Споделена история от Тинейджърски

Не знам...объркана съм!
И аз като многото момичета на моята възраст (14) се питам дали едно момче ме харесва. Нормално е.
Той е... идеалът и за момче! Рус, спортува, умен е, забавен е, имаме наистина много общи интереси, слушаме еднаква музика, гледаме еднакви неща, готин е, винаги може да развесели всички.
И така в училище постоянно като го погледна гледа към мен. Говорим си само по Скайп, но обсъждаме всичко, чатът е пълен със смеещи се емотиконки. Така да се каже, приятели сме.
Та той ми направи микс от песен, за бога (без да съм го питала, молила или каквото и да е!!! )(и сега обожавам този микс! )!
И за малко да му кажа, че го харесвам, но се спрях. Не знам, не знам дали да кажа, сигурно не ме харесва.
Помагайте!

Коментари

1.   Харесва те, пирзнай му, иначе може и да стане хладно положението. Обикновено момчетата обръщат повече внимание на дадено момиче и го гледат по този начин, когато много го харесват. Не би направил този жест с микса, без да са го молили за всеки, нали? Той те търси по скайп, търси контакт, но явно не се чувства сигурен, за да го признае още, кой знае. Но от протакване и чудене само ще се мъчиш. Каквото и да стане няма да е болка за умиране, но мисля, че ще е положително. Айде, с късмет. =)

2.   Номер 1 е прав/а. Послушай го/я. Преди години ме харесваше едно момче, но аз не го (или може би малко го харесвах) и сега го много харесвам (вече 3 години), но той не ми обръща внимание. Пропуснах си възможността, но пък не знаех, че така ще стане. Цели 3 години се мъча... наистина много се мъча. Не прави моята грешка! После може много да страдаш.
*Яса

3.   И аз съм на мнението на №1 - щом търси контакт с теб и най-вече - направил ти е микс (! ), това определено означава, че има нещо към теб! Просто момчетата на тази възраст са също толкова плахи като теб, той очаква да му дадеш знак, че и ти го харесваш, за да действа по-открито. Покажи му го. Не се страхувай, дори да не се получи, няма да е болка за умиране. Но все пак, не оставяй шанса си да те отмине. Любовта на тия години е най-сладка...

4.   Автор:
Йей! Мерси хора! Дадохте ми надежда.

5.   да, действай - номер 1 е прав!!!!

6.   Скъпа, давай! Сигурна съм че те харесва!

7.   Автор:
А... ъъъ... много ме е срам да кажа :(