Споделена история от Тинейджърски

Много ли са 10 години разлика?
Интересувам се на темата 'разлика в годините'... Според вас нормално ли е да имаш 10 години разлика с човек, когото обичаш? :') Ако да кажем момичето е на 15 а момчето на 25 няма да излезе нищо, но като момичето стане на 18, 19 и той е съответно на 28, 29 тогава вече не е от голямо значение нали? Все пакк хората казват че в любовта няма граници, но искам вашето мнение...

Коментари

1.   Ами зависи. Ако тя е на 15, той на 25, много са.
Ако тя е на 25, а той на 35-не са. Обаче въпросът не е само до разликата в годините за да се получи. Тя може на е на 25, но да се държи незряло, той може да е на 35, но да се държи като застаряващ чичко и тогава, тези 10 да се усещат като 20. За това и характерът и поведението са важни. В личната ти карта може да пише какво ли не, ама има 25 годишни, които се държат като на 15, има и такива, които са в другата крайност и се държат като на 50.
Моят брак беше такъв, бившият ми беше го-голям с 8 години. Е, не се получи. Аз още се имах за млада жена, смятах че животът е пред мен, а той наближаваше 40 и твърдеше, че ни е време за деца и "Къде си тръгвала пак след работа? При положение, че има толкова домакинска работа да вършене. " Е, накрая ми писна! Не казвам, че това беше единствената причина да се разведем, но и тези 8 години се каза думата.

2.   Пълнолетна ли е,няма проблем
Годините не са толкова важни(е не разлика от 15-20-30 разбира се),но до 10 12 е нормално
С приятеля ми имаме 11 г разлика и по-голяма любов не съм изпитвала,щом се допълваме емоционално,сексуално и всякък

3.   А много ли са 20г. разлика? За един приятел питам...

4.   Филмари. А като станеш на 45 и той се гътне? Или като станеш на 30 а той на 40? Какво правим?

5.   Не, не гледайте другите какво казват, а себе си. Правете си каквото поискате, нали никой не ви кара насила? Освен да ви съдят, но те са смешните. :)

6.   10 не са фатални дори като си на 15г. Ако са повече от 15г разликата вече започва да става много. 20 са много, но пак се преглъщат - зле е когато жената е 10-15г по-голяма/стара. Тогава е пълен абсурд. Е, ако ти приличаш на 11 годишна, а той на 30 тогава е зле.

7.   Изобщо не са много 10г. Важното е да се разбирате един с друг, да се уважавате, . Желая ви успех.

8.   Не са много 10 години, но имай в предвид, че ще понадлежиш на манипулация от негова страна, защото той вече е бил на твоята възраст и казано най- общо: вълненията, които ти изпитваш за най - различни неща са му ясни.
Дори да си на 25, а той на 35, или ти на 35 той на 45 пак важи същото, тук вече добавяме и фактора, че тези са мъже закъсляци, които търсят някоя наивница в детеродна възраст..
А въпросният ти 25 годишен най - вероятно изпитва особено затруднение да общува с момичетата на неговите години - не му минават там номерцата казано накратко.
Това е от мен.
Иначе аз ти казвам да правиш каквото искаш - имаш пълното ми одобрение каквото и да решиш ;)