Споделена история от Тинейджърски

Момчетата само лесни момичета ли харесват?
Здравейте!

Историята ми не е толкова интересна, но пък искам да разбера какво е мнението на сегашните момчета. Ще се радвам да ми отговорите честно.

На 15 години съм и до сега не съм имала приятел, нито съм се целувала. Всички мои съученички са сменили около 10 момчета, а за мен това е много непознато. Не си представям да тръгна с момче, което и да е, само, за да бъда модерна(не е в мои стил).

Гледам как едно момиче от нашия клас се хвърля ту на единия на врата, ту на другия, а в същото време иска друг. Едно момче не би ли искало момичето му да е специално, да бъде само негово, да обича само него и да не флиртува с други?

Аз не излизам много и може би това е проблемът, че нямам приятел. Мисля, че съм достатъчно красива и умна, за да ме хареса някой. Не обичам да се предлагам на момчетата. Притеснителна съм и не бих искала да ме мислят за лесна. Знам какво име дават на такива.

Знам, че не всички търсят нещо евтино, но те са наистина малко. Бих направила щастлив онзи, който ме приеме такава, каквато съм, без да иска да се променям.

Защо на първо място гледат деколтето, грима и прическата, вместо да чуят сърцето на едно обикновено момиче. Хей ние не сме невидими...
Просто уважаваме себе си и искаме и момчето до нас да ни уважава.

Поздрави! :)))

Коментари

1.   Не, момчетата определено не търсят лесни и евтини момичета, защото това ще намали и техния имидж в училище и сред приятелите. Според мен, малко погрешно тълкуваш поведението на съучениците си. Те в момента експериментират със сексуалността си, с табутата, опитват се и да копират поведение от медийте - с две думми, детска работа. Не са по-„навътре“ от теб в нещата, но просто се правят на „отворени“.
Не губиш нищо. Аз бях като теб и само се подсмихвах и не ги приемах насериозно. Дойде и моето време, намерих си приятел, но не беше на 15 и не беше, за да се излагаме по коридорите и да дразним възрастните с разни целувки с език, смучки по шиите и други глупости.
Ако не ти харесва - не прави тези неща, но не и съди съучениците си. 10. години по-късно ще са сред най-големите еснафи, след 15 години ще са женени с деца, ще карат VW комби...
... не се притеснявай - и ти си нормална, и те...

2.   Да ме прощават безкрайно малкото изключения, но според мен МОМЧЕТАТА търсят точно "лесни" момичета. (При мъжете е малко по - друго:). Просто на тая възраст те вървят след оная си работа. Искат основно секс. На тази, която е дашна, и грозничка да е, всички ? се лепят, защото знаят, че от нея без особено усилие ще получат, това, което им трябва, т. е. място, където да си го вкарат, с извинение за уличния език, който държа. За какво им е сериозно и улегнало момиче? Месеци наред да се мъчат със "зарибявки" и накрая пак да не им е сигурно. Ако и ти "вдигнеш опашка" като разгонената ти съученичка, ще видиш как и около теб ще се натълпят... но защо са ти? По - добре порасни още някоя и друга година и си намери истински мъж, не се занимавай с пубери.

Борония

3.   Момчетата само лесни момичета ли харесват? - Не, но имат по-голямо желание да опитат какво е секс, затова тръгват с първата която се е чуло за нея, че пуска или показва с грим, деколте, че ще даде. Въобще не мислят за любов, обвързаност, чувства и тем подобни в главите им хормоните крещят сеееекс. Това е! Като пораснат още малко всичко ще се промени.

4.   Да.

5.   не съм сагласна... аз досега съм имала 8 гаджета и с никой не съм правила секс (на 14 год. съм)... нито съм някаква '' курвичка'' (извинявам се за употребените изрази) която да се мята на всеки... не аз просто съм по освободена... щом си харесам някой и просто деиствам!!! ако и той има чувства към мен всичко си се нарежда от само себе си!!! ... ако искаш да си намериш свясно момче действаи и ти... ;]] успех!!!

6.   №5, гледай да не ти остане навик за цял живот! ;)

7.   На такива като №5 им се вика пружинки. С държание обещават а всъщност не дават. Затова ги е сменила толкова, а е само на 14.

8.   Номер 5 има да пати доста.

9.   глупости - номер 5 си е много ОК, както е нормална и авторката - просто са различен тип момичета и после и жени. Няма лошо.
Номер 5 поне ще научи доста за мъжете от малка и няма да вярва в разни принцове на бели кончета, да чете любовни романчета и да чака... Михаля!
И не е казано даже, че ще почне от рано със секса. Точно нежеланите, комплексираните и малко грозничките се навиват от по-рано, за да се почувстват желани поне малко. Такива като 5 се огън - ако се опази, ще може да върти мъжете на малкото си пръстче и няма да е драма за нея да зареже някой идиот, без много-много да пелтечи -Оу, приятелят ми има друга, ама не мога без него, Оу, ама той ме бие, Оу малеее - ама пак съм с него - 5 ще знае, че мъже има много и ще си избира, няма да вземе първото момче на пазара, да става каквото ще!

