Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към момичетата
Аз съм момче на 14 години и имам един въпрос към момичетата на моята възраст. Първо ще кажа, че преди време се запознах с едно момиче във фотото на първият учебен ден. Тя ме заговори. Започнахме много често да се пишем, да си говорим, да излизаме... По едно време всичко това свърши. Започна да ми казва как понякога съм досаден с моята загриженост (което е така) Вече започна да измисля оправдания за да не си пише с мен, да не ми говори, да не излизаме... Въпросът ми към момичетата е: ЗАЩО КАТО ЗАГОВОРИТЕ НЯКОЕ МОМЧЕ, ГОВОРИТЕ И ИЗЛИЗАТЕ С НЕГО ПОЛОВИН ГОДИНА И СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ, СЛЕД ТОВА ГО ЗАРЯЗВАТЕ, КАТО КУЧЕ??? ЗАЩО? УДОВОЛСТВИЕ ЛИ ВИ ДОСТАВЯ ТОВА?
Искам поне едно момиче, да ми отговори, както трябва на този въпрос. Без хейт...

Коментари

1.   Спираме да си пишем с момчета, когато досаждате твърде много, притискат ни и ни задушават. Сам каза че си досаден... Прави си изводите.

2.   Не съм момиче приятелю, но доста " смрад" ми се е изсипала на главата от "нежната половина". Имаше една много точна приказка, но да не бъда вулгарен а и сайта го забранява няма да ти я кажа дословно. Най- хубавата и добра жена е не родената! Природата, отношението към тях и "модерния живот" сега ги кара да се държат с мъжете като с подлога. Не всички са такива но 80% минават. Тези 20% бързо се адаптират и живеят заедно с партньора си. Той е болен- тя се грижи за него. Гладен е- сговя нещо. Докато мъж разбере , че има такава жена до себе си, веднага приключва с хойкането и си гледа жената. А останалите 80%, са на свободния пазар. Какви снимки имала. Колко бройки била имала. И това е мерилото да са по-актуални. Не ги интересува,че ще наранят някого. След много години "хвъркане" от цвят на цвят ги намразих. Вярно , че имаме физиологична нужда от тях, но забравих какво е да имаш чувства. Не си заслужава за два пръста месо да ставаш подлога. Тази която те заслужава, сама ще ти го покаже. Не се привързвай и не им ходи по гайдата. Прави като тях.

3.   Защото ни омръзва.

4.   Зависи какво си и писал,ние не можем да гадаем.Аз не бих обърнала внимание на момче,което постоянно ми досажда и прави от мухата слон.

5.   Ако следвам твоите разбирания, трябва да съм гей кралицата на махалата, защото "излизам", "говоря" и се "забавлявам" с 10-20 мъже, а истината е, че говорим за добри приятели от гимназията, университета и колеги, с които пием бира, лафим си и ходим по концерти заедно.
А и не съм гей и не си лягаме заедно.
Вие сте били просто познати, ама ти не си имал смелостта, да и предложиш, да сте гаджета. Не кажете ли тези неща на висок глас, то всичко е само недомлъвки и несериозно отношение. Преди ми беше смешно, когато приятелка решаваше, че ще празнуваме "четири месеца годишнина" с торта, но после разбрах - трябва постоянно да доказваме, че все още държим едни на други, особено, когато е рано във връзката ни.
Когато ти пораснат малко повече топките, може би ще е време, да си хванеш истинска приятелка. Засега си още 14 годишно дете, макар и да си надървен като нерез постоянно.

6.   Въпрос към теб :

Защо половин година не и каза, че я искаш гола? Ако и беше казал веднага щеше да си спестиш 6-те месеца ;)

7.   Доста са вариантите защо го е направила. Може защото е ставало по-на печени и тя си е по мислила че искаш да си повече от приятел. Може и защото много си я задушавал. Можеш да бъдеш смел да я попиташ защо се държи така. Аз съм момиче това е моя съвет. Ако не я попиташ само можеш да гадаеш. Момичетата са трудна работа.

8.   Съжалявам, но от това, което си написал ми изглеждаш като един доста отчаян човек. Ако си твърде лигав и досаден е нормално, че на момичето му е омръзнало от теб.
И за коментар номер две-не знам какъв си, но ако си мислиш, че мъжете са по-добре от жените, в което и да е едно отношение, особено в една връзка, то жестоко се лъжеш. Вероятно толкова пъти са те зарязвали, защото за нищо не ставаш, че вече смяташ, че проблема е в противоположния пол.

