Споделена история от Тинейджърски

Много искам да станем гаджета
Здравейте аз съм на 14 и харесвам едно момиче от моята улица. Тя е на 12 и е много готина. Една приятелка постоянно ми казва че и тя ме харесва и и е сигурна защтото тя и е казала. Всяка вечер сме заедно навън но ме е срам да и кажа за чувствата си. Смятам довече да и предложа но незнам как. Моля ви дайте ми съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1-50 от 71

1.   Ти пък направо ме потресе!!!! Ами отиваш и й казваш, че я харесваш! Много просто. Ти какви по-различни съвети очакваш? Ако те е срам може нищо да не правиш. Ти решаваш.

2.   Усмихни и се, отиди при нея, направи и 2-3 комплимента и кажи, че я харесваш много.

3.   Какво чакаш, някой друг ли да ти я вэеме ли?

4.   Oтиди до нея кажи че я харесваш и я целуни просто е.

5.   Ами съгласна съм с номер 4.

6.   Oтиваш и и казваш искаш ли да ходим

7.   да бре един приятел опита така и го попитаха - КЪДЕ ? :D:D:D

8.   за банички :D

9.   еми аз съм на 12 и имам гадже на толкова и я свалих като се държах така че да усети че я желая направи така

10.   утиди и и я извикай кажи и че я харесваш

11.   Хаха.. Да не мислиш, че тя ще дойде при теб (въпреки, че в днешни времена вие момчетата сте толкова срамежливи, че понякога сме принудени да ви намекнем нещо ).. Тя чака ти да отидеш при нея! Тебе пък какво те е срам.. Отиваш и и казваш " Харесвам те, ти харесваш ли ме.. и Искаш ли да тръгнем? " Това е.. Успех.. А и най-малкото ти си на 14, тя на 12 :)

12.   Здравеите аз съм на 13 и от половин година харесвам едно момче, но той е много странен един ден ме обича (прегръща ме, казва ми много си хубава, жена ми.. ) на другия ден сякаш не се познава или ме кара да ревнувам когато съм с момиче която и да е тя тои я сваля.. какво да правя, той струва ли си, харесва ли ме???

13.   Ами излезте някъде на парка примерно. И и кажи така няма да се сърдя, ако кажеш не! Искаш ли да станем гаджета? И това е!

14.   Гледай я в очите, усмихвай се, разсмивай я, прави се на най- добрия и приятел. Казвай, че си готов на всичко, за да не е тъжна. Накарай я да се влюби в теб! Тогава я питай кой харесва и ако ти прави намеци, че си ти я питай "Искаш ли да ходим ? " или нещо от тоя род. Ако не стане поне ще знаеш, че си опитал. Но дори и да се получи нещо НИКОГА не и разбивай сърцето!

15.   Просто й го кажи, целуни я и я прегърни

16.   Здравейте! Аз имам подобен проблем. На 12 съм и харесвам едно момиче от моя клас, но не знам как да и го кажа.
Един ден по Facebook и писах, че някой от класа я харесва. Без да споменавам кой естествено. Гледам напоследък все гледа към мене в часовете, смее се на почти всичко, което и казвам в часовете по човек и природа (понеже сме един до друг). Дали и тя ме харесва?
Помощ! Как да и го кажа? Мислех си в часа по ЧП да и да и дам бележка, на която да пише: Maybe we can be more than friends.

18.   Вижте и аз имам подобен проблем. На 11 съм и много харесвам едно момче от моя клас. Мисля, че и той ме харесва, но не съм сигурна. Гледа ме в часовете. Когато го погледна ми намигва. И ми прави комплименти от сорта "Пишеш красиво като лебед". Това означава ли, че и той ме харесва? Постоянно си мисля за него. Опитвам се да го накарам да ревнува. Сериозно съм хлътнала и реших да потърся помощ. Имайте предвид на вас ви е лесно да давате съвети, но за нас е трудно да ги изпълняваме. Помощ!!!

20.   Aбе отивaш предлaгaш и кaто ти кaже не згрешил си може дa имaш втори шaнс може и не тaкa се нaучaвaш дa си професионaлист по жените.

21.   Кажи и, че харесваш някое момиче, ако те пита кое кажи й, че в момента стои пред теб и си говорите, после й кажи, че това е тя :)

22.   Ами, примерно казваш и на ухо ела моля те трябва да ти кажа нещо важноо.... Казваш и харесвам те, искаш ли да станем гаджета и я целуваш... ако не се дръпне значи и тя те харесва..

