Споделена история от Тинейджърски

Как да впечатля момиче
Значи аз много харесвам едно момиче, тя е с една година по-голяма от мен на 19г е. Искам да ми дадете съвети как да я впечетля, аз никога ня съм имал гадже и нямам опит в тзи неща.

Коментари

51-100 от 184

56.   Хора имам един такъв проблем.Харесвам едно момиче от моя клас много яка мацка, но момчетата от моя клас постояннно я закачат, а пък аз я изпращам 2 или 3 пъти вече и я попитах кво мисли за тях и тя вика, че са пе.ераси.
Моля ви, кажете какво да направя, за да я впечатля? Тя си няма гадже.

57.   Начи ... слушай ся ... отиваш при нея и почваш да я заговаряш ... всяка вечер след даскало я изпращаш и стоиш оред тях 1-2 часа с нея разбирасе ... малко по малко събирай информация за живота и и после я покани на среща ... после пак я изпрати лепни и една целувка и си отивай "щото бързаш" след един два дена и кажи колко много я обичаш и и предложи

58.   Аз се обръщам към номер 56: Човек незнам за друго но не я опипвай и не си задоволявай нуждите с нея!
А колкото до автора скайп целувки покани у вас навъртай се около нея

59.   чудя 21 номер да ли е ку-ку!

60.   Аз бих и казал в очите , я харесвам много!

61.   ЩЕ СТАНЕ ЛИ АКО НАКАРАМ НЯКОЯ НЕЙНА ПРИЯТЕЛКА ДА Я ПИТА ДАЛИ МЕ ХАРЕСВА

62.   Винаги трябва да стоиш до нея.Не е важно да я впечатлиш а да я обичаш.Трябва да и оказваш подкрепа. И наистина да я обичаш!

63.   Еми бади себе си не се прави на кретен пред нея ухажваи я прави и комплименти че е красива и такива

64.   хора аз съм на 9 години хьресвам едно момиче което е на 9 с няколко месеца по малка е отмен аз я харесвам предложих и тя прие казах и обичай ме тя каза ок но после като бях ме в училище е казах обичам те тя ми отговори мрязя те аз още я харесвам но тя да ли ме харесва сега незнам каже ше ми как сега да не ми казва мразяте ами да сме гаджета отново.

65.   аз съм момче и сам на 9 години и харесва едно момиче дето е с няколко месеца по малка от мен тя ми е сам приятелка аз и предложих и и тя прие казах и обичай ме тя написа ок и едимпат и казах обичам те и тя ми каза мразя те аз продалжавам да я харесвам но тя да ли ме харесва сега незнам имала е преди няколко гаджета но незнам колко са мисля че са двама от моя клас един стъньо и мартин те ми казаха че са и били гаджета

67.   да ти кажа честно малко си закаснял с въсраста да нямаш на тези години приятелка ама моя съвет е плати си за пруститутка обесни и за какво става въпрос и според мен тя ще ти освори очите опраскваш я вдигаш глава нагоре и мачкаш здраво но да ти кажа и нещо много важно никой не трябва да знае за това дори и най - големия ти приятел просто опитай може да се получи и по добре извинявам се за правописа ама да ми викаха учи аз гледах мацките в задните части
мога само да ти пожелая УСПЕХ

68.   мерси

71.   щом те е отблъснала изведнъж начи е харесал някой друг.

72.   И някой да помогне на мене, ем аз съм на 11 (5 клас) а момичето е 7... .. Мила e, запознахме се на тренировки по баскетбол... Как мога... . да и кажа.. че я харесвам?

73.   преди да и кажеш че я харесваш,,покани я да излезете с приятели,,,после и само двамата и и кажи 4е я цениш и че я харесвашш,,после всичко зависи от нея:)) успехх,, аз все пак съм моми4е и зн какво искаме ние,...

74.   WTF? !? ! Какви са тези кометари бе? Аз съм на 9 харесвам момиче на 9. Аз съм на 11 харесвам момиче на 7? Какво по дяволите аз съм на 14 и ми се струва че ми е рано за момичета. Да наистина много съм харесал едно момиче но мисля че ми е рано поне да стана на 16. Вие вече сигурно на 10 години сте някакви гангстери, рапъри, напивате се и тем подобни. Сигурно и секс искате. Изчакайте, изживейте си детството. Узрейте малко. Аман от гъзарчета.

76.   Хора моля за помощ видях приятелката на един мой приятел.Толкова е красива не зная с какво да започна.Трябва да я впечатля преди той нея.Битка за двама.

80.   Към 27 споко пич и аз имах същата ситуация преди три години. Но тя беше тази, която постоянно обикаляше след мене, заговаряше ме. аз се дърпах. Но на края се замислих и реших да отговоря. И така пробвай се с комплименти, бъди джентълмен, подъри и нещо. така ще я впечатлиш.

81.   Към 45. Пич успокй страстите малко. Ето какво:
А/ Затрий го :Д ( което не е удачно)
Б/ Превърни го в това, което тя мрази
В/ Покъжи се в сжоя собствена сетлина. Иди при нея и я попитай за кафе или каквото и да е. Просто дйствай, иначе ще чакаш винаги.
НЕКА СЪРЦЕТО ТИ ИЗБЕРЕ ВЕРНИЯ ОТГОВОР
(Знам... , Знам... звуча банално, но се пак пробвай)

83.   Направо покани момичето и не му мисли много.