9.   Защото сте досадни и не ни оставяте да дишаме. Жените обичат тайнствеността, да не сте грам достъпни. Да се правите, че грам не ви пука.

10.   Те лесно се плашат, нямат акъл в главата. Като видят някой сериозен и бягат. Какво очакваш от същества със среден умствен капацитет 50 IQ?

11.   (Автор) Относно това, което ми беше написано, като отговори бих казал, че аз сам казах, че съм досаден КОГАТО СЪМ ЗАГРИЖЕН... Загрижен съм, когато тя има проблеми...
3 и 4 коментар са най-добрите, искрени и откровенни до сега.

12.   Абе тъпаци това е дете на 14 години какви глупости пишете? При тях е нещо като приятелство плюс харесване. Ей малък, момичетата са лоши и са използвачки. Като спреш да си им интересен те сменят с друг. Поради причината че има още 10 такива като тебе. Затова бъди различен от другите. Накарай я да хлътне по теб и тогава ти ще командваш парада. Никога не играй по гайдата на жена щото ще те изкара че си досаден както е и станало и ще изглеждаш слабохарактерен.

13.   Зависи какво е момичето... Не е редно поставянето на всички под общ знаменател. Колкото до случая, може би просто тя не иска(или не оценя) вниманието отправено към нея.

14.   От всички женски коментари лъха една неприкрита злоба и очевидно фактът, че текстът е написан от 14-годишно дете грам не трогва тия усойници. Пикли такива, защо вменявате на момчето, че чисто човешки чувства като загриженост и притеснение за приятел са признак на слабохарактерност и досада? Защо му наговорихте куп глупости без капка свян? Може би наистина е вярно, че 90 % от вас харесвате боклуци и наркомани, които ви спукват от бой и после ревете по форумите (и не само там), че не можете да се отървете от бившите си ебачи. Така ви се пада, щом добротата в това дете не само, че не ви е направила впечатление, ами дори е опетнена с куп грозни епитети.

А ти, момче, се надявам да не подминаваш тези грозни коментари и да си вадиш съответните изводи от тях, за да може след няколко години да не изпадаш в подобни ситуации, където хем ще си използваният, хем впоследствие ще си виновният за всички гадости във връзките ти. Не позволявай на никого да те мачка, най-малкото разни момиченца да те водят за носа и след като им омръзнеш, да те захвърлят като ненужен обект в търсене на следващия глупак. Бъди мъж с характер и ако надушиш такава, бягай надалеч от нея още преди да си завързал каквито и да е контакти. Ако се научиш от сега да ги разпознаваш и да ги режеш, ще си направиш страхотна услуга в дългосрочен план.

15.   Ами може да има доста причини. Да я задушаваш с твоето прекалено внимание, та не е влюбена в теб, личи, че ти си влюбен в нея, но явно тя те приема само като приятел. Да е срещнала някой друг, който буквално и подкосява краката с поглед... и не, не мисля, че го прави защото и доставя удоволствие да те наранява, а просто защото е видяла и почувствала, че между вас нещата няма да с получат. Знам, че боли, но не можеш да накараш някой да те обича и да те харесва насила. Така, че просто се опитай да продължиш напред и да намериш момичето което да обичаш, но и да те обича.

16.   Еми братле аз не съм момиче, ама съм бил в подобна ситуация. Едно момиче ми писа един път и така почна да ми пише редовно. Всеки ден си писахме и се бяхме уговорили да се срещнем, но когато тя ме попита да излезем аз неможех, когато аз я попитах тя неможеше и така и не се видяхме, спря да ми отговаря на съобщенията и всичко си остана просто един чат. Честно казано, да си "мил" не е нещо което момичетата харесват в едно момче. Имам предвид, че ако се държиш страшно мило и загрижено на нея доста бързо ще и писне или просто ще те остави като приятел който използва за да си оправи настроението когато й е нужно. Бил съм там и знам какво е. Естествено не ти казвам да си пълен гадняр с момичетата. Ако изглеждаш добре, може да се държиш както си искаш, те пак ще те харесват, но ако не си 9/10 или 10/10 не можеш да се държиш както си искаш. Целта е хем да знае, че си загрижен за нея и че си готов да й помогнеш когато има нужда, но в същото време да знае, че не си супер загрижен и може да се забавлявате без нещата да са твърде сериозни. Желая ти успех със следващата.