Споделена история от Тинейджърски

Искам нов телефон защото стария се развали.
Здравейте на 14 съм имам Huawei Y6 2017 но вчера най-спокойно докато си рових във фейсбук се появи сив екран. Не черен а буквално сив и нищо не се виждаше. Опитах се да го рестартирам и нищо. Днес пак е така. Ще го занесем на ремонт ама не знам дали ще успеят да го оправят. Мама преди 2 г имаше проблем. Не можа да и се отключи и едва на сервиза го оправиха. Най-гадното е че мама преди 5 месеца като ми купи тела каза че повече няма да ми купува телефони и този ще ми е за 4-5г. Е той 5 месеца не издържа да не казвам 4 и половина защото около 20ти юни ми го купиха. Кажете ми хубава марка телефон който не прави такива проблеми, не бъгва и има хубава камера. Спряла съм се на самсунг ама не знам. Кажете ми хубав и не много скъп телефон до 400лв.

Коментари

1.   За 400 лева дамо телефоните на Xiaomi са адекватни. Може и пак да купиш Huawei. Твоя се е прецакал, но той е изключение. Един приятел има пребит Хуауей от 3 години. Всеки ден му вдига кръвното, но работи. Самсунг за 400 лева няма е хубав. Виж Xiaomi или Huawei и не купувай от ОЛХ и Базар. бг щото нямаш гаранция дали ше работи нормално или само ше ти създава проблеми. И гледай телефоните ти да не са с процесор Mediatek. Той е ужасен. И от какъв зор вашите те карат да стискаш един телефон 5 години? Телефоните от най-висок клас не живеят толкова дълго, а някакъв от среден или нисък клас няма да има никакъв шанс. Прегледай телефоните до 400 лева и може да провериш в Ali express или Gear Best за телефон. Там са много евтини, но се куоуват с карта и пътуват от Китай. Дано си намериш адекватен телефон и умната.

2.   Виж сега взела си най тъпата и куче марка Huawei. До 400 лева един iPhone 6s за 399. лв в теленор

3.   Може да си закупиш ренювиран телефон, за 220 лв Iphone 5s, ако искаш по-нов напрмер iphone 6s за 299 лв или iphone se за 350, ако не търсиш нещо не толкова ново - iphone 4s за 80 лв, аз имам 5sот много време и съм доволна.

4.   За 400 лв хубав телефон няма. Знам как се чувстваш, моят също е адски зле, но поне вече съм на 19 и успях да завъртя пари и скоро си взимам айфон Х, естествено не от България, тук са по 2 хилки, в америка нов ти е 450-550 долара или 720-800 лв в български пари

5.   От авторката: Оправиха ми телефона. Оказа се че съм счупила нещо и за това стана така. Хуауей е хубав и бърз телефон според мен.

6.   Аз съм със Samsung Galaxy J3 2017 и си върши чудесна работа. Хубавото е, че нашите ми дават да съм със един и същ телефон 1, 2 години или поне аз мога да издържа със един и същ телефон до 1 година и половина. Аз преди имах Huawei, но не бях особено доволна от него. Сега се чудя след Самсунг, с който съм какъв телефон да си взема. Нашите ми казаха, че като стана по-голяма ще ми купят IPhone. Но искам да ми кажете някаква качествена марка, защото не съм сигурна за айфона. Сега съм в 7 клас. А Самсунга ми е от миналата година, март. Моят телефон е с по-малък екран, но аз искам телефон със по-голям. И сега повече по твоя въпрос-В някои коментари ти казах, че хубав телефон под 400 лв. няма да намериш. Съгласна съм, но някои марки правят изключения. Както виждам вече са ти оправили телефона. Но според мен не можеш да караш 5 години със един и същ телефон.