23.   Ако си сигурен че те харесва не стои така направи бързо нещо прави и намеци и комплименти и ако ти отвърне и кажи но недей много грубо да не я стреснеш но и кажи защото може да стане късно знам го от личен опит

24.   Еми да, отиваш и и казваш направо. :D

26.   Ако я харесваш и обичаш ще й кажеш:знаеш че любовта има грешки, но ако вярваш ще мине като по вода:-).

27.   Когато момиче харесва момче тя очаква той да направи първата стъпка, така че не очаквай тя да ти предложи.
Най-добре я извикай насаме и и кажи че я харесваш много и искащ да станете гаджета това работи. УСПЕХ :) ;)

28.   Пиши и всяка вечер, на пример Хей сладурано какво правиш.. кажи и знаеш ли, че веднага бих се обвързал с теб и така дръж се мило с нея и всичко ще се получи :)

29.   Здравейте аз съм на 12г. и много харесвам едно момиче от моя квартал. Когато играем няма пролеми, но когато
започнем да си говорим, оплесквам всичко и започвам да дрънкам глупости. Нямам идея как да й предложа затова се надявам някой да даде някъкъв съвет.

30.   Номер 6 ами ако тя каже къде?

31.   Здравейте аз съм на 13г и харесвам едно момиче от моето село. Но незнам как да разбера дали ме харесва. А дали е добра идея да я излъжа че си имам гадже за да видя реакцията и.

32.   Здравейте, аз съм на 12 и си падам по едно момиче от моят клас. Някои пъти често и пишех неща от сорта:-Как си? ;-Какво правиш? ; и др. Веднъж като реших да и призная тя каза, че е разбрала, че я харесвам, но има гадже обаче все пак съм имал шанс. Моля за съвет! Предварително благодаря за отговора.

34.   Защо му отговаряте, като статията е писана преди 5 години? Тоя пич е намъкнал и сменил 10 вече...

36.   Отиди при нея и се изпърди в лицето ?.

37.   №36, страх ме е, че съществуват хора като теб!!

-Auslly shipper

38.   Здравейте, с една мацка се запознахме преди около седмица :D Създадоха се 2-3 ситуации, в които се отделяме само двамата от групата и си говорим за нещо (например онзи ден стана въпрос за цигари и т.н.), колкото и странна тема да изглежда стигнахме до един задълбочен разговор. Вчера валеше и изпратих нея и нейна приятелка до тях. Та в споменатия разговор стана въпрос защо пуши, та аз излязох с идея, че трябва да има какво да я разсейва и ще спре бързо. Та сега по същество... Мисля ако днес пак реши да седне така до мен да кажа нещо от рода на "нали няма с какво да се занимаваш и затова пушиш?Мога да ти покажа едно приятно занимание" и директно да действам и да я целуна. Но го има това притеснение, че няма да сме само двамата.

39.   Питай я иска ли да види змея ;)

40.   Здравейте аз също имам проблем с любовта. Тя е осми клас, а аз пети. Много я харесвам постоянно я сънувам, сънувам как сме гаджета. Аз съм на 11 след 1 месец ставам на 12 а тя е на 14. Рожденния и ден е тази година става на 15. Проблем ли е разликата в годините. Какво да направя? Лудо влюбен съм!!!

41.   Номер 40 това е за теб:Първо трябва да разбереш дали е наистина такава за каквато я мислиш(повярвай ми случвало ми се е да сбъркам истинското държание на момичето което съм харесвал). Второ бъди близък с нея и след като сте достатъчно близки, че да си споделяте лична информация(второто важи само ако от скоро се познавате от скоро)тогава и признай за чувствата си когато сметнеш за удобно. Ето мен например ми беше най-удобно когато сме само двамата с нея. Трето постоянно и прави комплименти(това е важно за момичетата) и я питай някой път дали изпитва същото.

42.   Не е ли прекалено голяма за мен? Много я харесвам!!! Пък и аз изобщо не я виждам. Стаята на осми клас е на другия край на коридора? Те понякога по рано тръгват и дори има дни които изобщо не се засичаме! Преди изобщо не ми казваше чао а сега когато тръгвахме от даскало ми беше казала чао (когато имаме равни часове). Също така преди изобщо не ми се усмихваше а сега когато тя ме погледне ми се усмихва. Има някъкъв напредък. Но ме мисли за малък. когато гледах двама като се бият в училище, тя мина покрай мен и тогава ми се усмихна и отиде и каза на тези които се бият, , Малките деца ви гледат, ,

43.   Номер 42, нищо!Признай си пък може и да се получи между вас.Ако не го направиш ще изгубиш възможността си и след време ще ти е гадно, че не си го направил.

