Споделена история от Тинейджърски

Той търси секс, а аз искам да му дам повече!
Реших да ви споделя моята история..
Преди месец се запознахме.. опознахме се не много, но достатъчно.. Повече аз го опознах.. До скоро (не зная до колко скоро, но са няколко месеца 2-3 ) е имал връзка с момиче на моите години.. не зная каква точно е била връзката им, но явно е имало лъжи и изневери от нейна страна.. от което той е доста наранен.! От тогава си търси момичета само за секс.. (Пояснявам, че сама и не от него разбрах за по-горе написаното)... Разбира се в момента има авантюра м/у нас.. не се е стигало до секс.. а само до подобни разговори..! А колкото до тема "любов".. споре него след секса ще дойде и тя.. Но при мен проблема е друг.. :х той е наранен.. а само преди месец нараниха и мен адски много :х това беше най голямата болка и загуба за мен.. имах връзка с момче което много обичах/обичам.. и на което мн държа.. Абе казано накратко.. с него сме в един период.. аз искам да спечеля сърцето му, което със сигурност е разбито :х ужасно много искам да му го "събера" и да го накарам да повярва в мен, да ми се довери!! :? Но как да действам? Какво да направя? :С.. И още веднъж вмъквам факта че той не знае, че аз знам за бившата му.. тежката раздяла и все още съществуващите в него към нея чувства..!
:С Наистина имам огромна нужда от съветите ви..!
А разликата в годините ни е 2 години :)

Коментари

1.   пиши поне на колко годинки си горе-долу. Иначе не драматизирай и не съди за човека от думите на другите. Какво ще кажеш за един откровен разговор с него самия? Може пък да те харесва през цялото време за повече от секс и да е преодолял раздялата си и само така да си говори. Виж делата!

3.   Казваш, че търси секс, а ти искаш да лекуваш разбитото му сърце? На твое място не бих предлагала нещо, което не ми е поискано. Ти си момиче, не си линейка, дръж се на положение :).
Освен това наскоро си имала връзка, заради която още страдаш. Не е никак здравословно да скачаш така стремително в нова любовна драма. В момента си насъбрала доста емоцинална "агресия" и търсиш отдушник. Или ще го отблъснеш в опита си да му 'събереш' сърцето, или той ще се възползва от щедростта ти, но само еднократно :)).
Имай търпение, дай му възможност и той да те опознае, станете по-близки на приятелски начала. Постепенно ще разбереш дали имате достатъчно допирни точки и какво може да се получи реално между вас.
Ел :)

4.   Като иска само секс, да си намери проститутка и да си плаща! Имаш ли идея колко болезнено ще е след този секс, ако при теб съществуват някакви чувства? Имала съм връзка с мъж, преживял изневярата на жена си и решил да отмъщава на целият женски род. След време когато ти се насити, ще те гледа как се гърчиш и го търсиш постоянно и на всеки твой въпрос, ще отговаря с - да съм ти обещавал нещо? да съм ти казвал, че освен секс искам друго? да съм те карал да ме обичаш? ! ... Мен ако питаш - да си го слага сам!

5.   Първо се научи да пишеш, а после мисли за любов и секс. :)

Passion

6.   От автор: Благодаря за мненията ви..! ..
До номер 5 : научила съм се да пиша ;)

7.   нищо не ти разбрах