Споделена история от Тинейджърски

Момичетата не ме харесват
Здравейте. На 15 години съм(момче) от голям град. Имам проблем и той е, че момичетата не ме харесват. До сега никога не съм имал гадже и знам само за едно момиче което със сигурност ме е харесвало, но това беше отдавна. Като цяло мога да видя защо не ме харесват. Като за начало на външен вид не съм нищо кой знае какво. Не мисля, че съм грозен и по принцип са ми казвали, че не съм грозен просто има някои неща които могат да се оправят и ще бъда по-добре. Говоря за пъпки и мазнина по лицето. Не съм дебел изобщо, просто имам малко повече мазнина по лицето и прди няколко дена почнах да тренирам за да я махна, но за толкова кратко време как да има резултат. Пъпките също знам, че мога да ги махна, един приятел ми каза да отида на козметик, но аз не искам хем понеже ме е срам, пък и не знам колко пари ще е(ако ще ходя ще трябва да го плащам с мой пари и за това е малко гадно, понеже нашите няма да ми дадът други пари освен джобните). Също така съм нисък, 165 съм, а всички знаем, че момичетата си падат по високи. Дотук добре нека да кажем, че от 4/10 ще мога да стана 6/10 на външен вид. Другият проблем е това, че не съм супер социален. Имам малко приятели и аз искам да имам малко приятели. До някъде ме е срам да говоря с нови хора. Просто се чувствам много странно да говоря с хора които не познавам толкова добре. Ако някой дойде и почне да говори с мен, аз ще знам, че той иска да общуваме и няма да ме е срам. Може би просто си мисля, че никой не иска да говори с мен и за това почти не говоря с хората. Е кажете ми какво да направя по въпроса? Как като цяло да направя така, че хората и най-вече момичетата да ме харесват? Всичко което се сетите ще ми е от полза.

Коментари

1.   Няма нищо срамно в това да отидеш на козметик за почистване на лице. Там ходят и много мъже, които не е задължително да са гейове (нищо против тях, просто го казвам). А след като имаш такъв проблем, би следвало родителите ти да проявят разбиране и да ти дадат пари.

Black Sabbath

2.   Оправи си външния вид, най вече за твое самочувствие и започни да говориш с хората, и някой да те отреже какво толкова, дръж се мъжкарски, вече ще ставаш мъж. Самочувствието привлича жените/момичетата!!!

4.   Ами хубаво да отидеш на козметик не само заради пъпките ами и ще ти се почисти кожата, но като цяло е нормално да имаш акне все пак си на такава възраст.
Също така заговаряй хората по често, не се срамувай, но не прекалявай ( не ги преследвай и не се натрисай това отблъсква ) и ако се държиш мило пред момичетата и им покажеш колко си добър, забавен и грижовен мисля че няма да имаш проблем. Да не забравяме че момичетата се радваме на внимание и комплименти :)

момиче на 14