Споделена история от Тинейджърски

15-ти рожден ден
Здравейте, момиче съм и май месец ще правя 15 години. Искам да си празнувам рождения ден, но проблема е, че не знам къде да го празнувам. Предишните 2-3 години все в къщи го празнувах, но тази година искам да е на по различно място. Мислех че може да отидем на кино и след това да се разхождаме някъде, но все още не знам. Ако можете да ми препоръчате някакви места или варианти за празнуване.

Коментари

1.   Може наистина да отидете на кино, сигурно ще си прекарате добре. След киното може да седнете на някое кафене или да се разходите, както прецениш, че е по-добре. Моя приятелка направи така на нейния 15-ти рожден ден, след киното отидохме у тях и ядохме торта, не стояхме много, но пак беше забавно.
Може да отпразнуваш и в някое заведение, не измазан ресторант, защото няма да ви е много комфортно, но някое просторно заведение тип пицария, където ще можете да вдигате нужния шум за един рожден ден на тинейджър. Рожденият ти ден е през май месец, така че няма да е проблем да изберете маса навън. Ако сте малко хора, може да се съберете и в сладкарница, дори от типа на сладкарница Неделя, но на такива места не е просторно и ще стоите основно на масата, което може и да не ви се понрави.

2.   Ох, аз съм на 26 г и не знам колко ще съм ти полезна, но защо не хапнете в ресторант, а после както казват - на кино. Сега има много готини филми. Вариант е и да ги поканиш на кафе, а после кино, ако нямаш повече възможност. Киното за вашата възраст си е супер идея, сама си се сетила, аз бих се изкефила, но обсъди филма с приятелките първо.

3.   Аз лично от 14-тия нататък все в клубове съм ги празнувала. Но ако си харесаш филм може да го гледате и после да заведеш гостите да хапнете в някой ресторант. Ако е хубаво времето - може пикник. Ако си падаш по такива неща и гостите няма да са много - ескейп стая/лазери/пейнтбол/боулинг/направо да заредиш на всички карти за Playground.

4.   Ескейп стая, пикник, театър...

5.   Здравей,

Понеже и аз си празнувах рождения ден 5 години подред вкъщи, 15-тия ми рожден го празнувах на боулинг един-два часа и после в сладкарница да ги почерпя. Ако искаш може да ги заведеш и на планина и после в сладкарница, както ще направя аз и ако времето е хубаво може ши да си направим пикник в планината. Проверила съм и може да се стигне до планина и с градски транспорт. Можеш да провериш и ти за транспорт.
Надявам се да съм помогнала!

Сладката прасковка

6.   Не знам колко финансови възможности имате. Аз съм на 15 (скоро ставам на 16). Ако имаш компания или някаква групичка защо не си наемете някаква малка виличка в планината за една нощ (или две). Ако сте женска компания може да си направите маски за лице, да си направите пица (в супермаркети те продават сурови), да гледате филми и после торта. Ако сте смесена може да минете и без маските