Споделена история от Тинейджърски

Не иска да ме лиже
Аз съм момиче на 18 години. Имам си приятел от 1 година, той също е на 18. Преди 3 месеца решихме да го направим. Всичко беше идеално, беше внимателен, но едно нещо не ми хареса. Не искаше да ме лиже. Не разбирам защо така става. Един път не е пожелал, а аз наистина много го искам. Та въпросът ми е защо не го иска, какво да направя?

Коментари

1.   Не иска, защото го е гнус. И ти недей да му правиш орална тогава! Някои мъже си мислят, че онези им работи са супер вкусни, а нашите са гнусни...

2.   Нищо не можеш да направиш на сила хубост не става

3.   Има такива мъже за съжаление. Има такива хора изобщо. Даже и жени. Просто са такива. Не, че нещо на тебе не ти е наред. Моят не иска и да се целува с език. Гнус го е от всичко, ако ще и на маргаритка, мента или розичка да мириша.

4.   Поговори с него и го попитай какъв е проблемът, защо не иска.

5.   Номер 3-това е много гадно :(

6.   Чакай малко, ти си едва на 18, а бързаш да получиш изведнъж толкова много неща. Това ли е най- важното във вашата връзка - да те лиже! ... Ами това е едно много младо и неопитно момче, което може би иска да запази тези по- специални мигове на интимност с друг по- специален човек, който няма да бърза като теб да изисква от него, а ще му отдаде цялата си нежност и любов. Тогава, когато той пожелае, ще го направи. Може би има причина за да не иска да го направи с теб. Аз бих била тактична и дискретна, не бих го карала насила да върши нещо, което не му харесва!
Таня

7.   6. - не е прав - ако на единият му липсва нещо, значи има проблем!

8.   Има един начин - попитай го директно. Може просто да не му харесва като идея или да не го е правил до сега... Пък и ако ви е хубаво заедно, това не е от съществено значение според мен...

9.   Понякога, ако нямаш много силни чувства към другия те хваща леко гнус от него, което не значи, че той е неподдържан, обратното - просто нямаш желание... Предполагам може би това е причината. А може би просто не сте го правили до сега, може би е девствен и не ти е казал, може би е спал с малко момичета и не знае, може би трябва просто да му намекнеш.... :)
Пусни му порно и виж как ще реагира на такава сцена...

10.   Аз подкрепям номер 6 (Таня)!
*Яса

11.   Аз подкрепям номер 1 точно така

12.   Мн вярно нм 6! М29

13.   Хаха колко елементарни коментари прочетох не е истина!
Не можете ли да приемете факта, че може да няма проблем, а той просто да не иска, да не му харесва...? какво толкова, секса не е само лизане и свирки ейййй, много сте елементарни, затова и отношенията ви и връзките ви са на толкова ниско и плоско ниво и търсите съвети тук, вместо да се научите да говорите помежду си с партньорите си!

14.   Че кво да не е будала да те лиже. Тва е женска работа целувки лизания пффф.

15.   Възможно е да се притеснява и въпреки, че го иска нещо да го спира. Опитай да го насочиш - когато целува гърдите ти например леко бутни главата му надолу. Ако се наложи бъди по-настоятелна. Това може да помогне. От моята гледна точка момчетата са способни на много, наистина много неща в леглото, стига да имат одобрение или да го наречем по-точно стимул към това. Опитай съвета ми и се старай по този начин да разнообразяваш сексуалния ви живот, за да не се получи като в моята връзка - скука и еднообразие на 22 годишна възраст.

От мъж на 22 години

18.   Искам да ви попитам според вас дали го е гнус само от една жена или по принцип не би го направил. Имам предвид мъжа ми той също не иска, но ме мъчи въпороса дали го е гнус от мен и дали на друга би...???

19.   А ти целуваш и лижеш ли го - т. е правиш ли му орална любов? И свършвал ли е в устата ти? Може би, ако не си и го направиш и той ще се отпусне. За идеалната лична хигиена, прическа /може частична/ мисля, че ти е ясно.

21.   Да разбира се, но той не иска, разбира се, че спазвам хигиена, а отдолу съм чисто гола, вече незнам по принцип ли го е гнус или от мен само, незнам какво да мисля, аз не съм го и карала да ми прави въобще никога, но това, че даже не иска да ме пипне там ме кара да мисля, че го е гнус от мен...????

23.   Аз лично смятам че проблемът не е в теб а в приятеляти ако всъщност мога да го нарека проблем,смятам че просто на него не му е приятно , но и мисля че ако седнете да го обсъдите и той наистина каже че не му е приятно , един вид ще ти олекне и ако е така смятам че тои поне би се опитал ако те обича :)

24.   Може би не знае как ще реагираш, ако го направи. Затова поговори с него или го насочи в движение. Не е задължително да го е гнус, може да не го е правил на други момичета.

27.   В секса трябва да се правят компромиси! Може да е гнуслива, но това не е оправдание. Ако го е гнус може да те накара да минеш през банята и тогава да те целува там долу. Не върви само ти да му правиш орала любов, а той теб да не те задоволява. Аз също съм гнуслива, но правя компромиси. Без тях не може.

28.   27, жена съм, но не съм съгласна с теб. Компромиси се правят, но не във всичко, и въобще не е задължително. В секса пък "компромисите" се наричат сексуално насилие. Щом някой не иска да прави нещо, значи няма да се прави. Точка.

Аз лично не мога да си представя да се наслаждавам на нещо, за което приятелят ми се насилва. Няма как дори да започна, камо ли да ми е хубаво. И обратното - не правя неща, които не желая (анален, свирки). Струват ми се отвратителни и ако, евентуално, някой ден попадна на мъжка курва, която се заблуждава, че ще робувам на пениса ѝ, ще бъде брутално изритана. Сексът е удоволствие за двама, всичко, което е нежелано от единият, се нарича изнасилване. В това число влиза и "предразполагането", "убеждаването" да направиш нещо, което изначално не желаеш.