Споделена история от Тинейджърски

Все още съм девствена, може ли да съм бременна?
Значи аз все още сам детствена но с моито гадже го правихме парвоначално беше без презерватив но после сас. Но пак си оставам детствена не ми скаса ципата.

Проблемат ми е че преди 2-3 дена почнаь мн често да ходя до тоалетна. И слъчаино попаднах на една статия за бременни и там пише че симптомите са честото уриниране.

Аз ходя до тоалетна но не мн често не и мн рядко та се опасявам дали мога да сам бременна. Моля ви кайете ми след като ципата не е скасана и все още сам детствена мога ли да сам бременна?
Моля ви помогнете ми!

Коментари

1-50 от 56

1.   Абе моме ти от къде знаеш, че не ти се е скъсала ципата. И аз първоначално като почнах да водя полов живот така се утешавах, че не се е скъсала, но знай че не винаги може да има кръв, която да ни подсказва, че се е скъсала.

И второто е, че ако си сигурна, че не се е скъсала няма смисъл да се тровиш дали не си бременна, защото не е казано, че след като уринираш често си бременна. И аз уринирам често, защото пия много течности. Помисли да не е от това и намали дозата на ден, за да сравниш как ще е.

Уринирането може да е от това, че примерно имаш цистит. На много неща може да се дължи, а за това дали може да забременееш без да ти се е скъсала ципата, май можеш. Бях чела някъде, че една булка била детствена и бременна и като отишла на гинеколог и премахнали ципата. Причината била такава, че тя имала доста здрава и дебела ципа и партньора и си пробил местенце, без да се скъса цяла ципа и следователно нямало кръв. Това е което бях чела, но вече немога да си спомня кога и къде, затова нямога да цитирам с точност.

И моме вземи малко по разбираемо да пишеш, че правописа май бая ти куца, дори повече и от мен:)

2.   Как си го правила? Ако си го правила вече не си девствена.

3.   Да правих ме го но тои не ми скаса ципата та таи че все още сам си детствена.

4.   Направи си тест бе душа.

5.   Стига глупости, бе хора, ....бременна, а пък девствена. И да е имало такъв случей, най-вероятно е някаква аномалия или някаква измислица. А за честото уриниране може да има доста други причини....

6.   Честито, вече не си девствена! В голяма грешка си, ако си мислеш, че можеш да правиш секс, а девствената ти ципа да е още цяла! Но това, все пак, не означава, че си бременна.

7.   Момиче, я вземи се образовай малко относно секса. Не и се била скасала девствената ципа, смях, как си го "правила" тогава?

8.   Какво се подигравате на момичето за писането, сигурно е на 12 години и вече прави секс!

9.   1. Научи се да пишеш грамотно.
2. Образовай се малко и в областта на секса, защото предизвикваш бурен смях навсякъде.
3. Да те светна и аз - не си девствена вече!

10.   Вече не си девствена, щом си правила секс, без значение, че не ти се е скъсала ципата. Спри да се чудиш дали си бременна, направи си тест, или най-добре върви на гинеколог, след като водиш полов живот вече трябва да ходиш редовно.

11.   Ного сте отворени нещо бе.

12.   1. не си девствена, скъсна-нескъсана, имало-нямало кръв щом те е пипнал мъж-НЕ СИ ДЕВСТВЕНА!
2. Може да си бременна, ако сперма е попаднала във влагалището ти.
3. Честото уриниране е симптом не само за бременност, ами и за цистит и за болести предвани по полов път.
4. Ако си го правила без презерватив-вероятно имаш гъбички!
5. Незабавано иди на гинеколог, независимо на колко си! Ако неотидеш, проблема ти ще се задълбочи, без дори да рабереш и след време няма да можеш да правиш пълноценен секс, защото може да те боли!
6. Прави са, че пишеш зле, не им се сърди!
7. Не го прави без презерватив НИКОГА, ако не си решила, че искаш дете или пък ти е кеф да пробваш дали боли и от аборта!
8. осмо няма :)

13.   (rofl) :D "Девствена съм, може ли да съм бременна" абее ти чуваш ли се бе ?!?! :D Първо девтствена па после бременна ?! Я земи по прочети някоя книжка по този въпрос ;) А и тест за бременност за тебе няма ли?!?! Ние да не сме врачки ?!?!

