Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме най-добрият ми приятел?
Здравейте хора! От известно време се чудя дали моят най-добър приятел ме харесва. Нашето приятелство започна, когато бяхме на 15 (сега сме на 18) в училище. В началото на сприятеляването ни аз го харесвах, в последствие разбрах, че няма как да бъдем нещо повече от приятели. Успях да преглътна чувствата си. Хванах си гадже при което спряхме контакт за около година. Когато отново започнахме да си пишем и да се виждаме усещах друго държание от негова старана. Беше казал, че съм станала по-красива и по-забавна. Излизахме често двамата с наш общ приятел. Настъпи деня на рожденния ми ден поканих ги тях и няколко други приятели. Тогава също усетих промяна в отношението му постоянно ме прегръщаше и ми се радваше. Една седмица след рожденния ми ден той ми изцепи, че точните му думи са “Аз те харесвах преди седмица” ( което всички знаем, че няма как да харесваш някой за точно определено време и изведнъж да спреш) аз му казах добре защо чак сега ми го казваш не можа ли тогава, нищо не ми отговори смени темата и почна да се лигави. Мина известно време от тогава, дойде лятото започнахме да работим и нямахме толкова много време за писане и излизане. Отново си намерих приятел. Когато той разбра отново почна да ме търси да ми задава въпроси със сериозен глас “Щастлива ли си”, “Защо си с него” и още много подобни. Хора много ми е объркана цялата тази история все едно се разминаваме. Сега като излизаме все ще намери да хване ръката ми докато говори и след това да я пуска като попарен, прегръща ме и го е грижа много повече за мен от предишните години. Моля ви дайте ми някакъв съвет дали това е приятелско или нещо повече. В момента се сещам за един израз, който ми наподобява нас “ Уж приятели пък изтръпват при мисълта да са в ръцете на друг” Благодаря на теьи които отделиха време да го прочетат и да ми помогнат!!

Коментари

1.   Останете насаме някъде и не се дърпай - тогава със сигурност ще разбереш ;)

2.   Щом ти е приятел, значи те харесва. Мъжете са така, нищо че цял живот може да не си признае от срам.