Споделена история от Тинейджърски

Предадох най-добрата ми приятелка и се чувствам виновна
Здравейте знам че вече за 2ри път пиша тази история ама положението ми се влоши. За тези които не знаят първата история която написах се казва "Направих грешка и предадох нашите". Сега не само нашите предадох ами и най-добрата ми приятелка(ще я нарека А) от детската градина. На 15 съм 8 клас. В старото училище бях тормозена и за това през 2015 си направих фейк профил във фейсбук и си намерих много приятели. Много драми станаха които нямат значение тук но ако искате да знаете прочетете и другата ми история. Сега имам само 4/5 непознати приятели и с тях си пиша повече от колкото с най-добрата ми приятелка даже и с другата ми най-добра приятелка(нея ще я нарека Я) си повече от колкото с нея. Просто като си пишем и няма за какво да си говорим като се видим и за това цял месец не съм и писала. Много приятелства свършват само защото един от двамата спира да пише, не искам моето приятелство да свърши само защото не си пишем много и не излизаме често. А вика че в новото училище си намерих нови приятели и страховете и се сбъднаха, страховете и бяха такива, че като вляза в новото училище ще си намеря приятели и ще я забравя. Много се мразя за това че в новото училище си намерих приятели ама ме предадоха и не казах на най-добрата ми приятелка. Защо бях толкова тъпа да ми пука как някакви хора които познавам от почти 6 месеца ме предадоха, вместо да ми пука, че така както продължавам с моята най-добра приятелка от детската градина ще я изгубя и нея? Много тъпо постъпих и ще гледам да се поправя. Не знам как ама за сега ще и пиша всеки ден и ако вие ми дадете съвети ще съм благодарна. Накрая не ме интересува ама ще си остана с 2 приятелки. Предаваха ме от този фейк и сега аз предавам по същия начин най-добрата ми приятелка... Превърнах се в това което мразя. Мислех че фейка ме промени за добро ама само ме развали. Бях добра загрижена приятелка всеки ден излизах с нея говорихме си за всичко и сега за нищо само защото живота ми е скучен. Моля ви дайте ми съвети как да оправя цялата тази каша.

Коментари

1.   Ти да не си същото момиче което е предало майка си с многото фейк профили във фб прочети си пак историята - май си същата

3.   Пунктуация. Сложна е, но поне се опитвай понякога да я спазваш.

4.   Просто започни да търсиш А по-често. Като няма за какво да си говорите, подхвани някоя тема. Имаш огромен избор: може да говорите за момчета, училища, бъдеще и още какво ли не.

5.   От авторката: Знам че още тези 4 коментара не са приети, но за щастие оправих нещата с моята най-добра приятелка. Ще се радвам и на съветите ви като се изпратят, защото ще са ми в нужда :)

6.   Много е просто - пиши й, извини й се за това, че дълго време не си й писала и я покани да излезете и да си поговорите като най-добри приятелки. Като се видите, извини й се още веднъж и й кажи, че искаш нещата да са както преди.