44.   Здравейте, аз съм на 13 и съм много влюбен в едно момиче от моя клас.
Не знам как да й предложа....тя е много срамежлива...Постоянно си мисля за нея.Онзи ден свърши часът по биология и с нейна приятелка седнаха на чина и започнаха да рисуват нещо а аз си говорех с един фр..когато погледнах към нея тя дигна листа дето с нейната приятелка рисуваха и на листа пишеше в едно голямо сърце I LOVE YOU!То и аз съм малко срамежлив :D за това моля за съвет (благодаря предварително)

45.   Номер 44 :
Ако превъзмогнеш срама си и и признаеш какво чустваш към нея ще осъзнаеш че срама до нищо хубаво не води. Казваш че тя е срамежлива. В такъв случай гледай да сте сами някъде!!! По принцип срамежливите момичета са много мили и нежни затова и ти трябва да и говориш нежно. А ако наистина е толкова срамежлива знай че ще ти върже :)

47.   Здравейте,не знам как да ви обясня, но двуомясе между двама, за единия(Росен) преди мислех много-не спирах, обаче след няколко седмици се влюбих в още един(Мирослав).Във Росен съм влюбена от може би 3 клас, а сега съм 6-ти!Те са също са 6-ти!Влюбена съм и в двамата,но не знам кой да избера.Росен се държи понякога много гадно,той даже пуши и ме обижда честор но въпреки това не знам защо съм влюбена във него.Понякога даже го мразя!Мирослав пък е мак от Стара Загора,а аз съм от София.Познаваме се, защото бащата на моята братовчедка(вуйчо ми)е разведен и си има приятелка, но тя има сестра и нейната сестра има син и това е Мирослав.Той също се държи малко гадно, но не знам как да променя това с гадното държание!Моля ви помогнете ми !Дайте ми съвет! :(

48.   До №47: Хората трудно се променят. Няма как да ги превъзпиташ. Ако и двамата се държат гадно с теб означава, че изобщо не те заслужават.

49.   аз тренирам карате и харесвам едно момче от там. на 9 сам а той на 11. срамувам се да му го кажа. мисля че и той ме харесва. дайте ми съвет.

50.   Здравейте! Аз съ момиче на 12. Искам да кажа на автора, че момичетата харесват момчета, които да се грижат за тях, да им правят комплименти и да ги разсмиват. Отиди при нея разсмей я и просто и го кажи! А също, когато и го кажеш можеш да й вземеш и цветя!

51.   Номер 47 от кое училище си, че мисля, че май познавам този Росен за който говориш и така може би ще мога да ти дам по-личен съвет за него.

52.   Добре знам че темата е стара но и аз имам нужда от помоща ви. Всичко се почна от училище тя ходеше с едно момче но то я оте*а та през това време си пишехме много и тя започна да ми споделя всичко. След като тя вече беше свободна исках да си пробвам шанса. Споделяхме си всичко даже всяка вечер си пращахме снимки. Започнахме да излизаме все по често но проблема е че си пише с "батковци" (аз съм на 14). Осъзнавам че съм влюбен много, но нз дали тя ме харесва и също така нз как да и кажа какво чувствам

55.   При мене е същата работа. Харесвам моче на 14, а аз съм на 12. Той ми каза, че ме харесва, аз също го харесвам, оаче не му признавам. Всяка вечер излизаме заедно и прекарваме 3 часа. Вечер си говорим още 1-2часа. Той е много загрижен и мил. Постоянно ми казва колко съм хубава( Очите ми имали прекрасен цвят, носа ми бил нормалел:D ). Ако някое момче или момиче след време прочете това... трябва винаги ад казвате когато харесвате някого. На мене лично ми стана много хубаво когато разбрах, че има моче което не търси момиче модел.

56.   Виж, 55 той те харесва, това е очевидно така че го попитай дали иска да станете гаджета. Нищо не губиш и ако ти откаже (което е много малък шанс), няма да свърши света!!

57.   Здравейте НАДЯВАМ СЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ С МОЯТА ТЕМА
-харесвам едно момче и вчера си писахме защото той почна да ми пише аз вече го харесвам от години и сме били заедно дори и разбрах че и той ме харесва но проблема е че не ми предложи веднага а иска да се видим за да ми предложи... ПРОБЛЕМА Е че аз много се срамувам и се чудя да не объркам нещо заради моята срамежливост..

58.   Номер 57 ако той не знае, че го харесваш по-добре му признай така ще го улесниш ако е намислил да ти предложи. :D късмет

1-50 от 71