Споделена история от Тинейджърски

Глупавото ми стихче :D
Здравйте, моля кажете си мнението за глупавото ми стихче, което макар и малко е с направено с много любов и отдаденост! Моля кажете си мнението и критиките колкото и солени да бъдат те! :)
Кажете също дали да продължавам да се занимавам в тази област или не ми се отдава, защото нещо не мога да преценя сама... :)
Ето го стихчето:
Baby, I don't care about your feelings,
But if you want
We could watch some Netflix.

Baby, there's another girl somewhere
She needs your eyes,
She needs your hands,
She needs your lips,
Or maybe, she only wants your account for Netflix.

Преводът:
Бейби, не ми пука относно чувствата ти,
Но ако искаш
Бихме могли да гледаме Нетфликс

Бейби, там някъде има друго момиче
Тя се нуждае от очите ти,
Тя се нуждае от ръцете ти,
Тя се нуждае от устните ти
Или може би, тя иска само акаунта ти за Нетфликс.

Та това е.. :)) Няма рима на български както се убедихте! :D
Чакам златните ви мнения!!! :* :* :*
Моля темата да бъде одобрена! :))

Коментари

1.   Според мен можеш и по-добре. Мен лично не ме очарова много това стихотворение, но продължавай да пишеш :)

2.   За американски поп си готов/а! :)
Пък ако сложиш и по едно "Ъ-ъ! Ъ-ъ!" между стиховете - и за рап!

3.   Ами, глупаво е. Няма смисъл да продължаваш да се развиваш в тази област... както и във всяка друга.

4.   Оригинално,хареса ми :) Можеш да продължиш с това, мисля, че ти се отдава. Аз също бях написала нещо.. Надявам се не е проблем, ако и аз покажа моето :)
For someone
It's been almost an year
Just for info, I want u to know, I'm here.
It started during on a project
And I couldn't stop it.
Day and night I was thinking,
Thinking 'bout u.
If you like me back,
If that's true,
I'll give u my heart.
I was confused,
I didn't know what do I want,
But I'm sure, you're perfect
And I think that you're the one
The one, who stole my heart.
Okay, I'm still confused,
I don't know what do I want.
But if you're the one,
The life will tell me that.
Last year I fell in love a few times
But now, when the sun rise (I know that I need to put 's' but I want to keep the rhyme :D)
I want u to tell me,
Are you the one?
The one,
Who REALLY stole
My heart.
Малко е тъпичко, но това беше за 10-15 минути :)

5.   Няма рима, ама пишеш за чужбина.
Що така и ти не знаеш, яж банани панимаеш.
Л3к ден.

6.   На мен ми харесва. Продължавай да се усъвършенстваш. И аз понякога пиша разни неща, но не съм се замисляла да споделям с някого.

Black Sabbath

7.   Авторът не е готов само за американската сцена. В България не е по-различно! Това ми припомня за една тема с "What Bulgarians are best known for?". Един китаец (не помня със сигурност дали беше китаец или японец, но беше от Азия на 100%) беше написал "Bulgarfian music I think. Some singers like Azis are very popular in my country". Да знаете, че ви го казвам по памет, но със сигурност Азис е успял в Азия, кой знае как. Може би заради неговите пищни клипчета, а може и някой български турист да е информирал азиатците за нашата културна гордост, позната като "Азис" (знам, че това не е истинското му име, спокойно). Сега, стига отклонения. Считам, че това "стихче" може да успее (ако е с комедийна цел, като да речем... "Bitch lasagna"), но се нуждае от повече... Текст... Гледай да не става твърде разнообразно, защото ще вземе да стане нещо сериозно, а Нетфликс и сериозно не трябва да са заедно.

8.   Моля те, не го превеждай буквално. Както си се старала (предполагам) да е лирично на английски, така се опитай и да е на български.

9.   Благодаря на всички коментари... :)
Малко не очаквах толкова много критики, но добре!
Супер сте!! :) :*
--Автора

10.   За истинска литература (влючително поезия) е нужно много повече от това да вложиш чувства. Първо- да си чел ужасно, ужасно много и второ... да имаш талант. Съжалявам, но не смятам, че при теб е така.

11.   Хаха, номер 4, не е никак зле, особено като добавим и малкото време, което ти е било необходимо.

12.   Сиховете са с хумористична цел.. Не знаех, че трябваше да отбележа... Мислех, че сами ще се сетите...
--Автора

13.   Мерсии, номер 11. :) (Аз съм номер 4 между другото)

14.   Хареса ми коментара на номер 4. За стихотворението на автора знам, че можеш по-добре не спирай да пробваш. Опита се придобива.
You make me happy when you are with me
I can't without you
My heart beats for you
Lion