Споделена история от Тинейджърски

Нестандартен 18-ти рожден ден
Здравейте, готини!
Предполагам срещана тема из форума, но малко по-различен е моя случай.

След 2 седмици навършвам 18 години и ми се ще да си събера 8 човека по случай повода.

Тънката особеност е, че не понасям купони с чалга и алкохол, не съм нощен тип човек, а всъщност в момента не просто това е на мода в средите, а се случва на всеки 17-ти или 18-ти рожден ден около мен.

Искам да е нещо по-различно от дискотека, домашно мазало, палатки и тн, но пък същевременно да не е прекалено детско както беше едно време на обяд в ресторант с много пица и хапки. Абе, нещо по-запомнящо се и различно като за моята по-творческа натура.

Идеи?
Ще съм ви благодарен! :)

Коментари

1.   Парти с тема, маски и фойерверки или екскурзия за два три дни

2.   Викни тези 8 човека и ако сте гейминг тип компания, направете ЛАН парти на някоя игра цялата вечер и си вземете храни и напитки. Може пък и да излезнете на картинг или мотокрос.

3.   Здравей, аз съм по- малка от теб с три години, но все пак ще ти предложа идея, която ако ти хареса може да пробваш. Значи, каниш гостите вкъщи и като се съберат всички излизате на разходка или на поход в някоя планина, или пък на художествена изложба, не знам, ти си прецени, все пак ти си знаеш най-добре какво ти харесва, но според мен няма нищо по- запомнящо се от една неочаквана и нестандартна разходка. Пожелавам ти късмет!

4.   Облечете се като римляни - с бели тоги (и чаршафи ще свършат работа), махнете мебелите освен масите с яденето и си говорете на цезарю ;))

6.   Всичко си зависи от това какво харесват хората, които ще каниш. Най-вероятно това са твои приятели с които имате общи интереси. Ако сте фенове на природата-заведи ги сред природата. Ако сте фенове на футбола-купи билети за мач и т.н. Аз съм момиче и бях поканила приятелки на грим парти, всяка от тях донесе любимите си гримове. Голям смях падна докато се гримирахме една друга, гледахме клипчета в Интернет и се опитвахме да докараме визията на модела от клипчето. Е, междувременно разрязахме и тортата, но акцентът беше върху грима. Просто направи нещо, което знаеш, че всички харесват.

9.   И аз скоро ставам на 18, също не си падам по чалготеки. Мисля на самия ден да черпя в ресторант, а събота да играем в ескейп стая и после на бар. Ще следя темата за по-интересни предложения.

10.   Съберете се и си бъркайте взаимно в дупетата поне няколко часа. От това по-нестандартно, здраве му кажи!

11.   Бордови игри! Ако сте в голям град - има такива клубове. Ако не сте, ги помоли да ти подарят някоя игра, защото те са по 50-60 лв и нагоре. Диксит, Активити или нещо такова.

12.   Аз бих направил парти на басейн. Намираш някой по-малък басейн в някое хотелче, затваряш го за частно парти за няколко часа и поръчваш кетъринг. Мисля, че на всички ще им е приятно

13.   Направете си пижама парти, но с амфети и цяла вечер гледайте стари предавания на шоуто на Слави.

14.   Моята идея е да се съберете в къщи и да си пуснете естрадна музика от типа на Лили Иванова, Тоника Св и Васил Найденов и изгледайте някое предаване от 80те или 90те години Това също помага.

15.   Абе момче, вярно че не съм бил скоро на 18 ако ме разбираш, ама като бях тийнейджър на всеки рожден ден, а и веднъж в месеца без повод ходихме с компанията (беше смесена) на хижи. И беше много по забавно от сегашните рожденнии дни на кино или ресторант. Млади сте. Забавлявай те се.

16.   Моя най- запомнящ се рожден ден беше на реката. Аз и моите приятели отидохме с колата и там си запалихме скарата и си прекарахме супер. Даже поплувахме малко. Ако в близост няма река и хубаво място отидете на вила. Ние намерихме място трепач и стана всичко спонтанно. Мой приятел си празнува рождения ден на вила. Ако пушите наргиле си вземете едно за до разпуснете малко. Този мой приятел беше взел доста неща, като месото си го изпекохме ние. Взехме си една тонколона за настроение и всичко беше супер. Естествено докато някои не се напиха, но какво да се прави. Това сме днешните тиинове.