Споделена история от Тинейджърски

Тотална обърквация
Писах една история вече, но не е била публикувана. Сега е нещо по-различно. Имах сериозен приятел, разделихме се, защото... харесах едно друго момче. Естествено аз не умея да късам с хората затова за мое съжаление му оставих надежда. След 2-3 месеца пак започнах да усещам нещо. Забелязах че най-добрата ми приятелка флиртува с него, както и той с нея. Друга моя позната също го харесваше и то много-направо беше влюбена! Стана каквото стана и пак тръгнахме-грубо казано. Една вечер се целунахме-изпаднах в шок-той се целува ужасно!!! Нямам много опит, но мога да различа хубаво и лошо(направо отвратително, за да сме честни! ). Отдръпнах се от него и така издържах само 1 месец-не можех без него. Забравих проблема с целуването и се сближихме(когато се отдръпнах не скъсахме). И преди да замина на 22. 06 се целунахме отново-той искаше. И си припомних онзи ужас. сега мисля да го забравя, защото наистина имам нужда от човек, който не ме отблъсква с нищо. След лятото ще му кажа, че всичко е свършило заради дългата раздяла. Но истинския проблем е друг-една съученичка има гадже-момчето заради, което скъсах с приятеля си. Сега ми е симпатичен, но май само като приятелче. С него имаме дълга история-аз харесвах друг, той ми призна, предложи ми, аз отказах, после той и приятеля ми ми предложиха едновременно и аз приех на приятеля ми(логично) и той ме намрази. Започна да ме обижда и да ме засрамва, но после спря и пак започна да се държи сравнително нормално. Сега пък разбрах от един негов много добър приятел, че по време на цялата екскурзия е говорил колко съм готина и колко яко се държа-тоест ме харесва. Същата тази екскурзия той скъса с моята съученичка първия ден и на третия се сдобриха(той каза на приятеля ми, че е приел да се съберат само, за да се разкара В.. (съученичката). Не знам какво да правя и какво да чувствам!!! Просто искам момче до себе си-момче, което да ме обича, колкото аз него и да иска е до мен толкова колкото аз искам. Не е много, нали? Моля ви коментирайте и пишете каквото решите за нужно.

Коментари

1.   Нещо нищо не разбрах кой с кого... Но пък за целуването те разбирам. Моят първи се целуваше като шаран! Ама буквално, ако си гледала рибите как отварят и затварят усти във водата, ей така се целуваше... :D:D:D:D

2.   Ех... деца, деца... налягайте книгите вместо един друг