10.   Всичко, което прочетох като коментари си има своята истина, НО не всичко е така както се казва. Първо момчетата в пубертета търсят предимно "лесни" момичета, заради хормоните, които бошуват в тях, но след няколко години нещата се променят и те започват да осъзнават, че секса не е всичко на света. А що се отнася до момичетата, не съм съвсем съгласен, че скачайки от момче на момче трупа опит, който може да се използва за добри цели в бъдеще, понеже това "скачане" може да доведе и до нещо друго, а то е, че няма да може да се задържа с едно момче, понеже ще й омръзва бързо и ще се насочи към следващото (лично аз съм бил свидетел на такива случаи от страна на момчета и момичета). Така че не може да се даде точно определен съвет как да постъпиш. Отговорът, който те интересува ще го намериш като прочетеш всички мнения на хората и да се вслушаш най-вече в себе си какво ти искаш и как точно искаш ти лично да постъпиш, т. е. вслушай се в своя собствен глас кое е редно и кое не. И най-вече не позволявай някой друг да ти налага мнение. Както всеки един от нас е уникален като същество така и действията ни са уникални и недей да се влияеш от действията и нравите на другите.

Дидо

11.   Ако разбираш Английски провери Yahoo answers има въпроси от най-различно естество, включително и тези който те интересуват. Успех

12.   Евала миличка, остани си все такава и не се променяй, а и тогава вероятността да срещнеш сродна душа и симпатично момче е много по-голяма, защото прави сметка какви са момчетата, които харесват момичета, като тези, които описа... с две думи и те за нищо не стават :) Успех:)

13.   Благодаря ви :)

14.   Мило момиче повечето момчета на тази възраст са в експериментален етап и искат да пробват всичко или да порастнат бързо. И на мен ми се стори че повечето ми набори са простаци. Аз съм момче на 17 години и не съм имал приятелка, ще си намеря чак след гимназията. Момичетата на тази възраст са непремено по-зрели. Това е причината много да излизат с по-възрастни от тях. Аз предпочитам точно умни и срамежливи момичета, не ми харесва да излизам по кръчми и дискотеки и си гледам уроците. По-умните хора намират по късно половинките си, а това е причината за дългото детство при хората първо да се изучи. Остани такава каквато си. Твойто време не е дошло. А и ти познаваш сигурно не повече от 100-200 момчета, това е само капка от 500 000 000 момчета на твоята възраст +-3 години. А и ми се стори че гимназията не е добро място за връзки. Успех не се предавай. Упоритите рано или късно успяват.

15.   Благодаря ти :)

16.   ти си момичето мечта незнам защо никой не те забавлява ти къде живееш защото имам приятел със същите интереси и мися че страшо ще си допаднете

17.   От авторката : №16 Не знам дали мястото тук е подходящо да си уреждам гадже, мисля, че като му дойде времето просто ще се случи. Благодаря все пак :)

18.   Бъди такава, каквато си сега. Остани девствена - един ден, като си намериш приятел (и ти, и аз) и като разбере, че си търсила точно него ще бъде очарован.
.. Не си единствената.. :)
момиче, 15 год.

19.   Не съм съгласен с номер 2 (изцяло.. има си и такива идиоти разбира се ) Да речем че на кратко всеки е написал нещо вярно и нещо грешно защото не ми се чете всичко... :) Разбери че много хора са чисти идиоти и си ходят след каквото те си искат. При всеки е различно, рано или късно те се осъзнават, други си остават пълни идиоти... това си е изцяло техен избор... но в такива теми думата "всички" не се използва защото е тъпо и защото би трябвало на всички да е очевидно че е различно с всеки един човек.

-Death_Blade ^

skype: k. e_shade

20.   Здравеите аз съм момиче на 20 години знаете ли на 15 още бях в пясъка и моите съученици бяха по дискотеките няма лошо, имат възможност няма проблем...! но авторке от мен запомни едно няма по лошо от това да се чустваш унизена. умърсена и т. н. Гледай си живота учението за секс и за връзки ще имаш много време цял живот е пред теб не бързай да пораснеш ще съжаляваш....

21.   Към 20... има много по лошо от това да се чуства един човек унизен повярвай ми :Д

(№ 19)

-Death_Blade ^

22.   Да, момчетата харесват лесни и лоши момичета. Другите просто не стават!

23.   №22, надей се лесните и лоши момичета да ти отгледат децата. Смешник! Отиваш директно в канавката на еволюцията.

24.   Не може да се каже, че момчетата харесват лоши и лесни момичета - не всички са еднакви, бе хора! Аз съм момиче и един пиклъо, ако ми се прави на голямата работа въобще да не ми се перчи да ме сваля.

от едно добро, симпатично и НЕлесно момиче! (~. ~)

25.   До 24:

Извинявай за въпроса - на колко си години? Просто ми е интересно, в никакъв случай не се заяждам.

26.   аз съм номер 5: доста от коментарите ви ме обидиха.... аз на никого не съм пуснала... и не ги ''сменям'' защото не съм ги задоволила , а защото те не са ме задоволявали... (не в този смисал )... крайно време е хората да се отворят малко към другите...