14.   Аз харесвам едно момиче, когато направа нещо смешно или кажа нещо смешно и стане забавно но понякога ме много мрази просто неи е приятно като съм до нея моля ви помогнете ми какво да права.

15.   Изчукай я бе, какво чакаш?

16.   Момичето където харесвам е малко ревниво лесно се расплаква но има чуство за хумор и е забавна и аз права забавни неща и на нея и е смешно но понякога просто неможе да ме погледне като направа нещо много малко глупаво. Но нищо като е така с такъв характер на мен ми харесва но незнам какво да направа моля ви кажете нещо .

Съжалявам за правописните грешки не съм свикнал да пиша на BP

17.   Ако сте го правели и е влязъл в теб, значи не си девствена, а ако не е влязъл, значи нищо не сте направили ;)
а и няма как да забременееш, ако не е свършил вътре.

18.   Абе хора какво ви има?!!! Пишете безобразно неграмотно и това въобще не ви притеснява? Разбирам някаква малка грешчица, но това вашето е просто неприемливо! Моля ви, образовайте се...

19.   Здр на всички!! моля ви искам съвет защото моя случаи е подобен... с приятеля ми се забавлявахме, но без да прекаляваме защото не искам да бързам със секса.. той свърши на корема ми след което се забърсах има ли възможност да забременея моля ви помогнете.. ;(

20.   Абе ти чувашли се какво говориш, как ще забременеш през корема, да не ти е там влагалището, и вземи се образовай малко спрямо секса.

21.   Aбе момиче.. я първо се научи да пишеш.. и сигурно половият член на приятелят ти е бил колкото тампон щом сте го направили, а ти по неизвестни причини не си се отворила.. как става така?!?! Той ли е дефектен или ти имаш ципа здрава като паяжина.. ако си мислиш, че щом не е потекло кръв значи не си се отворила жестоко се лъжеш.. (:

22.   Правила съм анален сех но сам дествена приятелят ми се изпразнал и на п....а но съм дествена искам да знам имали вероятност да сам бремена моля ви кажете ми мн ма ма4и това :С

23.   Първо кажи от къде знаеш че не ти са е скъсала ципата

24.   Здравейте,моя случей е подобен,признавам си нямам си и понятие от секс с приятеля ми се позабавлявах ме и тои се исхварли и прасна но не сме стигали до края ...и не знам каде прасна имали вероятност да сам бременна ако сам девствена? Моля ви кажете ми :)

25.   Абе хора вие, каде сте тръгнали да правите секс като незнаете ништо за него?

26.   Знаете ли какво ще ви кажа аз? Първо (някои от вас) се научете да пишете!! В България сме все пак! Срамота е да не знаете как се пише "нищо,прЪсна,деВствен,кЪде" и още куп думи!!!
Така, за "проблемчето" на много компетентната госпожица... Миличка, за това има интернет да прочетеш нещо, което те вълнува...Но е неуписуемо смешно да попиташ "Все още съм девствена,може ли да съм бременна?" Що за глупав въпрос?! Това нещо и първокласник ще го знае...ПРОСТО БЕЗ КОМЕНТАР!!! НА КЪДЕ ОТИВА СВЕТА...

Снежанка

27.   Mомиче, и да ти си си скъсала девствената ципа САМА, си си virgin :) ама ако с помощта на някой батко, вече не си!!

28.   Здравейте! значи аз съм на 16 години и съм девствена.. имам сериозна връзка вече от 1 година ии не сме правелии истенски секс така да го кажа ноо има лиубовни игри и искам да ви попитам според вас мога ли да забременея ако тоии се е изпразнел междуу ануса ии влагалището като сии играе.. многоо ме претесняваа това нещоо защото и ми закасня вече с 1 седмица пък ме е страх да ида на лекар и до колкото виждамм и тестовете не отчитат верния резултат.. моля вии дайте ми някакъв савет... може ли да ми закасняваа от труго смиал времетоо илии от стрес

