Споделена история от Тинейджърски

Правих секс с приятеля си, а майка ми разбра и побесня
Здравейте. Аз съм момиче на 13г. Наскоро правих секс с приятеля си, който е на 16г. След това споделих със сестра ми, която е на 17 години. Преди 1 час се скарах със сестра ми. Тя много се ядоса и ме издаде на родителите ми ): Когато разбраха си помислиха, че това е някаква шега. Тогава сестра ми им показа какво съм писала в дневника си. Сега майка ми и баща ми са страшно ядосани. Измислят как да ме накажат ): Преди малко ми взеха GSM-а, марковите ми дрехи, козметиката и се обадиха на родителите на гаджето ми! Сега те са на път към дома ни. Дайте съвет какво да правя.

Коментари

1-50 от 75

1.   Лелее, сега как ще живееш без маркови дрехи и телефон...ужас!

2.   Ох, ами поемаш отговорност за постъпката си!!! Какво друго? Не мислиш ли, че го правят защото ти си малка за секс и искат да те предпазаят.

Какк така на 13 год. мислиш за секс, знаеш ли какк да се пазиш, не ти ли се въртят др неща в главата нормални за възрастта ти???

3.   Ето това му е лошото на дневниците!

4.   Леле на къде върви света, ти сигурно незнаеш от къде пикаеш с извинение, а секс си тръгнала да правиш. Ако ме питам малко ти е това с марковите дрехи и телефона, не съм някоя бабка а на 24 и въпреки, че съм с свободолюбиво мисляне, не мисля, че секс на 13 е нормално.

5.   Маркови дрехи, телефон, секс на 13 г? Хахаха, жал ми е за днешните деца!

6.   хахХАХах ... И аз бих си помислила, че е шега? Секс на 13 години ?!?!?! Wath the fuck ?!?!

...Момичеееееее ти сигорно цикала ти е от има нема една година пък тръгнала да се ебе :х .. Аз също съм на 13, моя приятел също ме караше с думите "Ако ме обичаш." ... Ооо да, дай аз да ме изчука щото го "обичам" пък и аз не го обичам ама друга тема....

Такаче стягай гащи.. и ако съм на родителите ти ще те накарам да скъсаш веднага с това момче и никакви гаджета до 16 годишна като толко ти знае главата за секс.. : ))) айде чао .. ;)

7.   Ти си мн зле то един телефон и дрехи са ти мн малко аз ако бях на ваште щях да не ти дам да правииш нищо др освен да четеш книги.

Боже в днещно време всеки още не си е казал здрасти с другиа и вече се е*е на къде отива света.

8.   Много ме радва тази тема ;ДДДДд Родителите ти явно са дооста добри ;)))))

9.   13 години!!!!
Знам че искаш помощ а тук никой няма да те помогне честно! Но да знаеш аз не бих проговорила на сестра си ако постъпеше така

10.   Ти сама си се подредила достатъчно добре,че без телефон и маркови дрехи няма да е кой знае какво...Само едно ще те попитам,след като го направи не се ли почувства използвана???

11.   Ти не си добре. Аз съм на 16 почти 17 години и през ум не ми е минавало да правя секс поради простата причина, че не се чувствам готова и, защото ми е рано още. Има по-важни неща, за които да мисля сега. Ако бях на родителите ти бих те наказала да не излизаш от къщи за определен период от време. Ако беше забременяла какво щеше да правиш тогава? Малко ти е това наказание, но се радвай, че си се отървала само с това.

12.   Cъщото като номер 5

13.   Според мен не е въпроса в наказанието. От къде знаете кво се е случило. Аз ако бях на мястото на родителите щях да поговоря с нея и то много задълбочено! Аз съм колкото нея и не мисля, че е добре така да направят родетелите! ПО ДОБРЕ ДА ПОГОВОРЯТ С НЕЯ И СЛЕД ТОВА С НА МОМЧЕТО РОДИТЕЛИТЕ И ТО ТАЙНО ОТ НЕЯ! ДА НЕ СЕ ЧУСТВА ЗАСРАМЕНА, МАКАР ЧЕ СИ Е ЗА СРАМ! И ПОСТЪПКАТА И Е МНОГО,МНОГО,МНОГО ЛОША!!!!!!!!!!!

14.   Голяма работа като е правила секс на 13... кфо се пишете за големите моралисти , като повечето сте го правили кажи речи на нейните години ...Момичето искаше съвет как да се справи със ситуацията , а не да я овикате за тфа , че е правила секс. Пък и това , че вие сте тъпички и за думата ПРЕЗЕРВАТИВ не сте чували, не значи че и тя не е чувала.... Тъпанари сте си малко.
Аз ако съм на твое място, не бих седнала да споделям такива работи със сестра ми , колкото и да сме близки ... занапред. С гаджето ти предполагам , че ако той те обича , ще те защити по някакъв начин поне от неговите родители и предстоящия гоооляааам скандал .

