Споделена история от Тинейджърски

Не мога да съм много дълго във връзка
Здравейте аз съм момиче на 17години. Аз съм от типа хора който обичат да се забавляват не могат дълго време да са с един човек. Така го чувствам. Има доста момчета който си сменят гаджето много често. Издържат един месец и след това са с друга. А аз съм момиче и се чудя какво мислят момчетата за такова момиче? Моля ви честен отговор. ПП:И не съм го правила. И без хейтарите да се обаждат. Моля модераторите да побликуват.

Коментари

1.   Не се учудвам, момичетата бягат от сериозни връзки. Ти не си от тези дето обичат да се забавляват, ти си поредната лигавня.

2.   "и се чудя какво мислят момчетата за такова момиче? "

С една дума "бръмчалка" ;)

Ще ти излезе име (ако не ти е излязло) тогава и да искаш няма да имаш дълга връзка ;)

3.   Не можеш да си дълго във връзка, защото не искаш връзка, а страст. Ако реално обичаше този до теб нямаше да ти омръзне.
Искаш само целувки и натискане, такива като теб не заслужават стойностен мъж.

4.   Явно е че трудно ще почне да ти сече брадвата на едно място два пъти. Според мен пък не си “бръмчалка”, а просто не си срещнала правилния човек, решаваш, че си “влюбена” твърде бързо и искаш страст като по чалга песните, а и най-вероятно предпочиташ приятелите си и хобитата си пред човека до теб, а като се наиграеш с човека просто се оправдаваш, че това не е човека за теб. Няма нито срамно, нито страшно да си сама докато не срещнеш правилния човек, можеш да се забавляваш и по много други начини и това много добре го знаеш. В моите очи такъв типаж хора са недозрели за връзка (ако щеш и на 71 бъди, годините никому за нищо подобно не са атестат. ) и са твърде първични за да заслужат нещо истинско до себе си.

5.   От авторката. Само да кажа за хейтарите. Все пак съм тийнеджърка. На тази възраст човек трябва да пробва. На мен не ми трябва сериозна връзка защото съм само на 17 години. Предпочитам сега да пробвам някой неща. От колкото да стана на 50 години и чак тогава да ги правя. Тийнеджърите като цяло са такива.

6.   Просто досега никой не ти е харесвал действително. Добре е поне, че не си склонна да лягаш с тези момчета/мъже.

Според мен трябва да не влизаш във връзка с мъже, които не ти харесват наистина, защото и те са човешки същества и когато разберат, че всъщност не си ги харесвала наистина, но пък си допуснала отношенията ви да бъдат определени като 'връзка', със сигурност много страдат от това и се озлобяват, защото се чувстват подведени, егото им е наранено. Ето, досега публикуваните коментари звучат точно като на афектирани от темата ти момчета, и това е очаквана реакция, защото това част от човешката природа. Най -добре гледай отношенията ти с тези момчета да ги афишираш като 'приятелство', а не като 'връзка'.

Само да знаеш, че аз не те съдя, просто те съветвам.