Споделена история от Тинейджърски

Само приятели?
Здравейте, искам да споделя какво ми се случи в последните 2 дена. С едно момиче което си има приятел се запознахме и се заговорихме и разбрахме че и двамата живеем много близко един до друг. И така същия ден се прибрахме заедно. Аз започнах да я харесвам. Никога досега не съм се чуствал толкова хубаво, с никои не съм имал толкова общи неща, не помня от кога не ми е било толкова приятно да съм с някои, никои не ме е разбирал както нея, никои не ме е карал да се смея така. На следващия ден отидохме заедно на училище. Когато аз свърших тя още не беше свършила но аз я изчаках. Това чакане продължи часове но аз вапреки това останах и я изчаках. Вобще не съм имал намерението да си ходя. Когато се прибрахме си говорихме по скайпа. Тя каза че сега нещо я мъчи нооо... няма да прибързва защото може да греши с времето ще си покаже.

Тя:Не мога да кажа нищо още защото не знам дали е истина за това ще изчакам и ще видя дали ще е това което си мисля.

Аз казах: истината е че и мен нещо ме мъчи.
Тя: Така нека си дойдем на думата. Случайно това нещо дето те мъчи е сварзано с момиче?
Аз: да
Тя: нека позная, аз съм
Аз: а твойто с момче?
Тя: ами да речем, да
Аз:да ти си
Тя: дамм предполагах
Аз: а ти? аз ли съм?
Тя: ами да, но ще ти кажа какво
Аз: и аз така си мислех
Тя:мъчи ме един въпрос но тъй като знам че може и ти да не сигурен ще те питам директно
Харесваш ме нали?
Аз:Отговаря ме си истински и честно нали?
да така е
Тя::)
Аз:а сега аз ще те питам нещо
ти харесваш ли ме?
Тя: амии аз мога да ти кажа че те считам като много добър френд
Аз: аз също, никога не съм имал толкова хубави моменти с момиче
Тя: радвам се :)
Аз: но аз знам че си имаш приятел и затова не съм мислел да ти го кажа...
Тя: аха знам аз го видях
Аз: аз не искам да се меся между връзката ви
Тя: :) радвам се
спокоино не се притеснявай
Аз: за?
Тя: амии за всичко
Аз: защо да не се притеснявам
Тя: еми защото да не се притесняваш това че харесваш човек няма нищо лошо така че няма смисъл да се притесняваш от мен
Аз: добре но трябва да ми кажеш нещо
Тя: какво
Аз: кажи ми да се опитам ли да забравя тези чуства или и ти имаш нещо към мен
Тя: аз изпитвам само симпатии към теб и приятелски чуства
не искам да подтискам по никакав начин това което изпитваш така че... нзз
само това мога да ти кажа приемам те като много добър приятел от няколко дни се познаваме дори нзз как за толкова бързо време един човек може да си хареса др човек
но няма лошо аз те разбирам перфектно
Аз:как така перфектно?
Тя: амии може да се каже че съм имала такъв случай с мен
Аз: ясно
значи кажи ми какво искаш от мен
смисъл
Тя: аз нищо не искам от теб нищо не искам аз от никого нищо не искам
Аз:не имам предвид
Тя: какво да направиш смисъл искаш да кажеш да те посъветвам
Аз: просто да се опитам да забравя тези чуства и да не преча на вразката ви
Тя: ти сигурен ли си че имаш чуства
Аз: сега искам да ти кажа нещо
последните 2 дена са едни от ная хубавите дни в живота ми абсолютно съм сигурен никога с никои до сега не съм прекарвал толкова хубаво с никой не съм имал толкова общи неща с никои не ми е било толкова забавно
Тя: ясно
даа наистина има нещо
Аз: сникои не ми е болко толкова приятно никои не ме карал да се смея така
просто аз имам чуството че се намирам в рая
Тя:много се радвам за което
супер много много ме радва този факт :)
Аз: никои не ме е разбирал като тебе
После тя каза че ще продължим утре защото баща и искал да загаси компютъра.