29.   Охх леле ... мила нз дали си бременна но със сигурност знам че не си девствена , веднъж проникнал в теб.. и с кръв и без кръв все 1 е защото не си девствена на 16 годинки съм и вече 2 години водя полов живот кръв нямаше според теб девствена ли съм хах ... а колкото до бременността ще ти кажа че и една капка би ти била достатъчна за да забременееш ... !!! А колкото до теб 16 годишната и на мен ми е закъснявало.. ама не се шашкай , пък ако не ти доиде за по голям период си вземи тест за браменност и с точност ще разбереш дали има изненада или не :)

30.   Само като чета какви глупости са писани, просто нямам думи. Първо че се прави секс, без да се знае за какво иде реч (образно казано). До авторката, много си отворена, какво се заяждаш с хората, те ти казват неща, които ти би трябвало да знаеш, щом си решила да правиш секс. И поне да беше обяснила къде ти го е вкарал, защото видях че си писала, че сте го правили анално. Ти малоумна ли си, различаваш ли анален секст от вагинален.......... Ако се е изпразнил на друго място няма начин да забременееш, но ако се е изпразнил в близост до вагината можеш, стига преди това да си отворена де :)
И щом си сигурна че си девствена, какво ни питаш, ако мислиш че си бременна отиди на гинеколог или си вземи тест за бременност, или може би не знаеш какво е това, а презерватив знаеш ли какво е............
Как може да се прави секс, без да се знае нищо за него. Да не знаеш да използваш презерватив или противозачатъчни, или ако ти си малка (което не одобрявам), поне гаджето ти да беше се сетило.........
Ахаха направо ми става смешно, тя не знае да пише грамотно, а е тръгнала да се ебе, Божее на къде отиваме..........

31.   Ако си християнка може да си последователката на Света Дева Мария щото тя единствена е заченала без да "съгреши".

32.   Презервативът се използва за предпазване не само от забременяване а и за предпазване от различни болести предавани по полов път.

Орален секс = /сви*ки/-така го казват на улицата-ОТ ОРАЛЕН СЕКС НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ

Вагинален секс-когато пенисът влезе във вагината-ТАКА МОЖЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!

Често при гимнастичките има така наречената еластична ципа-тя трудно се къса и заради това когато ципата не се е скъсала половият контакт е болезнен.

Отиваш до аптеката купуваш си тест за бременност и се молиш да бъде една чертичка.

33.   Абе ти от някое село ли си ? ;д

34.   Те дори хората от село са по-образовани ;))

35.   Аман от неграмотниците. Научете се да пишете малко грамотно и не задавайте такива идиотски въпроси.

36.   Научи се да пишеш !!
Какво е това деТСвена ?!? За последен път :
Ед. ч. ж.р. Д Е В С Т В Е Н А
Ед. ч. м.р Д Е В С Т В Е Н
Мн. ч. Д Е В С Т В Е Н И / Д Е В С Т В Е Н И Ц И
Някъде срещах и прАсна, кАде , ниШТо , место сЪм - сАм . И то да ви е само това, и цели изречения незнаете да пишете !!
" Момичето където харесвам"
" но понякога ме много мрази "
И още куп глупости.
Начетох се на "компетентни" съвети и на пълна простотия.
Место да правиш "сех" и да се "детсвена" се отнеси по сериозно към училището, защото засега липсва .. ВСИЧКО !
Мога да ти намеря поне 10 циганина , които ще пишат по грамотно от теб !
СРАМ И ПОЗОР !!!
Аз също не съм голяма - на 15 години съм , но за мое щастие аз не ходя да правя орален секс и незнам си още какво , а си залягам над учебниците.
Жал ми е за теб ! : )

37.   Мда, аbout that ^ за коментара по-горе, душице,грамотна и ти си допуснала няколко грешчици. Наборка съм ти и ги забелязах, не бих критикувала, ако не ги бях открила в коментар- критика <:.
П.С. Недей да критикуваш <:
П.С.2 Не ме убивай, защото АЗ те критикувам ;Д
П.С. 3 пише се " вместо " , а не " место "
пише се " по - грамотно ", а не " по грамотно "
пише се "НЕ ЗНАМ",а не "НЕЗНАМ"
peace <:

38.   Номер 36 така се говори а аз не знам номер 37 какво иска. Вие малоумни ли сте кой какво го бърка кой как пи6е като толкова много знаете вие пишете ,не се правете на много остроумни вие не сте хората които могат да обиждат другите не си позволявайте пак ви казвам не сте ги родили не сте ги хранили.А от колкото до въпроса не си девствена (това значи 4е си правила секс) за6тото си се ебала с извинение но не знам с коя друга дума да се изразя.Мила иди на гинеколог или си направи тест за бременност.

