Споделена история от Тинейджърски

Имам нужда от приятели или поне от утеха ;(
Здравейте!
Аз съм момиче на 18 години...
Историята ми е следната: Винаги съм чувствала, че никой не ме разбира, винаги всички ме изоставят и не мога да разбера защо.. Явно е в мен проблемът.. Отначало за всички съм срамежливото, сладко и мило момиче ии това ми харесва.. Умна, приветлива, страхотна.. Всички са мили и топли, но до един момент, в който всичка изчезва като на магия... Едни започват да се дразнят с мен, други да странят.. Реших да пиша, защото този проблем ме засегна и в любовта.. Заради момчето, с което сме заедно в момента аз загубих всичките си приятели.. Чувствам се сама, загубих момчетата си приятели, защото ме помислиха за повърхностна, за 'уличница', защото съм си хванала приятел, някои изпитваха симпатии към мен и съответно ме намразиха...

Момичетата-те отдавна се бяха отдръпнали от мен, лично моята тайфа и не разбрах защо.. Излизаха без да ме викат, идведнъж като че ли започнах да ги дразня във всичко, което правя... И ме изоставиха, защото 2 от тях бяха хвърлили око на моя приятел и ме счетоха за предателка.. И всички останали избраха тях, а аз останах отритната.. Казах си, че явно не са истински приятелки и моето момче ме подкрепяше до един определен миг.. Както бях всичко за него, най-съкпото, пазеше ме от коментарите на другите, беше моето ангелче-пазителче, моят най-добър приятел.. Изведнъж отново като на магия от един определен момент започна да се държе като ужасно студено и ето че днес стана като животно.. Държи се ужасно с мен и аз съм страшно наранена.. Чувствам се сама, слаба, страдам и нямам с кого да поговоря, нямам и приятел за утеха.. Наистина имам нужда да поговоря и вече разчитам само на вас :(

Коментари

1.   :(( аз съм като тебе честно и аз искам приятел на 15 години съм момиче остави си имейл ако искаш, мисля че ще има за какво да си говорим.

2.   Мисля, че мога да ти помогна :)

*Syndrome

3.   Ако искаш пиши ми на ********(дано модераторите го оставят) Ще се радвам да поговоря с теб.

4.   хей, здравей :)) знаеш ли, разбирам те много добре :( аз съм момиче на 19 и мился, че можем да се подкрепим със съвети.. винаги е добре да поговориш с някой непознат който има сходни проблеми... пиши ми ако искаш.. ********** (на латиница)...

5.   Имах такива проблеми и реших, че най - добре е да започна отначало всичко. Зарязах всички. Проимах нови приятели и до днес не мога да се оплача. Когато един човек не те иска не можеш да го накараш на сила независимо дали е приятел или гадже.

6.   Здравей!! Бих могла да те изслушам и да ти помогна! Добър слушател съм ( поне така казват другите ) а и много обичам да помагам! Дано модераторите го оставят за да може ако имаш желание да ме намериш в Скайп - ******** а имаето ифамилията там са Помагам на всеки !

7.   много добре разбирам. аз съм на 31 и съм била като вас. знаете ли защо ни се случва така щото сме чуствителни и си го слагаме на сърце. добри слушатели сме и ни се доверяват много хора и след това се стряскат че знаем много за тях страх ги е това е. с времето като те поучъка живота започваш да си подбираш приятелите и спираш да обръщаш внимание на злобните забележки. малко са хората които си заслужават в наше време точно затова си разочарована и наранена. ако имаш желание може да поговорим това ми е имеила*******както и другите момичета

8.   явно тия хора не са бббили за теб всяко зло за добро ако искаш ме намери в скайп ******

9.   до номер 1:******* ми е скайп

До всички:Искам да ви благодаря за подкрепата.. Обикновено дори тук се среща някой, който да те осъди или обиди, но в случая всички се отзовахте и проявихте разбиране, което наистина ми беше нужно.. Благодаря!

10.   Ами ти трябва да си доволна от себе си по-скоро, защото щом "приятелите" ти момчета така са се отдръпнали и са се завъртяли на 180 градуса, то значи са те имали за обект и са те харесвали като жена, а не като приятелка. Момичетата явно също ти завиждат, значи има за какво. А това, че си се събрала от добри намерения с един от многото студени и незначителни мъже изобщо не е твоя вина. Повече ще внимаваш занапред какъв е човекът срещу теб. Ще имаш и приятели, и то истински, обикновено се случва в студентските години :))). Горе главата и късмет!

11.   Благодаря много, оценявам и коментара на №10, макар че никога не бих погледнала на себе си така, чак да съм доволна, имам скромно мнение за себе си, понякога чак се чудя какво вв мен толкова привлича мъжете, не че се оплаквам, просто не ми е ясно.. Скромна съм, знам си го, това и ми изиграва лоша шега понякога, но това съм аз.. Иначе прав си, ще внимавам с кого дружа..

12.   от номер 1 авторке намерих те в скайпа ако искаш ме добави

13.   Чувстваш празнота в себе си, не можеш да споделиш с никой и никой не споделя с теб. Никакви приятели, никакви родители в продкрепа-нищо. Имаш ли фейсбук или скайп? И аз имам нужда от приятел и този сайт е последната ми капка надежда. Моля те! Нека си попишем малко и да видим дали ще станем поне малко приятелки.

14.   Аз съм горе-долу в същото положение. Сприятелих се с едни страхотни момичета (поне ги мислех за такива)и от начало за тях бях прекрасно момиче което не е за испускане като приятелка... но в момента в който ме опознаха и разбраха, че имам нужда от подкрепа от мили думи и от малко повече внимание (исках повече внимание защото всеки път когато излизах с тях оставах на заден план и се налагаше да седя сама на пейката заблеяна в една точка и много много самотна)те ме изоставиха! Не ми пишат а когато излезем се оплакват, че съм досадна... проблема е, че винаги става така... всеки който ме опознае се отказва от мен... отказва се да поеме отговорността и да бъде истински приятел!!! А аз имах толкова големи надежди за тези момичета, мислих, че за пръв път ще има някой който да е до мен, но явно отново съм грешала. В момента имам една приятелка-Васи, но всеки път щом й разказвам за тези момичета се чувствам като истински егоист и досадник и не мога да я натоварвам с такива неща. За това се обърнах към този сайт и разказах историята си на теб! И ако може след като прочетеш това искам да го истриеш и да не го побликуваш на стената на сайта. Ако имаш някакъв съвет или просто искаш да разкажеш нещо за да ти олекне обърни се към мен с името:Силвия! :)