Споделена история от Тинейджърски

Той иска секс , а аз не... Помогнете ми със съвет
Здравейте, всички....

Та... да ви се представя....
Аз съм момиче на 16, почти 17 години.... и, да... никога не съм се целувала дори, камо ли нещо повече. Типична смотанячка и затворена в себе си....
Не съм грозна, даже ми казват че съм хубава....
Дори и в момента има 5 момчета които ми предлагат да сме гаджета, но аз не искам защото знам какво ще поискат.

В живота си съм обичала само един, но... това е рана която не искам да отварям....

Преди няколко месеца се запознах с момче, направо мъж.... той е на 28.... да, имаме 11, почти 12 години разлика...
Аз не вярвам в приятелството мужду мъж и жена... Но реших да му повярвам, че гледа на мен само като на приятел....

Той живее и работи в друга страна ( където се запознахме ), не е българин.... Преди седмица ми каза че не иска да ме лъже повече и, че ме иска за гадже....
Започна да ми говори, че нямал търпение да ме целуне, че иска свирка от мен, иска да правим секс... Можеби съм А сексуална, но ме е страх...
Иска да го крие от родителите ми, а аз искам да им споделя...
Аз не го искам.... и не знам какво да правя. Приятелките ми мислят че не съм права и че ми е време вече....
Но аз имам нужда и от вашите съвети. Съвети от по- опитни и по - възрастни от мен....

Моля да ми помогнете и моля редакторите да споделят историята ми...

Коментари

1.   Чужденец си тръси гадже от БГ ?
Я се сети защо тия жени дето живеят покрай него не го искат ? Едва ли ще е щото е много убав ;)

Фани си някой от ония 5-тимата. Който и да е - поне ще разбереш какво е да имаш гадже, пък може винаги да го зарежеш и да си хванеш друг ;))

2.   Мила моя в абсолютно същото положение съм! На 16, момиче, не съм имала гадже, нито целувка, нито нищо, преди да ти дам съвет, първо да ти кажа, че приятелките ти не са съвсем прави, ако те правят секс и имат дълготрайни връзки, това не означава, че и ти трябва да бързаш, след като очевидно не си готова за такава стъпка, второ недей да се забъркваш с толкова по-голям от теб, познавам една такава двойка с абсолютно същата разлика, тя на 17, той на 28, но това е едно щастливо изключение, затова по-добре не рискувай! Едно ще ти кажа... живее се веднъж... ако толкова ти се иска гадже, което да не те притиска и да не настоява за секс, гледай да не е прекалено по-голям, не е гаранция ако е само 1 или 2 години по-голям, но все пак по-нормално е, та така не се притеснявай, знам как се чувстваш и какво преживяваш, чувстваш се изостанала и на теб ти се иска да откриеш любовта, затова съветът ми е щом ти се отваря възможност грабвай я, тоест помисли някое от тези момчета, дето ти предлагат, ако ти допадне някой и ти се струва, че можеш да дадеш шанс на някой от тях действай смело и не се бой, а ако не, здраве да е, живей си живота и се радвай на всеки един миг, защото е безценен, освен това, ако приятелките ти толкова настояват, че ти е време да започнеш връзка и ти самата искаш кажи им да те запознаят с някое добро и мило момче, и като цяло спокойно животът е пред теб, ще намериш любовта, когато най-малко очакваш! успех и смело напред :)

3.   Разликата от 12 години е приемлива ако той е на 38, а ти на 26. Но когато той е възрастен мъж, а ти тийнейджър, тогава годините имат значение. Не слушай приятелките си. Какво значи време ти е, да не си на 30? Ти сама ще усетиш кога ти е време и с кого искаш да е първия ти път. Въпросния "хубавец" вижда, че си малка и наивна и е готов и звезди да ти сваля, за да си легне с теб. Повярвай ми, не си заслужава, тегли му чертата.

4.   Няма какво да направиш, освен категорично да го отрежеш, като честно му изтъкнеш аргументите си - че не желаеш секс, но и не вярваш в приятелството между мъж и жена. И че е прекалено голям за теб. Не му се връзвай, ако започне да те обижда. Най-малкото никой мъж на 28 няма да заяви "искам те за гадже". С детски акъл е, но може да ти навреди...

5.   Да обобщим:
1) той не е този който обичаш
2) той те е лъгал още от началото, че иска да ти е приятел, но всъщност е искал да спи с теб
3) иска да си траеш
4) огромна възрастова разлика и не е българин
5) приятелките ти казват че ти е време и те знаят по-добре от теб
6) чудиш се дали ти не си асексуална...

Мисля, че тоя сайт отчайващо се нуждае от емо икони. (face palm)

6.   Този иска секс, а фактът, че иска да криеш е доста притеснителен. Така те изолира от възможности за помощ и странично мнение. Щом не го искаш, късай всякакъв контакт. Секс прави, когато ти се прави. Но ако отлагаш просто от страх, няма смисъл. По добре с момче на близка до твоята възраст обаче, особено докато си непълнолетна.