15.   Ами следващия път като се чукаш с гаджето неказвай на кака си

16.   Аз ще ти кажа как да се оправиш с родителите.кажи им че дневника е измислица.кажи на кака ти че не е добре с главата и си измисля и готово.а накарай момчето да забравито което се е случило

17.   Ее номер 6 -- сродна душа .. Точно по-същия начин щях да ти отговоря .. и аз съм на 13 .. ; ]] Много ме изкефи, ама страшно!! Не мислех, че има друг, който да мисли кат мене !!

18.   Не знам какво е мнението на другите,защото нямах врем да прочета коментарите на другите,но моето мнение е че не можеш да правих СЕКС НА 13 ГОДИНИ!!!! Не искам да знам какво ще стане с теб на 20 години.Колко ли ще са минали през теб!Аз ако бях на родителите ти и телефона заедно с марковите дрехи щях да ти взема и не знам още какво.Но вече си го направила и няма смисъл сега да ти се карам или както казват тийновете "да ти чета конско."Осмисли хубаво какво си направила и си вземи поука.Съжалявам ако съм прозвучала много грубо,но по-хубаво да правиш секс толкова малка,да беше се задоволила по друг начин например като мастурбираш . И преди да ми кажеш,че обичаш приятеля си,аз ще ти кажа,че да всичко има време.До утре ще ви е минало,а ти все още ще си загубила девствността си .Девствеността трябваше да я загубиш като срещнеш точния човек.А сега ще ти кажа какво да правиш,защото едва ли те интересува моето мнение.Като се срещнете и от двете страни и двамцата обяснете на родителите ви,че просто се обичате ,така е писано и така е станало и сега и двамата ще си вземете поука.

Късмет и ако искаш преусмисли това което сега ти написах,когато вече всичко мине,защото знам,(е сега ще предизвикам негативни емоции теб

19.   Крий се някаде :Д

20.   Лелее много си загазила.... ами вече ще знаеш и като става така няма на НИКОЙ да казваш и няма да пишеш за такива неща в дневника. Мен ме е страх дори да напиша кой си харесвам в дневника, за да не го намери някой и да ме издаде.
*Яса

21.   Това е лошото на дневника, намерят ли го веднъж край! В този дневник вие момичетата описвате всички ваши тайни, един смисъл вашият живот всичко е записано там. Не мислиш ли, че си малка за секс още на 13 години? Как няма да побеснеят вашите? Аз съм на 15 години и след близо два месеца правя 16 години (На 15 Април). Разликата е такава, че аз съм момче, но има разлика между момиче и момче. Правил съм секс, но разбира се без да притискам своята приятелка.
Защо толкова рано си го направила? Да не те е притиснал, да те е заплашил, че ще скъсате или нещо подобно? Аз съм чакал година и половина моята приятелка за да го направим, верен и бях не тръгнах по друга, защото знам, че има време за всичко. ;] Отговори ми моля, ако те е заплашил момичетата обикновенно когато са на 13 ги е страх да го направят, но при теб защо така се получи??!?!?
Притиснал те е нали? :(

22.   Моята сестра също е на 17, споделям и абсолютно всичко, но каквото и да стане, дори и да се скараме жестоко, да стане страшен скандал никога не ме е издала (както и аз нея), просто сме си обещали един на друг, но ако беше го направила повече нямаше да и проговоря.

23.   авторката, кажи какво стана?

24.   Момиче аз съм на 19 години и на твоята възраст се притесняваш от това да ти вземат телефона или марковите боклуци. Мен ме наказваха едно време като не ми даваха да излизам на вън..... Божееее.... А казват че ние сме били дегенерати.

25.   И по-добре че са се развили така нещата, че ако иначе си беше запазено в тайна....кой знае, всичко може да се случи, дори и да е с презерватив секса ;)

27.   Да ри дам един съвет.. Колкото и да искаш да споделиш тази тайна не го прави с брат или сестра, понякога те искат да ти го направят гадно като най малко те издадът на ваще. По добре трябваше да си го пазиш в тайна, секи прави грешки

28.   дневници и сестри ей това не го обичам

31.   модератор - не публикуваме коментари, написани на латиница!

32.   ем просто го е направила няма връщане назад тя само помоли за помощ оба4е и аз съм на 13 но още според мен не си била готова за такава стъпка спокойно ще се оправиш сдкоро време успех

33.   Леле много си го загазила. Ами по-добре се прави на много добра така че да си личи че никога не би направила подобна простотия. Но знай че родителите ти са притеснени за теб. Желая ти успех!!!

34.   Браво на номер 14 само така мой човек само така!!!

35.   Проблемът не е, че е правила секс на 13 години. аз съм на 14 и преди месец го направих за първи път няма нищо лошо в това.. проблемът е в родителите и в сестра и.
Малко по нагоре прочетох, но нее запомних кой номер пишеше, че не тярбва да е с първият срещнат, защото утре те оставя и ти оставаш сама, но няма как да върнеш времето назад за да не го направиш.. стига толкова от мен
Пожелавам ти УСПЕХ : )

36.   Не искам да обиждам ама ще кажа само едно: Някви пикли на 13 взели да казват че правили секс. Вие дори не знаете как точно се прави,най-много да е легнал отгоре и д ате мачка. Дрисли,не значт кога им се пикае секс ще праят!!!

