Споделена история от Тинейджърски

Не мога да си намеря гадже
Здравейте. Аз съм момиче на 13. Висока съм 172 и тежа около 78 килограма. Има едно момиче от класа което е малко по-високо и тежи около 67-70 кг (мисля че е 175см). Приятелка е с всички момчета, има си гадже, дори доста хора ѝ завиждат за "уникалните" крака... Когато играем на неловки въпроси например и някой даде мен и това момиче момчетата започват да се смеят и казват естествено че ще спя с х(така ще я наричам). Не е грозна в лице. Забавна е и всички много я харесват.... Чудя се вече защо мен никой не ме харесва(говоря за момчетата най вече). Тя си има гадже и много добре се разбира с тях. А те дори не искат да ме погледнат независимо дали става дума за приятели или за нещо повече... Не съм чак толкова по дебела от нея! Ще ми се да надебелее много за да бъда по слаба от нея и аз да я заменя... Моля модераторите да публикуват историята ми!

Коментари

1.   Не бъди толкова безчувствена и зла това че тя е по-слаба от теб ,не те прави по-лош човек.Може да я харесват заради характера,чувството за хумор,което ти нямаш.И да си по -слаба от нея ,все пак няма да имаш нейните черти и т.н.Не си въобразявай ,че като отслабнеш всички ще ти се лепят ,няма да е така всичко е до човека.

2.   Нямаш ли си баща, да ти каже, че на 13 години не ти е време да мислиш за гаджета? Повечето момчетата дори още не ги е ударил пубертета на тая възраст... Но нека "неморалистките" в тоя сайт ти отговорят, не ги знам що мълчат.

3.   Извинявай, че ще бъда толкова директна, но 78 кг си е много за момиче, откъдето и да го погледнеш. И аз съм имала сходен проблем и не само от гледна точка да получаваш повече мъжко внимание, но и чисто здравословна, е по-добре да ги свалиш. Това става със спорт и подходящ режим и разбира се, постоянство.

4.   Мила, залегни над уроците вместо да се занимаваш с глупости!! Искрено вярвам, че ти си едно уникално момиче, и че ще дойде ден, в който ще срещнеш момче което ще оцени самата теб и ще обича всеки един твой недостатък. А докато дойде този ден учи, радвай се на живота и се забавлявай.

5.   Аз бих се ужасявал от гадже, което може да ме смачка с една ръка...