Споделена история от Тинейджърски

Удари ме ....
Здравейте искам да споделя нещо, защото се чувствам много много объркана. Момче с което се разделихме преди доста време ме помоли да се видим, за да си поговорим. Говорихме за много и различни неща цели 2 часа, спокойно и нормално като големи хора. След което той започна да ми казва как някой бил казал еди си какво за мен... друг друго, все неща които не са верни. Аз му обясних че не е така както твърди, а той започна да ме удря... Виках дори полиция, за да ме остави ;( Целите ми ръце са в синини. Не ме боли ръката или лицето където ми удряше шамари, просто ми е обидно че го направи. От тогава се чувствам много объркана... с какво заслужих да бъда бита... заради някакви приказки....

Коментари

1.   Прекъсни всякакъв контакт с него. Изобщо не се занимавай повече с този изрод.
*Яса

2.   На мнението на 1 съм! Просто съм възмутена и потресена от такова отношение. Ако искаш си издействай и ограничителна заповед, ако си си извадила медицинско вече.

3.   не се занимавай с медицински - малолетен е, нищо не могат да му сторят, само ще го ядосаш повече.
Прекъсни всякакъв контакт с него!!!

4.   Номер 3, от къде разбра, че е малолетен?
*Яса

5.   Здвейте аз съм авторката, той е на 22 , не е малолетен. Предупредиха го от МВР да не ме търси и при второ обаждане за тормоз от негова страна ще го задържат. От няколко дни не ме търсил и се надявам да продължи така. Благодаря на всички за коментарите. Просто съм много много объркана...

6.   Ти, мила, с нищо не си го заслужила. Просто си имала нещастието да попаднеш на отвратителен, гнусен комплексар! Само такъв човек може да удари жена и то без повод. Добре, че полицията се е намесила. Само игнор за такива. Няма защо да си объркана - повредата не е в твоя, а в неговия телевизор.

Борония

7.   Борония, знам мила че повредата не е в моя телевизор, но няколко дни вече минаха а аз не се наспивам, само се сещам какво ми причини. Все се оглеждам когато карам или се разхождам да не го видя някъде :(((

8.   Това е нормално, преживяла си много силен стрес. Спомням си, че когато бях в осми клас, попаднах на ексхибиционист. Разкарвах се из парка съвсем сама. Ужасно се уплаших да не ме изнасили. Тогава не знаех, че ексхибиционистите искат само да имат зрител, нищо повече. Тогава не казах на никого. Седмици наред живеех в страхове, а в онзи парк до ден днешен не съм стъпвала след случката. Въпреки това, когато отмине време, страхът и цялата буря от емоции утихват от само себе си. Най - добре можеш да си помогнеш като се развличаш, събираш се с приятни хора, гледай да се разсейваш. Ще се оправиш:) Ако се сетиш за него, мисли си, че е наказан! Успех!

Борония

9.   Да 1 ти е казал най добре, подкрепям го изжяло кратко и ясно.

10.   Авторката : Благодаря Ви на всички за написаните мнения :)
Надявам се никога да не го чуя или видя повече, дори на снимка... :( Приятен ден на всички! :

11.   Боже.. това е ужасно. Горните мнения са много правилни, игнорирай го тоя идиот. Това не е момче, а някакво подобие на човек. Изрод. Успокой се, излизай повече, пожелавам ти възможно най-скоро да се съвземеш от този шок. Наистина- това ме потресе. Успех!

12.   Авторката : Момичета и момчета благодаря за мненията! Вече съм много по добре, изпратиха ми писмо от МВР, че е предупреден и при следващ сигнал се пуска до съдебно. Радвам се, че ме разбрахте и подкрепихте в труден момент! Така направиха и моите близки, дори и Вас всички да не Ви познавам се радвам, че ме разбрахте!
Всичко хубаво! Пожелавам Ви никога, нито Вие, нито Ваши близки да не изпитват това което се случи с мен!
Сега вече горе главата!
Благодаря!