На следващия ден се видяхме и говорихме.
Аз и казах че ще оважа решението и.
"ако ми кажеш че испитваш повече към твоя приятел ще го оважа" Тя ми го каза но не много директно. Аз я накарах да ми го каже директно и тя го каза.
Аз вътрешно бях много наранен
Останахме си само приятели
По едно време ми каза че снощи като си говорехме се била изчервила много според вас защо ми го каза???
Аз и казах че след като ще сме приятели и ще излизаме искам да каже на гаджето й че сме само приятели защото ако ни види кои знае какво ще си помисли.
Тя ми каза че защо той триябва да разбира че се разхождаме заедно? И като сваршихме да говорим за това седнахме на една пейка и седяхме 2-3 часа и си говорихме. След това тя каза че траябва да се прибере заради маика й защото не знаела каде е. Когато тя си тръгна и аз се прибрах говорихме по скайпа още 2-3 часа. Усещям че и е много приятно с мен.
Моля, кажете според вас какво става защото аз наистина обичам това момиче когато съм с нея имам чуството че не съм на този свят.

Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Интересно какво ще стане, ако същото това момиче се озове в този сайт, тази тема и види познатата хронология от скайп... :)

2.   ами, първо те поздравявам за подхода. Малко мъже имат смелостта, а ти си още момче! Браво, че в самото начало си казал, какво искаш от момичето и, че си наясно, какво искаш.
Иначе, да - според мен много се харесвате и двамата, но тя не иска да оставя приятеля си, просто не иска да рискува.
Съветвам те да настояваш, че много я харесваш, да я целунеш спонтанно другия път на пейката и да ? кажеш, че искаш да ходите заедно. Ако се остави първото да я целунеш - значи е твоя, ако се дръпне, и без това не губиш много.
Кажи ?, да ти се обади, когато разбере какво иска, ти знаеш какво - искаш нея, искаш я за гадже и искаш всяка свободна минутка да прекараш с нея.
Нека тя реши. И това е.
Не бъди само приятелче, защото тя така ще ви има и двамата и ти дългосрочно ще си губиш времето, докато тя няма да има причина на промени нещо.
Действай - браво до сега за подхода!
Ако не стане все пак, сигурна съм, че ще имаш винаги голям успех с жените, а една любов е истинска, когато е споделена! Ако не те обича и харесва, няма смисъл - някъде там може да е твоето момиче!!!

3.   единственото което ще те посъветвам е да бъдеш решителен
действията си което ти правиш и похвално.
Случайно и аз се занимавам с досущ еднакъв като твоят случай но аз познавах момичето от 7 години но преди да я харесам ние се мразехме и тази учебна година започнах да контактувам с нея. И с всеки прикаран ден с момичето тя ми ставаше все по симпатична и осъзнах чие я харесвам и искам да ми стане гадже признах те ми отвърна по същият начин както на теб. Започнахме да си споделяме и да си говорим ставахме по близки. И винаги когато отворех темата за нас те ми казваше че ме обича но не е сигурна и до там когато отивахме на извън класни занимания бяхме сами и там тя ме предизвикваше като флиртува с мен аз полудявах. Но не правех нищо повече когато си говорехме веднаж по скайпа и направих комплимент и на друга де тя ми каза че сам я разплакал от радост. След месец разговори в нещо като състезание по химия аз реших да я докосна защото не издържах тя беше по каси панталонки има страхотни крака тя не възрази и ракатами остана там всички места се напълниха и едно момиче дойде и за да не стои право момичето което харесвам седна накрая на стола си които е до мен и аз се помръднах за да и е удобно но с една дума тя се облегна на мен сложи глава на рамото ми аз си сложих ръката на бедрото и. След това ме попита дали искам да излезем на кафе и досега сме излизали 6 пъти и винаги ходим на една скамейка където си говорим към 2-3 часа когато се разделяме тя ме прегръща и всичко тва под претекст че сме много добри фр. Ето и въпроса ми мисля другият пат да я целуна и да я накарам да поговорим зоа всичко но ме е страх да не обаркам нещо