Споделена история от Тинейджърски

Подходящо ли е времето ??
Здравейте, пиша за първи път и съм много любопитна за отговорите ви :)
Моята история е, че с приятеля ми сме от дълго време заедно-година и половина. Аз съм почти на 14, той е на 15.. Наистина от първия път се влюбихме много и сега просто не можем без да се обичаме.. Имахме и все още имаме трудности, защото той е далече от мен ( в друга държава ). Той е адски добър към мен и винаги ме е разбирал и го прави постоянно.. Лятото си е тук и обмислям какво да правя-дали е редно или не е. Не искам да се крия, като мишка от хорските мнение или от родителите ми. Искам всичко да си е както трябва, а не да живея в страх. Той е толкова добър, всичките му приятели не са девствени, но той никога не е настоявал или да ме е карал насила. Наистина голяма любов е нашето! Тааа въпроса ми е дали да направя този подарък на приятеля си или не??

Коментари

1.   Твоя воля:) Но се пазете задължително с презерватив и си дръж Ескапел в чекмеджето, в случай на скъсване на презерватива. Ако откаже да се пазите по този начин, откажи и ти. Щом ще ти е за първи път, гледай да имате достатъчно време и мястото да е подходящо - не някоя полянка или задна седалка. Не очаквай чудеса. Не му давай да те докосва долу, ако не си е измил ръцете.

Борония

2.   Не не го прави още сте малки, а последствията са големи измисли някакъв друг подарък за него

3.   Наистина не го прави!

4.   Не хвърляй много надежди както се казва приятелят може да е с тебе за едното е**не. Което лично според мен е 100% поради възрастта.

5.   Точно така номер 5. Макар да звучи брутално не слушай оня Борун.

6.   О, я стига :))! Подаръкът трябва да е взаимен :)). Т. е., и двамата трябва да подходите към подобно действие с еднакво усещане за отдаване и... чувство за отговорност. Твоята девственост да не е награда за "добро поведение"?
Ти си само на 13 /почти на 14, де/. Рано е, повярвай ми. Проблемите биха надвишили едно /съмнително за момента/ удоволствие многократно.
Ел :)

7.   Въпроса е там, че той никога не подхожда към мен с намерение за секс, макар че сме правили това-онова.. Просто наистина чуствам, че това е момчето за мен. Имала съм доста приятели преди него, но с него изпитах истинското значение на любовта, дори собствените ни родители ни се възхищават... Някой казват, че секса укрепя връзката, но за нас това не е вярно, защото можем и без него, но.... няма ли да е по-добре, ако го направя???

8.   Не мисля, че трябва да го правиш. Малка си. Аз съм на 13 и това означава, че трябва да го направя след няколко месеца. Недей. Изчакай още. Щом сте толкова влюбени може връзката ви да продължи още дълго време. Успех в любовта!!!

Терапевта А

9.   Съгласна съм с горните коментари. Прекалено си малка. На твоята възраст ме ужасяваше самата мисъл, че толкова малка мога да го правя(на 14, не на 13, обаче).
Сексът не е шега работа. Има много неща, на които малките не обръщат внимание. Освен това, дори взаимоотношенията ви да ти изглеждат сериозни, на тази възраст доста трудно може да се говори за това.