27.   От номер 24 до номер 25. :)

Ами колкото авторката - на 15. Разбира се, че не съм голяма. Даже колкото повече пораствам, осъзнавам и се чувствам по-малка. Това не знам дали е добре, защото повечето ми връстнички се мислят за мноого големи и пораснали.
Казах ''пиклъо'', защото са такива не защото са малки момченца, а напротив - големи момченца с детски акъл.

28.   Аз сам на 14 и сам от тези момичета, които са нямали гаджета! Гадно е но до някъде не се притеснявам защото аз ценя чувствата..! Харесвам едно момче повече от година.. той си знае но имам чувството, че напук ходи точно с такива момичета, които не им пука кои к'во мисли..! С една дума ме дразни с момичета, които се предлагат и сменят момчетата като''носни кърпички''. Не мисля че трябва да има такива момичета не разбирам точно к'во печелят от това..!!

Пишете какво мислите по това, което съм писала..!
Благодаря предварително

29.   момче на 15 съм и не мога да се сетя какво е това момиче... лично харесвам тип момичета като теб :)

30.   Ако имаше повече момичета като теб всичко щеше да е супер , но за жалост сега много момичета са надути и 5 пари не струват хвърлят се на 1вия срещнат ... дано намеря момиче като теб

31.   Не съм съгласна. Както има леки момичета така има и леки момчета. Винаги има изключения. Не мога да кажа, че вече има различни - не няма всички сме еднакви.

Лично аз не съм имала много гаджета, но са ми предлагали доста момчета. Отказвала съм първо, защото не съм ги харесвала чак толкова много, а и аз имам доста труден вкус. Имам си приятел в момента, на почти 13 години съм, но бих казала, че той поне не е като другите.

Никога не бих му забранила да общува и с други момичета като приятели разбира се, но той сам не иска. Казва, че обича мен. Както и аз него естествено. Според родителите ни връзката ни е сериозна. В смисъл той идва у нас аз ходя у тях, но никога до сега не ми е предлагал неща от сорта: "Да пуша, да пия, да пробвам наркотици, да спим заедно и така".

Честно казано той самият си е такъв. Не е затворен, напротив оправя се, забавен е, с чувство за хумор, много добър писател и е различен. Не обича да ходи по дискотеките, вместо това излиза с още едно момче (най-добрият му приятел) и ходят на стадиона да играят футбол в повечето случай или излизат някъде на сладкарница например, но не и на такива места. Не се влияе от другите му приятели. В смисъл повечето, с който общуват той и най-добрият му приятел са по-големи от нас. Повечето пушат, пият, обикалят и така. Викали са го и него, но той не иска. Не, защото е задръстен, а просто не обича такива места.

И на пук на всичките мъжкари и "готини момчета" той отделя време и за семейството си. Брат му е на 18 години (12 клас е сега) и също много излизат заедно. Той (брат му) има шофьорска книжка и се разкарват. Гледат мачове заедно. Също така прекарва време и с баща си. Играят билярд заедно, сега дори го учи на шах. С майка му нямат много общо, но и нея не я пренебрегва. Гледа да бъде и с нея. А ще и помогне за нещо, а ще почетат някоя книга заедно.

По принцип не гледам външният вид на приятелите си, ценя ги по друго. Но не е грозен изобщо, готин е. Може да се оправя с тези, който го закачат. Въпреки че не излиза по барове, дискотеки и какво ли не пак има приятели. И то точно такива момчета, който са му противоположност. Само с най-добрия му приятел се разбират идеално.

Не мога да кажа, че е отличник, но не е и двойкар. Има добри оценки, но това не е важно. Занимава се с испански език, повечето му книги са на този език.

Е на това момче, ако му кажете леко, значи нямате вкус. Не искам да го изкарам различен, просто го описвам такъв, какъвто е. Перфектен ?.

Йоана ?

32.   На 15 бях същата като теб още някои неща. Живеех си живота учих си тренирах режех всяко едно момче, докато не се появи той. Направих връзката ни невъзможна заради тази моя гордост, заради това да не би да стана лесно момиче, той се бореше за мен и даваше всичко, а аз не го оцених. Искам да кажа, че рано или късно ще дойде той, но не го отхвърляй, само защото може да се държи с теб като с принцеса :) (просто съвет) Успех.

33.   Номер 31, сигурна ли си, че си на почти 13? Звучиш ми много зряла..

34.   Към №33 ами родена съм на 30. 12. 2000г. ми да май съм на толкова. :Д
Защо питаш? Не мисля, че съм чак толкова зряла за възрастта си. Имало е много случай, в който съм разсъждавала грешно. Просто сега това мисля аз, а който не е съгласен с мен, ами не ме интересува особено.

Йоана ?

35.   номер 13 коментира много добре и точно не вярвах че има момичета който да разбират момчетата или обратното. Повечето момчета се лигавят и мислят че като дразнят момиче то ще има интерес, но е грешно дори става по зле зависи каква е ситуацията. Аз съм на 14 години не вярвах че са останали момичета който да разбират, да не се правят на най - важните, но номер 13 обърне представата ми за момичетата дано всички намерят своята половинка и така