Споделена история от Тинейджърски

Постоянно ме обарва
Здравейте аз съм тийнеджърка и имам гадже. Гаджето ми постоянно ме обарва отзад и от пред. Аз му казах, че не ми е приятно и той продължава. На мен ми е неприятно да ме пипа на тези места. Не знам какво да правя. Искам съвет как да го накарам да спре?

Коментари

1.   Сега тука ще ти заобясняват, че едва ли не след като си се съгласила да си негово гадже си длъжна да даваш да те обарва под път и над път.

2.   Щом те прави щастлива продължавай да си му приятелка ;) .

3.   А ти очакваш само да се разхождате в парка и да се държите за ръчички ли? Не знам на колко години си, но добре дошла в истинския живот. Като не ти харесва се разделете.
- Момиче, 19г.

4.   А какво прави гаджето според теб? Носи ти чантата и ти праща смс-чета със съчрица? Ако не те обарва по какво се различаваш от съученичките му? А?

5.   На колко години си точно?
Има две гледни точки. Първата е, че това са нормални отношения в една връзка. Наистина е така. Втората е, че не бива да се съгласяваш на неща, които не ти харесват. И двете гледни точки важат. Втората е особено важна, ако си още малка. Тинейджърка си, преди да навърша 17 години никой не ме беше обарвал на определени места, защото не исках. А аз изобщо не съм възрастна, сигурно имаме не повече от 5-6 години разлика. Не си предмет, човек си, имаш чувства и предпочитания, а си прекалено малка, че да позволяваш да те пипат на места, на които не желаеш. Това може да те травмира, ти не си в зряла възраст. Коментарите по-горе са много груби, в тях има някаква истина, но тя важи за голям човек, не за дете. Ако ми беше дъщеря, сестра или приятелка, щях да те съветвам да не позволяваш опипвания, които не ти харесват и те карат да се чувстваш грешно. Ще дойде време, в което ще ти харесва, но на този етап не бързай. Говори с него малко по-сериозно, ако се наложи го остави. Нямаш други опции или поне аз не виждам такива.

6.   Просто говори със него и му обясни какво искаш и защо не ти е приятно и като тръгне пак да те пипа му дръпни ръката и му припомни каквото си му казала. От друга страна обаче все пак ако за теб гаджета е само да се прегръщате и да си пишете"бебче❤️" и някви такива по-добре скъсайте. Той е момче и си има нужди.
Успех

7.   Като не искаш да те обарват, не се занимавай с момчета, явно си още дете!

8.   Къде те пипа отзад по гърба ли? А отпред по корема ли те пипа? Ако е така това е нормално, от обич е. Ако те обарва по дупето и по гърдите кажи му, хайде да отидем да правим секс, стига си ме обарвал. Направете 2-3 пъти секс, изпразни го 2-3 пъти яко и да видиш как после няма дори да се сеща да те пипа.

9.   Задай си въпроса ти наистина ли го харесваш, или просто ти харесва идеята да си имаш гадже? Помисли си хубаво.
И ако е второто - ами раздели се с него, защото това е връзка мъчение, осъзнай го.

Също подозитам, че темата може да е майтап.
Ако е така - това е един много тъп майтап.

10.   От авторката. Аз съм на 16 години. Не съм му позволявала на мен не ми харесва и съм му казвала да спре, но той продължава. И се чудя как да го накарам да спре? И какво да правя? Връзката ни е от скоро.

11.   Ами трябва да кажеш на колко години си, понеже това е от значение. Ако си под 15 примерно, наистина вината е негова, но ако не си, то тогава това е нещо нормално и все пак ако не ти е приятно той няма право да го прави, но ако не му позволиш най-вероятно ще си намери друга, което също е разбираемо.

12.   Гаджето ти просто ти се радва, но ако наистина не ти харесва му заяви да спре да го прави и му се разсърди примерно не му говори за 1 ден и той постепенно ще спре или поне ще го прави по рядко

13.   Щом не ти харесва да те обарва, какво правиш с него? Значи не си готова за гадже. Избий си го от главата, зарежи го и си прави това, коеот ти харесва. Майната им на всички, които те притискат да си имащ гадже.

14.   Тялото е твое! Никой неяма право да прави каквото и да е против волята ти!
Ако той не уважава твоите решения го остави!

16.   Казваш, че си на 16 и предполагам, че и гаджето ти е доре-долу на същите години. Извинявай, ама момчетата на тази възраст започват да имат доста активно либидо(сексуално желание/нагон) и със гадже си идва очакването за някакво ниво на сексуалност. Не казвам, че трябва да правите секс, но ако решиш, че не си готова, дай му поне НЕЩО. Едно обарване според мен си е най-малката утешителна награда. Ако смяташ, че ти е много, просто не си за връзки още, изчакай година, две, три.

17.   От авторката. Гаджето ми е по-голямо от мен с няколко години.

18.   Номер 8 ти е казал какво да направиш, защо не постъпиш така. Сигурна съм, че правите секс отдавна, защо не го умориш със секс.

19.   Mи прей кото искаш ве. Което не ти е приятно не го позволявай и готово. Ако ти не си отстояваш желанията, никой друго няма да го направи.
Гадже негадже, ти си решаваш, да не си роб...