Споделена история от Тинейджърски

Имаме ли шанс?
Здравейте
Надявам се, че историята ми ще се публикува защото за мен е важно мнението на читателите. Така не зная от къде да започна... може би всичко започна преди 3 години когато си харесах едно момче живеем в един и същ жилищен блок разликата в годините ни е само една. Ами точно преди година му пратих покана за приятелство във фейсбук, но той не я прие считах че това може да бъде цел запознанство но така и нищо не стана. Разочаровах се и чувствата ми към въпросното момче изчезнаха мъчех се да го забравя и т. н. Е да забравих го но скоро се запознах с човек от тяхната компания и може би скоро ще излезем... Чувствам срам ужасен срам и не зная как да постъпя и как да се държа. Чудя се дали ме помни защото сме се засичали, но не се познаваме лично. Според вас имаме ли някакъв шанс с него? Ако се чудите не съм нито прекалено слаба нито съм дебела не съм грозна. Поддържам се старая се да изглеждам добре. Просто иска ми се да го опозная и да се получат нещата между нас.
Надявам се, че ще споделите вашето мнение :))
Много ми е трудно и искрено се надявам, ще има хора които ще ми дадат съвет защото съм объркана и не зная какво да правя:(
Предварително Ви благодаря за отделенето време!

Коментари

1.   Нямаш никаква причина да се срамуваш. Пратила си му покана, той не я е приел. Вероятно дори не помни. Ако помни, то пак не е нещо срамно, вие живеете в един блок, на едни години сте, не си извършила нещо нечувано и невиждано. Не се познавате лично, но сте се засичали, така че ще си му позната като лице, но нищо повече от това. Не се срамувай. Излез с хората, запознай се с всички лично и няма да имаш проблеми.

3.   Най - вероятно не. Ако те беше харесал визуално, щеше да ти приеме поканата във фейса. Дръж се естествено и толкова - ако нещо има да се случва, ще се случи.

4.   Нещото което ме накара да го харесам е освен външно което е фактор, но когато сме се засичали винаги съм го гледала в очите и той мен и това е продължително за няколко секунди. Аз съм от по-срамежливите и като го гледам него и той е такъв просто не зная как да постъпя.. Все пак благодаря Ви, че отделихте време да кажете вашето мнение. :)
От Авторката