37.   Към номер 14: Искам да ти кажа,че презервативите нямат 100% гаранция тоест има все пак някакъв шанс да се забременее ;)

38.   Ами това е лошо Вие пък защо й се карате искала е съвет какво да направи в такава ситуация. Мила да те попитам дали ти е дошло, защото има и такива, които още не им е дошло, но са правили секс е не съм съгласна с номер 36 как може да се държиш така с момичето. Не Ви разбирам. Момичето е искало да опита. И да не кажете нещо ама и аз имам деца не знам как можете да я обиждате така!!! Невъзможна си номер 36

39.   Към №37:Презервативите ИМАТ 100% гаранция! Няма шанс да се забременее!!! Но може да се хване болест при допир на кожата, която не е покрита с презерватива!!!

41.   Леле, абе аз съм на 12 години и в момента ме интересува училището. А вие секс тръгнали да правите. Боже имате ли изобщо разум в главата си?? Ти може би и " презерватив " не знаеш какво е. Толкова сте загубени. Родителите ти за мен са светци това наказание нищо не е!! Без телефон и маркови дрехи, пак казвам нищо не е!! Тебе трябва да те пускат на училище и обратно! Никъде не трябва да излизаш! Аз ако бях на мястото на родителите ти просто да не ти се иска да живееш!!! Но както и да е не че теб много те интересува това. Но ако имаш ум на 13 годишна помисли над това, за което сме си губили времето да пишем!!

43.   Що, бе 41? Завиждаш ли и?

44.   Нямам думи... големите моралисти:X... чудо голямо, че е правила секс на 13- обеден съм, че повече от полвината и завиждат. Чикиджии смотанани.

45.   Тя темата е публикувана преди три години, така че сиг момичето отдавна е "забравило", само да беше писала какво е станало...

46.   Оф боже писна ми от разни хора на по 35 който са задръстени и не приемат момичета на по 13 - на колкото съм и аз - да правят секс, вие не разбирате ли, че ние се развиваме по - бърво сигурно повечето от жените на 35 -40 години, ще кажат, че на нашата възраст не са мислили за секс, ама те даже повечето на 13 не са имали и цикъл! Аз мисля, че не е крябвало да казваш на сестра си - сестрите са гадни и винаги изпортват. Номер 5 нещо не те разбрах какъв ти е проблема, че ние имаме маркови дрехи и телефони, незнам на колко си и колко трябва да си задръстен , за да кажеш, че ти ежал за хората с маркови дрехи и хубави телефине - аз мога да се похваля дори с това и ще го направя - сичките ми дрехи са минимум 35 лв шапката ми е най - евтиния аксесуар и изобщо нещо, всичките ми дрехи са маркови от сутиените до половерите, телефона ми е от най - новите модели и трябва да съжелявам за това така ли? ! Авторке едно ще ти кажа просто хората си нямат друга работа освен да те критикуват, аз те разбирам знам какво е на 13 години ти се бушуват хормоните най - много. Аз знам, че може би няма да идиш коментара ми и че вече си на 16 ама все пак си казвам мнението.

47.   леле как да помислиш за дете като виждаш днешните деца. направо ме е страх

48.   46 : Аз съм на 15 и мисля, че мислиш грешно. Да не би жените, които сега са на 30-40 години цикъла да им е дошъл на 19 (примерно) Каква е разликата в развитието на жените... не мисля, че това е правилното оправдание... И искам да посъветвам момичетата на тази възраст : Моля ви осъзнайте се! Искате да сте от лесните момичета, които само като им кажеш две думи и вече са готови за подвизи в леглото... Никога няма да приема това за нормално.

49.   нямаше начин да не споменеш за МАРКОВИТЕ дрехи!! :D

51.   Номер 46 аз имам брат и сестра близнаци по-големи от мен с 2 години и никога ама никога не сме се издавали на родителите ни.

до авторката:Аз също съм на 13 и на тази възраст никога не бих постъпила така. Ти как ще погледнеш родителите си???

54.   И аз съм на 13 почти на 14 и съм на същото мнение като 6 и 17

55.   Добре бе... тая тема е на 3 и кусур години... какво продължавате да коментирате... момичето вече е 16-17 годишно и е минало още 10 момчета... айде стига...

58.   Лелее, какво нещо е пубертета. Аз съм на 14 (момче) и до вчера си играхме с приятели на воини с пръчки и картонени щитове при една римска крепост, а тя на 13 години е правила секс. Интересна работа.

59.   Боже, боже...какво поколение идва само. А казват, че ние пропадаме в момента. Това е направо пълен резил.

60.   Хаха.. това ти е малко бе миличка..! Ти осъзнаваш ли, че си малка, за да правиш секс! Охо, загазила си МНОГО!

1-50 от 75