Споделена история от Тинейджърски

Какво се случва с мен?
Здравейте, аз съм момиче на 17 години и имам много проблеми със стомаха, храня се веднъж в деня и то с вредни храни. Откриха ми гастрит. Напоследък имам изключително силни болки в стомаха, отпаднала съм, нямам апетит, непрекъснато ми се повръща и едвам издържам. От 3 месеца имам диария ходих на лекар и нищо не ми помогна. Опитвам се да се храня нормално но отново ме боли. Стомаха ми се подува и спада и имам болки в червата. Разгледах форумите и прочетох че е възможно да имам преплитане или ме е страх да не е рак, макар че няма как. Вземам хапчета и нищо не ми помага. Болките не са като киселини, а сякаш са мускулни. Ходя до тоалетна редовно, но диарията ме притеснява. Лекарите казват че е от гастрита, но се съмнявам. Освен в стомаха имам чести болки в главата и ставите. Почвам да се притеснявам и да се чудя какво става с мен?

Коментари

1.   Ами продължавай да ядеш боклуци и то 1 път на ден... гастрит и то класически! За да не стане язва веднага почвай да си спазваш диетата и то да ядеш редовно. В твоето положение трябва да ядеш по малко, но често и разбира се само определени неща. Забравяш за джънк фуудс, пържено, газирано и т.н. Лекарите сигурно са ти обяснили какво можеш и какво не можеш да ядеш, така че следвай им препоръките. И аз имах гастрит преди години, но с упоритост и диета се оправих напълно и сега си ям всичко, ама сигурно една година бях като бебе, ядях на всеки 3 часа по много малко и то само определени неща.

2.   С какво се храниш, какво пиеш, колко литра вода на ден, пушиш ли, спортуваш ли?
Изменения по ноктите имаш ли - напречни или надлъжни черти, вдлъбнати ивици, петна - бели, черни? Основен цвят - розов, червен, синкав, жълт или белезникав? Бялото на очите ти - чисто ли е или мътно, червено или пък жълто? Болките в ставите - постоянни ли са или само сутрин? Предимно в пръстите на ръцете ли са, при свиването им, дали боли? Имаш ли увеличени лимфни възли, опипай от двете страни на шията, зад ушите и под челюстта. Имаш ли тъмни кръгове под очите?
Имаш ли киселинен рефлукс?
Имаш ли температура между 36. 5 - 37. 2
Замаяност и задъхване при резки движения, например вдигане на глава, изкачване на стълби, носене на тежко?