39.   Здравейте... Бяхме на море със приятеля ми и му направих ръчна и той свърши във морето и след това се натискахме и имах чувството че ще влезе но все още бяхме с бански и съм девствена та искам да знам дали има вероятност да съм бременна ;/

40.   Ако наистина си детствена, няма как да си бременна, но все пак изчакай още малко време ;) късмет от сърце!!!

41.   Здравейте! Искам да Ви попитам нещо защото много се притеснявам... :Х Преди около месец с приятелят ми мастурбирахме взаимно и той след като свърши не помня дали си изми ръцете и след това с пръсти ме пипа долу но без да си пъха пръста или нещо подобно просто ме задоволяваше... възможно ли е да съм бременна? Защо ми закъснява? Трябваше да ми дойде преди 2 дни но не ми идва... Моля Ви кажете ми ще съм Ви много благодарна! :)

42.   Ако на голо те е задоволявал, всмисъл не през гащи или нещо такова, може да има малка вероятност. За всеки случай си направи тест, за да си сигурна : ) успех

43.   Аз съм номер 41.... 42 добре де като съм девствена нали не мога да забременея?

44.   От 41 до 42... охх леле успокоих се... дойде ми... няма бебче... Вече съм спокойнаа.... :)))

45.   Може да забременееш и девствена, и с пипане, и с изпразване върху, вътре или около...
Купи си тест, надеждни са

46.   Здравеите. Искам да ви задам няколко вапроса. С приятеля ми го направихме тои ми го мушна малко повече но не ми излезе кръв. Тои се изпразни, но не вътре в мен но попадна малка част сперма върху матката ми смисал не вътре ами отвън не разбирам нищо а ме е страх да ходя на лекар. След това съм се измила за всеки случаи. Въпростите са ми: 1 Има ли вероятност да съм бремена? 2 Ако съм има ли някакъв шанс да пия някакви лекарства за да се предпаза от това?

47.   Абе момиче, значи хем нищо не разбираш, хем си тръгнала да правиш секс. Ти за презерватив да си чувала? Или за противозачатъчни? Защо преди да правиш секс не се поинтересува за тези неща. А сега след свършен факт задаваш глупави въпроси. Щом спермата е била в близост до вагината има възможност да забременееш. Ако не ползваш презерватив, което е наложително - предпазва те не само от забременяване, но и от венерически болести. Когато си без, може да пиеш противозачатъчни. Както в твоя случай, след секс той се е изпразнил и не си сигурна, че всичко е наред, пиеш Ескапел, той премахва възможността да забременееш. Това е при спешни случай. И се пие веднага след половия акт.

48.   алелеее да плача или да се смея на темата и няколкото подобни коментара? ! абе децааа... вземете си научете уроците после мислете за секс!!! то бива бива ама това на нищо не прилича!!! "мога ли да забременея, като приятела ми свърши на корема? " "направихме го, ама съм още девствена - дали няма бебе? " изумявам се колко необразовано е това поколение... същото като мога ли да забременея, ако глътна сперма? лелеее лелеее.... спирам, че вече изобщо не ми е смешно!!

52.   милички , а аз правих анален секс с приятеля ми и 10мин по късно когато се прибрах видях кръв на вагината си и сега се питам дали може да не сам девствена вече? ако някои знае моля ви кажете ми, че мн се притеснявам

54.   Моля ви помогнете с приятеля ми се забавлявахме не сме осъществявали полов акт само аз му направих така де ( една услуга ) свърши върху лицето ми и после се целувахме и той слезе долу... сега ми е гадно боли ме главата и незнам... :(

1-50 от 56