Споделена история от Тинейджърски

Мастурбирам от 10 до 12 пъти на ден !
Здравейте,
на 16-17 години съм. Живея на място където няма какво да се прави. И единственото което ми идва на акъл е да правя е да си набия една... Само като си помисля за което и веднага получавам Ерекция независимо от ситуацията, не мие нужно и порно. Не знам, но според ме не е нормално. Ако някой е имал подобен проблем как го е разрешил?

ПС: ПОМОЩ!

Коментари

1.   Как ти стига течността, бе човек? Иначе, не е ненормално. Какво си фантазираш най - често?

2.   Ще си разлееш кофичката си кисело мляко и после кфо праиме?

3.   Спокойно е, нормално е на твоята възраст, има и мъже обаче...
Четох доста и няма точно норма - пише - толкова често, колкото искаш. Все пак повечето го правят до 10 пъти на ден. Съветвам те, не да си забраняваш, а да се опиташ да паднеш под на 10 пъти на ден. Вземи си витамини, яж месо... , няма иначе противопоказания, освен че си изтощаваш организма.
Съветвам те да почнеш да правиш някакъв спорт - отделят се също ендорфини (хормони на щастието) и желанието ти, надяваме се, ще поспадне.
Почни да бягаш например, нещо такова - ето, на възраст е да почнеш да заякваш и с мускули, да почнеш да мислиш за приятелка.
Друг съвет е - не си забранявай мастурбацията, не се чувствай виновен - няма за какво, но гледай да трае по-дълго - над 5 минути и тогава и оргазмът ще е друг. Да видим, ако одължиш самия акт, дали ще го правиш толкова често...
Иначе - браво, нямаш проблем.

Ако почнеш да правиш спорт, мисля, че доста ще смъкнеш чистлото, в противен случай - най-късно като има какво друго да правиш и животът те грабне, махнеш се от скучното градче, ще ти мине меракът...
намери си и приятелка, с която да правиш истински секс, време ти е...

4.   Ха-ха На №1 му се иска да му става по 10 пъти на ден.

Авторе иди на секоолог това е болестно състояние. Не така се правят мускули а с спорт. Не живееш "на място, където няма какво да се прави" И на Еверест да си винаги има какво да се прави спортувай, помагай на родителете си, учи, чети, рисувай...

5.   4, от медицинска гледна точка си е нормално и много момчета на тази възраст го правят... може обаче да си изощи организмът. Съветвам го въпреки това, да се опита да падне до под 10 пъти, да яде много белтичини, да пие и витамини - иначе спорт, спорт, спорт - само така ще се ограничиш в това си занимание.
Не е вредно, не е болестно, не е ненормално, но кажи честно - не ти ли е тъпо така? ПАК ПОВТАРЯМ, МЕДИЦИНАТА Е НА МНЕНИЕТО, ЧЕ НЕ Е НЕНОРМАЛНО, ЧЕ Е ОК. ДО 14 ПЪТИ НА ДЕН!

6.   5 болестно състояние е не да си бие чекия, а да си бие 10-12 на ден.
От №4

7.   Стига бе хора! Какви 14, какви 15 пъти. Ако продължава така на 20 год, и 30 чикий на ден няма да му стигат. Накрая няма да може да вдига самолета от пистата, а тестисите му ще заприличат на сушени круши! Това беше малко в кръга на шегата. Не се стряскай приятел. Напълно нормално е на тази възраст да имаш такива желания. В това няма проблем. 10 пъти на ден е прекалено. Не само от медицинска гледна точка. Опитай се да си поставяш граници. Опитай да смъкнеш до 5 пъти на ден. После опитай да минаваш със само един път на ден. Това ще ти е достатъчно за да живееш нормално и да си пълноценен през останалата част на деня. През другото време, както ти казаха хора по-горе, хвани някакъв спорт, започни да тренираш, сега си във възраст в която тялото ти се развива и расте. Започни да бягаш, прави лицеви опори, коремни преси. Ако има къде отиди на фитнес с приятели. Общувай, не се затваряй у вас с мисълта"чакай да лъсна пак". Употребявакй си деня пълноценно! Намери си и други занимания. И както казах, опитай се да въведеш някакъв самоконтрол. Смъкни под 5 пъти на ден интимни занимания. Опитай се да го правиш или сутрин рано, или късно вечер. През другото време си уплътнявай деня с приятели или с други занимания. Спортувай отново повтарям. Мастурбирането е нещо напълно нормално, така, че не се стряскай. Има хора които го правят, но отричат. Но това си е човешка необходимост така или иначе. Продължи да го правиш, но се опитай да контролираш тези чувства и желания. Опитай се да се въздържаш от време на време. Както казах, опитай да изкарваш деня с по-малко от 10 пъти. С течението на времето ще се научиш и да контролираш тези желания.
Ако имаш някакви питания, заповядай.

