Споделена история от Тинейджърски

Само за една вечер ли е било...
Здравейте! Искам да споделя моята история и да ми дадете съвет, но моля без обидни коментари. Аз съм на 14, а той на 17. Аз толкова много го харесвам и не знам как да си обесня случката.

Преди два дена бях излязла с приятели. Вече стана късно и всички се прибраха. Останахме само аз и двама мои приятели. Единият си замина, защото му се обадиха и останахме само аз и той. Говорихме си дълго на различни теми. Аз бях права, а той седнал и ме избута към него. Прегърнах го и продължавахме да си говорим. Не след дълго той ме целуна и аз му отвърнах. Така цяла вечер си говорихме и се целувахме, докато не стана време и аз вече да се прибирам. Казах му, че трябва да се прибирам, но той не искаше да ме пусне (нито пък аз исках да се прибирам). Постояхме още малко и той каза: '' Хайде да тръгваме, че ще закъснееш''. Изпрати ме до нас и ме прегърна. От тогава не съм го виждала и чувала.

Въпросът ми е : Дали изпитва нещо към мен или просто е било ей така за една вечер?

Забравих да кажа, че той остави приятелката си преди няколко дена, седмица.

Коментари

1.   Докато четях изпитах всичко. На 24 съм, но си спомних тийн годините си и ми стана мило от случката ви. Било е вълшебно и сигурно сърцето ти е било като лудо.
Може би е объркан. Не мисля, че имаш повод за притеснение. Радвай се на случилото се

2.   Върнал се е при старата си приятелка според мен, щом не се обажда. Или пък просто си била хапче за успокоение.
Какъвто и да е случая, единственият факт е ЧЕ ТОЙ НЕ СЕ ОБАЖДА, което трябва да ти говори достатъчно.

3.   знаем ли ние? ти трябва да знаеш - обади му се, срещнете се...

4.   Не си тормози главицата с прекалено сериозни размисли относно случката. Каквото има да се случва, то ще стане. Може би не веднага, а след време, когато и това момче си изясни какво точно изпитва към теб.
Понякога момчетата на тази възраст (15-18, най-общо казано) не постъпват по начини, които са обясними по конвенционалния начин. Може просто да е искал да се наслади на една хубава вечер с привлекателно и очевидни харесващо го момиче - без да влага нищо повече. Вероятно е имал нужда да даде и получи нежност, а обстановката е била предразполагаща. Възможно е да го ласкае мисълта, че мислиш за него и се чудиш дали изпитва нещо към теб. Или самият той е объркан и не иска да избързва. Разбирам, че се е разделил с гаджето си.
Каквото и да е, остави хубавия спомен във времето, в което се е случил. Не си прави крайни изводи и в никакъв случай не настоявай за обяснение. Дръж се, все едно и за теб случилото се е просто красив миг във времето - ни повече, ни по-малко. Ако те потърси пак, нека и той се почуди какви впечатления е оставил у теб. ;)

6.   Авторката: Благодаря Ви, за коментарите! Ние с него вече сме заедно.

7.   И до кога, един Бог знае! Може би докъто намери следващото заблудено момиче, като теб! Ама така ви се пада като се занимавате с гаджета на 14 годинки!

8.   Отвлякла го е една мечка :Д