Споделена история от Тинейджърски

Никога не успявам да намеря човек за себе си!
Здравейте! Пише момиче на 15.В последните 2-3 години съм харесвала само 2 момчета (единствените които някога съм харесвала). Първия се оказа голям курвар... Зарибявахме се аз много време го харесвах той явно си е играел с мен.... Второто момче(което даже сега харесвам)..
Ами там става сложно... Направих много неща на негов гръб и въпреки всичко макар и на шега той твърдеше, че ме обича и харесва... И аз го харесвам даже той знае... Проблема е там че не можем да сме заедно защото той пуши трева а баща ми е бивш полицай, а майка ми лекар... Всичко вървеше супер излизаме, абе всичко беше 6...но изведнъж той спря да ме търси някъде 3 дни... Разбрах че е писал на една моя приятелка.... Стана ми много гадно.... Днес ми писа пак...не разбирам защо винаги попадам на такива хора... Помогнете ми какво да правя!

Коментари

1.   Не мисли за гаджета, а си чети уроците на 15 си далеч от това да си се изградила като личност така че как очакваш да имаш житейския опит да не попадаш на такива. На тези години 95% от момчетата са пишлемета освен това съзряват и по-късно от вас така че не го мисли като му дойде времето ще попаднеш.

2.   Леле леле ... цели 3 (три) дни. Може да се е напушил някъде - споко ;)

3.   Защото си на 15 и на тая възраст друго няма. Живей си живота, това време няма да се върне, а ти ще си го прекарала във вайкане.