Споделена история от Тинейджърски

Лятна работа за 12 годишен?!
Аз съм на 12 и бих искала да знам дали ще се намери някоя работа за да изкарвам пари! Нещо подходящо за моята възраст ако има! Ако няма, жалко! Ще трябва да порасна още малко значи!
Но все пак предварително ви благодаря!

Коментари

51-72 от 72

73.   До 70 - сестра ти щом е достатъчно голяма да се сгодява, значи е и достатъчно голяма да работи!
А вашите да дават повече парички на тебе.

74.   Аз съм на 12 и търся работа не само за лятото и за когато и да е само хората да се съобразяват че трябва да ходя на училище :-D. Както и да е аз съм от Враца любител съм на кучета разхождала съм по 10 едри кучета наведнъж. Обичам децата и много лесно мога да ги накарам да се забавляват. Пътувам из българия от време на време така че не е проблем иначе мога да върша всякакъв труд понякога даже работя безплатно. Мен иначе не ми е за парите мен ми е защото просто искам някаква работа но ако нястоявате може все пак да има някакво заплащане.
Да се знае в този текст няма никаква уловка

76.   Здравейте! Аз също съм момиче на 12. Другият месец правя 13 и си търся някаква работа за преди училище (втора смяна съм) и не знам кого да попитам за подобно нещо или къде да потърся работа. Ако някой има с какво да ми помогне моля да напише и много благодаря предварително. Също ще са ми много полезни съветите по-горе. Опитвам се да изкарам някой друг лев защото искам нов телефон и се надявам да мога да помогна на семейството си до колкото мога финансово, а и не само заради това. Все пак всяко дете иска да има свои собствени пари, а не да пита техните за някаква по голяма сума от 10 лв. Искам да пожелая и успех на другите търсещи като мен. ☺

78.   За съм на 13 и съм момче!
Също искам да работя нещичко през лятото, но проблема е, че съм от малък град и тук всеки си върши неговата работа и така не остава нищо за мен!
Благодаря предварително!

79.   Здравеите! Аз съм момиче на 12 години и според мен такива малки деца не трябва да работят до като не навършат 18. Според мен това не е редно и един нормален родител не би позволил детето им да се труди като е толкова малко, за да изкарва пари, при положение, че това е тяхна работа. На мен ми дават от 150 лв до 200 на седмица и съм си супер. Това е само за излизания с приятели и всякакви подобни неща, а отделно те ми купуват всичко, което искам и плащат когато илизаме някъде.

81.   Деца, за какво са ви пари? Нали имате покрив и храна и дрехи, за какво друго? Виж, ако искате да работите без пари - всеки ще ви вземе да му помагате. Пък и ще се научите на труд. Много сте малки да мислите за печалба. Аз ако съм момче на 12-13 и повече ще отида в строителна бригада да помагам и да науча това-онова. За момче все е от полза. Ако съм момиче на същите години ще отида на село при някои фермери, или някой занаят като шиене, готвене, плетене, тъкане на черги все нещо ще науча. Нали има такива селища, които предлагат точно такива услуги при много приятни и гостоприемни хора. Опитайте.

83.   До номер 79 ти може да си така но някои деца карат с 10 лв. за цялата седмица на училище!!!

84.   Здравейте търся си работа и съм на 12 може ли някой да ми каже къде да си намера?

85.   Здравейте аз съм на 12 години и си търся работа ако някой знае да пише?

88.   Предлагам да се разберем и да направим нещо като наш си бизнес :), ще се съберем и ще обобщим горе-долу от къде сме и как ще действаме, ще си направим сайт и тн. ще се редуваме и после ще делим пари, който е ок и иска да се присъедини (без лентяи и хора който не са на достатъчно години затова, или не им дават все пак все пак :) ) да пише на скайп, , dddiddd7, ,!

89.   На 12 самата тя е дете, кой би и поверил да гледа деца!!

91.   Направи си акаунт в олкс и продай не нужните си вещи аз продадох книги и съм искарал за сега от тях само 35 лева

96.   Аз съм на 12 години и много умея да гледам деца:)Ако някой се интересува да пише:)Много ще се радвам

97.   Здравейте! Аз съм момиче на 12 години и съм много работлива. Обичам децата и животните:)Ако някой се интересува да пише!!

100.   На 12 тръгнал да работи! Купонясвай си на воля през лятото. След 5-6 години ще ти липсват тези моменти. Много ти е рано да изкарваш пари ; по добре спестявайте от джобни
Психология: На 17 съм и едва тази година успях да си намеря някаква работа за лятото.

101.   81 Ами например аз съм на 11 и искам да си изкарам пари за ел колело вдигащо 90км защото много искам мотор а няма как да е по закон и да карам мотор а е законно да карам ел колело и си търся нещо за лятото от малък град съм предложете ми нещо ако може :)

102.   81, Закон за движение по пътищата да си чел?
При велосипедите, които подпомагат до 45 км/ч, се изисква регистрация и шофьорска книжка с клас М.

BS EN15194 е официалния стандарт за електрическо колело в Европейския съюз. За да бъде освободен от регистрация като моторно превозно средство всяко електрическото колело трябва да отговаря на следните изисквания:

Максимална разрешена мощност на електрическия мотор 250 W;
Максимална скорост с помощта на електрическия мотор 25km/h;
Мотора трябва да се изключи при натискане на спирачка;
Мотора работи само при въртене на педалите – Pedal Assisted System (PAS);
Максимално тегло на велосипеда 40 kg;
Колоездачът трябва да има навършени 14 години.
Така че май ще потърпиш още 3-4 години

103.   Ами и аз съм на 12 години и си търся работа, не като в закусвалня или т. н. Това вкъщи няма как да стане, тъй като аз имам доста задължения от малка и си го правя безплатно. Гривни плета, и помагам на дядо ми и баба ми, само че без пари. За детегледачката е добра идея, защото аз имам опит с децата, тъй като имам по-малък братовчед.... Искам да събирам пари, защото искам да си купя електронна книга, за да не ми купуват кон стоп книгите, а да си ги тегля безплатно

104.   Здравейте! Ние сме на 12 години и си търсим малка работа подходяща за деца. Като цяло да не е да сме детегледачки, защото ние самите сме деца. Можем да готвим - сандвичи, макарони, палачинки, кекс и така нататък. Можем да чистим, да подреждаме стаи, да развеждаме кучета на разходка, да перем дрехи на ръка, да мием прозорци, да мием чинии и още други. От Враца сме ако имате идеи ще ви благодарим ако ги споделите! :)

107.   Момиче, аз също искам да си намеря работа и също съм на 12 години, но от коментар номер 1 и 2 разбрах че за тях е важно да се направят на велики! Те като са били на нашата възраст да не би да са имали желанието да работя-не те искат да седят вкъщи на дивана и да ядат снаксове пред телевизора! Аз лично вярвам в поговрката “Който иска намира начин, а който не иска си намира причини! ” така, че вярвам, че ще намериш начин и най-важното е да не слушаш другите! Късмет:)))))))

108.   Аз съм на 12 и също търся работа

109.   107. 108. Е има начини но нямак как да стане като работещ човек. Нещо от рода на свърши ми работи и ти плащам. Без договори, чр и подобни. Прекопай градината хаха :) ами не има начини само давам пример

51-72 от 72