8.   Еми приятел Ганди например не е правил секс, защото е вярвал, че празненето изтощава организма му-смятай ти по тази логика сигурно само спиш, ядеш и се празниш. Съветите да почнеш да спортуваш са добри по-добре да развиваш всички мускули не само предмишницата

9.   Ако си имаше приятелка, не ми се мисли какво щеше да й е... :Д Шегувам се, разбира се(: Не съм много компетентна по тази тема, тъй като още съм девствена, но според мен, трябва да ограничиш малко... И да, един приятел имаше подобен проблем /не ме питай защо, по дяволите, знам това/, но започна да спортува и му помогна. (:

Момиче на 15 години

10.   Не виждам проблем тука... Аз пък съм момиче и точно на твоите години като бях, мастурбирах като луда, понякога и с часове... оргазми по 30 съм имала ей така един след друг... кеф ми беше! Я като ми беше скучно, я като четях книга... Опознавах тялото си и ми беше кеф! Просто някои хора, било жени или мъже- сме любители на мастурбацията. Дори и да имаме редовен секс :D За какво си тръгнал да се коркаш, не знам! Млад си още! Я не се вкарвай в излишни драми ;))

11.   Номер 4, много ти разбира главата:) Аз съм момиче, какво да ми става по 10 пъти? Просто семенната течност не е в неограничени количества, изчерпва се в един момент, докато организмът "презареди"... 1

12.   „Мастурбирах като луда”„Правех го с часове”„Стигагх до трисет оргазми един след друг”, номер 10 ти ме разсмя.

13.   Омг и какво му е хубавото да се самозадоволяваш ха ха пълна глупост и загуба на време е това за мен. А после всички го правели. Не е вярно аз пък смятам, че тъпичко.

Авторе да не си объркал цифрите случайно или викаш, че задните числа са излишни ;д. Занимавай се с нещо друго това с нищо не ти помага...

Метал 13г.

14.   Споко човек не го взимай толкова сериозно аз го правя по около 15-17 пъти на ден и не се изморявам

15.   Авторе, спри се ще се изтощиш, рискуваш да си докараш инфекция.

16.   Аз като бях на вашите години, го правех по 10 пъти на ден, за момичетата не е проблем, започваш да се възбуждаш и ти се иска още и още.

17.   Момиче на 16 години съм и го правя почти всяка нощ, стигала съм до десетина оргазми през 2, 3 минути.

18.   Приятел на тия години е напълно нормално, аз свършвах по поне 12-15 пъти на ден, да не говоря, че сутрин ставам - чикия, после пак ми става, празня го в училище 2-3 пъти е междучасията с другите ми съученици. После след училище задължително се събирахме на порно в приятели ( интернет нямаше) и там по 6-7 момчета мастурбирахме с часове и свършвахме по много пъти, после в нас докато се къпя пак, после си лягам- пак, и така до много късно. Сега вече правя секс по 1-2 пъти на ден и пастурбирам по 2-3 това ми е дневната доза.
Общо взето всеки ден се празня по 3-4 пъти, но ако пропусна почват да ми се надуват топлите и да ме болят. Изобщо от малък мпроизвеждам много сперма и много хвърчи все е под налягане, но хората ги кефи.
Одеве плувах и по едно време така се надървих, че топките ми се качиха в корема и така ме заболяха. Разбира се влизайки под душа първо се изпразних, после се къпах и после пак се изпразних, щото пак се надървих.
Няма никакви проблеми, разбирам те и на мен ми е скучно през деня, въпреки, че всеки ден или съм на фитнес или на плуване или на катерене. Но да си остана сам за малко и веднага ми се празни.
Вече съм на 37 та не знам докога ще съм толкова активен.