9.   Да ти кажа, аз съм почти на 22 години, не съм дествена, но ако някой изведнъж ми каже, че иска свирка и секс от мен, също ще се изплаша.
Това не е отношението, което ще те възбуди, впечатли и ще те спечели. Ако твоя приятелка би си легнала с 28-годишен, който директно е поискал тези неща от нея, то лошо.
Забрави за миналото, за голямата любов. Общувай с приятни хора, общувай и с момчета. Ако някой ти допадне, дай му шанс. Може връзката ви да потръгне, ти да си влюбена и да стигнете и до интимни отношения. Сексът не се планира. Тези неща се усещат, просто ти още не си го поискала, не си го почувствала правилно и не си го направила. Браво! Не си лягай с някого, само защото приятелките ти казват, че ти е време. Чувството би било ужасно. Трябва да правиш секс тогава, когато ти се почувстваш готова и го пожелаеш. Това си е твоето тяло и твоят живот, ти си шефа. Може да не е с голямата ти любов, но е напълно задължително да го искаш, тялото ти да реагира добре на ласките и да нямаш притеснения, че е грешка. Не си стара мома. Няма определена вързраст, на която вече е задължително да правиш секс за първи път.

10.   12 години разлика момиче това Е УЖАСНО МНОГО! А ти защо си пишеш с толкова големи? Блокирай го, блокирай го докато капана не е тракнал! Може да те отвлече и никога повече да не видиш българска земя или каквато и да е свобода. Просто го БЛОКИРАЙ и повече не мисли след коментара ми. За твое добро ти казвам. А за секса не бързай, щом не ги желаеш не се насилвай, прави секс с КОГОТО ИСКАШ ТИ, и КОГАТО искаш ТИ! Ако ти не искаш секс, значи е изнасилване да знаеш. А оня от другата страна е педофил, ти каза че си на 16 а оня е минал отдавна 18 години дори. Имаш си работа с педофил, моля те момиче бъди " смотана и добра" и блокирай този педофил. И, не НЕ СИ СМОТАНА а разумна вече по на 12-13 години са правили секс и не се срамуват от това...

Парис

11.   Знаеш ли защо те кара да криеш? Защото иска да те отвлече! Кажи на родителите си, за този глупак. Да видиш как ще побегне... Кажи на баща си, ако е мъж с голямо присъствие. Извикай го този на камера, и като се появи на камерата да види БАЩА ТИ, изненадаа..

Парис.

12.   Значи с момчетата не искаш, а с този, който е с 12 години по-голям. Аз и на 30 като стана няма да се занимавам с мъже с такава разлика, пък какво остава на 17. Първият с който го правих беше колкото мен, когато бяхме на 18 и ми беше супер. И аз преди това не намирах нищо особено в секса като гледах порно и като слушах приятелките ми какво си говорят, но после ми хареса.

13.   Ти ще си готова, когато си готова :) Животът ти тепърва те очаква, когато си готова психично, тогава го направи. А колкото до този мъж, ако на теб не ти е приятен и не го искаш за гадже, му кажи, защото като криеш, излиза, че си играеш с чувствата му. Бъди честна, а момчето за теб ще дойде. :)

14.   Миличка , веднага блокирай този тип и прекъсни всякакви контакти с него ! Първо е прекалено голям за теб ако беше на малко по - зряла възраст 12 г . разлика нямаше да изглеждат толкова фрапиращо ама при положение , че все още си дете си е направо плашещо . Второ щом ти иска секс още на първата среща е ясно , че не му е чиста работата свестните мъже на неговите години щяха да си търсят жена на тяхната или близка до тяхната възраст е не се занимават да омайват наивни непълнолетни момичета . Трето намери си нови приятелки , защото с тези най - много да тръгнеш по лош път и да пропаднеш . Това , че те са се п..... с извинение още на 14 не значи че и ти трябва да го правиш само и само да не останеш по - назад от тях . При всеки човек е различно щом сега не се чувстваш готова за тази крачка значи не трябва още да я правиш и точка още повече с човек когото не познаваш и може изобщо да не е този за когото ти се представя .

15.   Щом не го искаш, значи усещаш че е подходящ. Не прави нищо заради натиск или чуждо мнение. Това си е твоя живот. Ти не си лудо влюбена, даже вътрешно предпочиташ да сте само приятели. Не прави тази важна крачка с този човек.

16.   Не се впускай във връзка от разстояние, този чужденец е голям за теб и ще се възползва повече, отколкото да ти предложи нещо ново. Той си търси забавление. Ако ти харесваш някое момче на твоята възраст може да се сближите, ако и той те харесва. Щом усетиш взаимни симпатии позакачайте се малко, станете гаджета и ако си решила направете това, което вълнува всички на вашата възраст. Сама ще усетиш момента и човека. Не го прави, защото някой е поискал, а ти си любопитна. Трябва и ти да го искаш, трябва да се отдадеш и да го желаеш, за да не съжаляваш после. Трябва да поискаш човека, а не секса с него. Трябва да е с някой който ще е нежен, ще те разбира, ще те харесва, ще е мил. А и хората като нас обичаме да правим саможертви, но заслужаваме някой свестен.

17.   Щом ти е казал, че иска това долно, гнусно и адски грозно извращение - свирка, прави си сметката колко държи на теб...