2.   Ако приятелят ти е пълнолетен, може да вземете стая в хотел...иначе - толкова ли нямате приятели да ви отстъпят теренче?

3.   Защо не изчакате до 18 и не отидете на хотел?

4.   Аз ще ти дам терен, но в замяна на това аз трябва да те изпробвам първи ;)

5.   номер 4,
нека ти предложа нещо! Дай го тоя терен, а аз обещавам, че ще изпиташ най-вълнуващото си преживяване, с две жени, горещи и страстни...една нощ, в която всичко ще е позволено...всичко! Без правила, забрани, задръжки.
Ще те вържем на някой стол...предсатвяш ли си го... вече си гол, възбуден, устните ни оставят пътечки по кожата ти, коленичили сме пред стола, готови на всичко, за да ти доставим удоволствие с устните си...нокти се спускат бавно по гърдите ти, надолу...

А после ще те забравим, ще си седиш там завързан, а ние ще се отдадем на страстна любовна игра... в другата стая!

Ти само дай теренчето!

до авторката:

Първи път казваш - не става кола. Ами действай умно, момиче. Опразни си къщата за няколко часа, независимо по кое време на денонощието! Вкъщи си - следователно на своя територия си и ще ти е много по-спокойно. Пък някой случайно ако се прибере по-рано, предвидливо сложи ключа отвътре, за да не може да ви сгащят. облечете се спокойно.
Мамо, тате запознайте се с човека Х, пишем един доклад по биология!

Не се притеснявай! И не прибягвай до задни седалки...най-добре просто подреди нещата така, че да се случи в дома ти.