Споделена история от Тинейджърски

Преди 3 година направих една огромна простотия
Здравейте аз съм учени в момента съм 12ти клас. Та случката се разиграва още преди 3години когато си смених училището. В новото училище не успях да се социализирам добре и нямах никакви приятели.
Но историята ми не е свързана с това а с едно момиче в новото училище, което харесах от 1вия учебен ден на има Катя. Тя не беше особено яка нямаше якия гъз и цици но аз си я харесах. Тя беше изключително социална за разлика от мен постоянно търсеше с кой да си говори и аз на няколко пъти се прибвах с някви тъпи теми на разговор. Както и да е, та наумих си а че я харесвам. Взех да мисля как да и призная чувствата си. Мислих да и кажа пред целия клас че я харесвам за да не може да ми откаже но слава богу не го направих а избрах варианта да и пиша по фейсбука написах и че я харесвам при което тя каза че не изпитва същото. Напсувах я и и казах много глупости. За мое щастие тя го прие като голям човек. Аз не толкова депресирах се още повече и направих най-голямата простотия. 3/4 дена след случката и писах пак, чувствах се като парцал. Исках да чуя че ме обича като не го чух пак взех да я псувам. После я изнудвах даже намесих малкият и брат в цялата работа. След това тя ме блокира. В училище всичко се разбра и базиците започнаха като чак сега към 12 спряха. Та колкото и филмарско да звучи не мога да я забравя и още ми е криво зареди това което направих така и не и се извиних от страх. Напоследък тя се опитва да контактува с мен но аз всячески я отбягвам просто не искам пак да започнат бъзицитеда. Дайте съвет какво да направя

Коментари

1.   Мисля,че ако й се извиниш лично ,но без много локуми,ще оставиш положително впечатление.А и ти самият ще се почувсваш по-добре.Ако и двамата те настроени за общуване ,се дръж нормално,а не като преди 3 год.

5.   Това звучи като доста добра идея но найстина се притеснявам да не стане още по-зле и пак да се почне с базици

6.   Просто и се извини, но насаме и лично, а не във Фейса. Много глупаво е било да я псуваш, понеже не те е харесвала както ти нея. Колкото и да ти е болно, че чувствата ти не са споделени, ако наистина харесваш някого, не се държиш гадно с него за отмъщение. Твоето май намирисва на наранено его. Не си могъл да преглътнеш, че си е позволила да те отреже. Станалото, станало, 3 години са минали, така че сега поне се извини и продължете напред без гадни чувства.

7.   Неграмотник.

8.   Бил си идиот....но.. поне го осъзнаваш сега, по-добре късно, от колкото никога, нали? Според мен от тази история можете да излезнете и двамата с положителни чувства и ефект. Подхвани я на саме, важното е да е на живо, не по фб, а на живо.. да се гледате в очите, кажи и това, което каза тук на нас с искрени извинения и мисля, че ще ти улекне многократно, ясно е че ти е тежало, но си си изтърпял наказанието. Време е да си получиш успокоението,та дори и може да се сприятелите? Човек знае ли? Според мен само така може да се получи. По истинския напин.

10.   Едно време като нямаше фейс и нет се обяснаявахме в любов и се псувахме очи в очи, ама бяхме пичове щото да кажеш на някой нещо в очите трябват "здрави гащи".

Сега повечето сте лигльовци.

Искрено съжалявам и разбирам момичетата, които НЕ искат да са ви гаджета.

11.   Благодаря за всички коментари реших найстина да и се извиня.Найстина тогава бях голям лигльо и комплексар но се промених надявам се да ми прости.
Благодаря искрено на всеки коментирал помогнахте ми да видя случката от друг ъгъл.

12.   НаЙстина по-големият ти проблем е грамотността. НаЙстина.

13.   НЕ вярвам !

Вълкът си мени козината, нрава не.

Същия си си с една дума ;)

14.   По принцип, не трябва да те е страх и да го приемаш твърде лично, ако някой те отхвърли по някакъв начин. Така както, ти не харесваш всеки, така и ти може да не си приятен за някого. Особено, ако става въпрос за секс връзка. Така, че не се страхувай, че пак може да те бъзикат. Ами, пускаш ги по течението, какво толкова.

15.   Като цяло това не е сайт в който да си коментираме грамотността и уж интелигентни хора да казват къде съм допуснал грешка.
Не всички имаме по 10 часа да стойм във форуми и да търсим грешки и да си избиваме комплексите.
Пиша го и направо го пускам нито гледам за запетай нито за нищо и ще ви помоля да пишете по темата на никой не му пука колко сте грамотни нито сте интересни нито нищо.

16.   За това с вълкът и козината не знам колко е вярно след като се случат дадени случки ти искаш или неискаш се променяш малко или много.

17.   #14 ще го направя нека ме бъзикат омръзна ми все да ми е тежко и да не мога да я погледно ще го направя

18.   Извини се :) Ще видиш колко леко ще ти стане после, дори и да ти е трудно в самия момент, когато поднасяш извинението!