Споделена история от Тинейджърски

Харесвам момче с което не се познаваме
Здравейте, харесвам едно момче от началото на тази година. В едно училище учим. Той е 12 клас аз съм 10. Първоначално той постоянно ме гледаше, като мина покрай него се обръщаше към мене и наистина си мислех, че ме харесва. Имам приятелка която има приятелка в класа на едно момиче което имат снимки заедно и аз и казах да пита нейната приятелка дали те двамата са гаджета и тя ми каза че са и на мен ми стана много тъпо. Казах си няма да го харесвам той си има гадже обаче просто не става. През лятото моя град отидохме на басейн в един хотел. И както си вървиме изведнъж се обръщам надясно и го гледам там и бях шокирана беше спасител на този хотел няколко дена подред ходихме там. Един ден даже си ударих коляното и текна кръв и той дойде и ме попита как съм аз му казах добре той се върна на мястото си след малко дойде и донесе лепенка. Това беше първият и последен разговор който сме водили. През цялото време когато бяхме на басейните той не сваляше поглед от мен. Сега всеки ден се засичаме по няколко пъти защото сме в една смяна и той отново ме гледа по същия начин както ме гледаше в началото дори и моята приятелка забеляза това и наистина не знам какво да правя а той все още си има гадже. А аз съм много ама много срамежлива. Имам го в приятели във Фейсбук и Instagram и от там знам че имаме доста общи неща харесвам една музика и т. н. И Нямаме никакви общи приятели, ако имахме вече щяхме да сме се запознали Моля ви дайте ми съвет

Коментари

1.   '' Първоначално той постоянно ме гледаше, като мина покрай него се обръщаше към мене и наистина си мислех, че ме харесва'' Колко сте повърхностни и наивни направо да си прережеш вените . Ще ти го кажа съвсем леко и искрено - ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА . Най-много да те омае с някоя друга приказка , да те повика у тях да му ПОМОГНЕШ С ДОМАШНОТО , да те изчука и изведнъж да изгуби интереса си към тебе.
Оправете си манталитета ''дами'' иначе ще продължават да ви използват.

2.   Ааа много сладка история особено това с басейна хаха :) Ще ти дам един тъп съвет, но това помогна на една приятелка. Каза, че го имаш в инстаграм, така че пусни на сторито си мнение или оценка от 1-100 и ако реагира на едно от двете просто му пиши примерно за мнение хубав, изглеждаш пекан, забавен абеее някви такива разбра ме и така може да започнете да си пишете. Не знам надявам се да стане нещо между вас. Успех!

3.   Извинявай номер 1 ама това, че някой теб жестоко те е преебал не означава, че трябва да си го изкарваш на другите и да мислиш, че АБСОЛЮТНО всичко момчета до един са еднакви.

4.   Много ти благодаря, но проблемат е че аз го следвам в Instagram, а той мен не.