Споделена история от Тинейджърски

Обсебена съм от него !
Здравейте на всички! :)

Така аз съм момиче на 15 и много си падам по едно момче на 17. Проблемът е, че сме от различни градове. Споделяме си почти всичко, не ме е срам от него, мога да говоря с него за всичко! Имал си е само 1 приятелка и то за кратко. Аз също съм си имала само 1 приятел, но за 8 месеца. Много е интелигентен, забавен, умен... Много го уважавам и ценя като приятел. Имал си е само 1 приятелка и то за кратко. Аз също съм си имала само 1 приятел, но за 8 месеца. Много е интелигентен, забавен, умен... Много го уважавам и ценя като приятел. Той... Как да го кажа... Възприемаме като негова много добра приятелка. Но вече се познаваме от близо 2 години, а на мен така ми се иска да беше от моя град... Той е перфектното момче за мен. Преди си звъняхме по скайп и си говорихме, играхме игри заедно. Вече спряхме, не сме си говорили от близо година... Разговорите с него ми липсват! ;[ Говорили сме си на всякакви теми, но напоследък ни се изчерпват темите на разговор... Той ми пише, аз му отговарям и до там приключва нашия разговор. ;[ Липсва ми! Преди 1 седмица нямаx интернет за около 2 седмици и... Някак си все едно сме се отчуждили. Питах го да не би да си е хванал някое гадже, но той вика, че си търсил, но още нямал. Ей това направо ме побърква. Всяка вечер заспивам с мисълта за него! Мечтая си за деня, в който ще се видим, и аз ще му призная за чувствата си и ала - бала... Знам, че звучи детинско, но много ме привлича тоя човек (не сексуално)... Просто искам да е до мен!!! ;[[[ Страх ме е, че ако му призная за чувствата си той ще ме отблъсне и... Много се измъчвам. Много съм плакала за него, много, много го обичам! Голям е чаровник ;д. Харесвам усмивката му, тялото му, характера му, харесвам всичко в него! Има много момчета, които ме канят да излезем някъде, но аз искам него! Постоянно му задавам въпроси от сорта '' представи си, че съм ти гадже и... '' Някак си... Потънала съм в някакъв свой свят, без граници, пълен с мечти... И не знам... За пръв път, момче ме привлича толкова силно! Искам го, но за жалост всичко си има граници и ще трябва някак да се откажа от него. ;[ Мисля да го блокирам за известно време, но така само ще почнат да ми липсват разговорите с него и т. н. До такава степен съм се обсебила от него, че постоянно гледам негови снимки, има нещо в него, което адски много ме привлича, но не знам точно какво е... Така де мисля да спирам до тук с моята история ;д. Искам мнението на всички, независимо дали са положителни или отрицателни. Много ще се радвам ако има и такива като мен, които може би ще споделят и тeхните истории. Е ще оценя всички критики и съвети.

Извинявам се за допуснатите грешки в правописа и пунктуацията. :)

Коментари

1.   ами за начало - признай му чувствата си - какво можеш да загубиш?

2.   Мила, сега съм точно в твоето положение. Наистина не е приятно, но трябва да за себе си да изясниш какво искаш - да си с него или да запазите отношенията си каквито са. Много ясно, че искаш да си с него (дори пред монитора усетих любов :) ), но се замисли - той от друг град, поддържате интернет връзка като цяло, а тя е супер несигурна... Замисли се, че дори да сте заедно после ако всичко се обърка какво става - дори и тази връзка няма да имате, която имате сега.
Тогава има 2 варианта- 1. Признаваш чувствата си и каквото сабя покаже и 2. Продължаваш напред като го игнорираш напълно, завинаги! (Защото малко по малко не става... )
Помисли си добре. Според мен ако един човек иска да е с теб и той ще търси контакт с теб. Няма го варианта на отчуждаването... Винаги ще има какво да си кажете...
Не се измъчвай... Знам, че постоянно за това мислиш, но - положението е все такова- трябва да се действа!
Разбрах, че колкото повече мислиш едно нещо, толкова повече се разколебаваш... :)) Действай - или -или...

3.   Трябва да му признаеш чувствата си. От съмнение се страда повече отколкото от отрязване. А и не е казано, че ще те отблъсне.

4.   Здравей.

Бях се запознала с едно момче преди доста време. Пишехме си много често и наистина ми допадаше. Но.. живее в Германия, българин е. След време спряхме да си пишем и така стана, че загубихме всякаква връзка. То нашето беше направо невъзможно, все пак в друга страна. Не прави тази грешка. Признай му какво чувстваш и разбери дали той също си е мислел по този начин за теб през това време. Ако чувствата ви за взаимни и той те изчака някой друга година, може да живеете заедно.
Успех

The Star *