Споделена история от Тинейджърски

Момче от Интернет.
Здравейте
Знам че някой ще ми кажат как така? !? Нека да преминем към темата...
Аз съм момиче на 13 което както повечето момичета на моята възраст си харесват по- големи момчета (батковци). Запознах се с едно момче във Фейсбук защото бяхме в една група, но от там започнахме да си говорим и на лично вече си имаме и телефонните номера, но в началото не изпитвах нищо към него, но сега е съвсем различно и най-странното е, че не сме се виждали на живо, а само на камера. Видя ли че ми звъни или, че ми пише аз се усмихвам до уши. Той ми споделя всичко, както и аз на него той също така знае за чувствата ми към него. Въпроса ми е харесвам ли го или просто вече съм свикнала да си говорим. Аз мисля че е първото, също като ще ви помоля за съвет какво да правя и как да се държа с него!

Коментари

1.   Възможно е да се влюбиш в човек, който не си виждала ако това ти е въпроса. Но внимавай, при него може да не е така.

2.   Охх... Този батко не те харесва, само ще те използва. Намери си истински мъж.

4.   Момиче още си малка, само на 13 години си. Опасно е да се запознаваш с хора от интернет, защото не знаеш що за стока са. И за въпроса ти... Не знам дали си влюбена. Не вярвам. Не можеш да се влюбиш само заради външния вид на камерата на момчето. Твърде е нереалистично.
Намери си момче , което не стои зад фейсбука само, пишейки ти ;)

6.   Аз съм един 17 годишен батко хахаха. Вижте се наживо, говорете си, излизайте лека полека. Трябва да видиш дали реално ти харесва, по телефона не можеш да си сигурна. Не си споменала колко голям е и има голяма вероятност да се възползва от тебе, затова е добре да се познавате лично, дори не би било зле да потърсиш мнения за него знае ли се. Правете си кефа, но винаги мисли 2 пъти, за да не съжеляваш от последствията още ти е доста розовко, успех!