Споделена история от Тинейджърски

На 14 съм и мисля че съм влюбена в една от приятелките си
Нямам много приятели. Преминавам през голяма депресия. Семейството ми се разпада. И до скоро единствения ми приятел беше моето кученце, но родителите ми го махнаха. Това ме съсипа. Започнах да пия и да пуша. Много често сменям градовете в които живея. Преместих се отново в друг град, в ново училище и там се запознах с нея. В продължение на половин година отхвърлям чувствата си, но вече не мога. Сега ще си кажете поредната филмарка. Но наистина ако погледнете през моите очи ще ме разберете. Тя беше човекът който ме спасява всеки път и никога не съм изпитвала такива чувства към друго момиче. Наистина съм много объркана... Моля ви дайте ми съвет, защото съм наистина объркана.

Коментари

1.   Излижете се.

2.   Хей, здравей. Може би ти си с различна ориентация, или бъркам? !? Но както и да е. Можеш да поговориш с твоята приятелка и да помислите заедно. Нали сте близки?

3.   Преди 3години бях колкото теб и бях в същата ситуация.Много време се чудех какво става с мен,но чувставата са си чувства.Оказа се ,че съм би сексуална(научно доказано е ,че 70%от жените са).Приех нещата и имах връзка с въпросното момиче 2 години,наистина прекрасно прекарано време за което не съжалявам.Аз и бях първото момиче и тя на мен.Тя продължи с момичетата,а аз съм отново в правия път.Това,че имаш такива чувства не означава задължително,че ще останеш"повредена" завинаги.Щом има привличане е много вероятно с нея да се случва същотото .Ако се притесняваш родителите ти да не разберат нещо,не е нужно да казваш просто .Имам приятелки ,които винаги са си били такива и техните не знаят нищо.Надявам се да съм помогнала.