84.   здравейте на 20 години съм , от нищо не се оплаквам , само едно нещо ме тревожи , много съм срамежлив . Миналата седмица бях с едни приятели в едно заведение вечерта , и още с влизането видях сервитьорката много я харесах , на другия ден пак отидох заради нея , но не смея да и кажа нищо.още вечерта търсих и facebooka 2 часа щото само 1вото име и знаех , и сега си пиша с нея
казах и че ми е направила впечатление това - онова . Но сега незнам какво да и пиша , направо да я поканя да излезем ли какво да правя :S (много момичета ме харесват , но не съм такъв да тръгна с всяка срещната ) . Моля помогнете ми ако сте били в подобна ситуация . :)

85.   Много ви моля за помощ!! Значи ас сам на 13 години ама много харесвам едно момиче и тя ме харесва много и си го казахме и двамата ама като я питам да си станем гаджета и тя казва че има време. 6те я вида на 31 щот си говорихме тия неща по скупе и сега и и двамата знаем че се харесваме. Приятели ми казват да прибягна кам целувка но незнам какво да правя !!

87.   Аз съм момиче на 6 години и си търся гадже ! Моля пишете ми !

88.   Аз съм на 13 години и харесвам едно момиче. Не съм и казал, че я харесвам, защото едно момиче вече ми отказа. Каних я няколко пъти да излезем, а тя ми казва винаги че учи или е другаде (не знам дали е вярно). Какво да правя?

89.   здр. Аз харесвам едно моми4е което е на 11 като мен харесвам я от 3 години. когато е в компаноя твърди 4е не ме харесва но когато сме двамата примерно се срещнем на някой тротоар ми казва примерно какво правя как съм здр и др. но ме е исрам да я питам когато сме двамата. какво да правя

90.   ако не я кефиш, просто няма начин да я впечатлиш.

91.   Здравейте аз съм на 17 и има едно момиче което харесвам от миналото лято и някъде от февруари не се бяхме чували и виждали и преди един ден ми писа изведнъж че ме харесва и сега съм малко объркан, защото преди време бях и споделил чувствата си към нея и тя ме отряза. Хора моля ви кажете какво да направя.

Мерси предвариелно

94.   Ами аз съм момиче на 13. И относто коментар 25 не съм съгласна със савета му. Се пак може да я удари не малко така, а и ако е някоя дръпната едвали ще му се израдва и тя! Според мен ако съвсем на скоро са я зарязали можеш да отидеш и да се направиш на утешителен. Също когато я видиш прави и комплименти и така малко по-малко нещата ще потръгнат.

96.   Станах на 14 вече направих един секс без презерватив и май момичето с което бях е бременно и наще ако разберат съм мъртъв. Има ли някакъв начин тя да махне бебто без да плаща много защото техните са в криза.

100.   Здравейте, казвам се Ивайло и съм на 13 години. Миналата година харесах едно момиче, излязохме няколко пъти и след известно време и предложих, но тя ми отказа. Продължихме да сме приятели, всеки ден си пишехме и т.н. Вчера я видях с друг, кажете ми какво да правя

Мерси Предварително :))

101.   Еми, номер 100, търси си друга. Тази явно не те харесва за гадже. И не казвай, че ще умираш сега. Момичета бол.

Борония

102.   Здравей, номер 100! Аз съм момиче на 13 години. Може да пробваш да излезеш с друго момиче и се постарай момичето, което харесваш да ви види и й виж реакцията. Ако преди е била по-весела, а след това е станала леко тъжна, значи те ревнува и те харесва. Успех!
*Яса

103.   До номер 100, не и обръщай много много внимание... Така би трябвало сама да те забележи, почни да излизаш с други момичета и се постарай тя да те забележи.. (но в никакъв случай не се дуй с това пред пред нея!!!! ) Не е нужно да си хващаш ново гадже, макар че и това е вариант, можеш да пробваш с някоя много добра приятелка.. Само полека да не харесаш нея :Д

104.   номер 100.. кво и предложи? "Искаш ли да станем гаджета? " хаха.. пич не се прави така... както и да е да не ти пука има много други... и 1 съвет от мен... гледай да не се влюбваш преди тя да се е влюбила в теб... иначе почват да те въртят на малкия си пръст.. даже и да се влюбиш гледай да не го показваш :)

105.   пичове стига сте искали съвети ако имаш толкова голям срам шибни някой друга водка да се успокоиш не да се напиваш просто да се успокоиш и действаш смело колкото повече чакаш толкова повече се отдалечаваш от нея и най накрая като не си предприел нищо ше има да си задаваш въпроса какво щеше да е ако си бях признал чувствата винаги има риск да те отхвърли но поне ще знаеш че си опитал

106.   браво 105! точно казано -по-добре направи нещо отколкото да седиш и да се самосъжаляваш и да чакаш

107.   Искам да впечатля едно момиче, но незнам ка да го направя. Красива е, усмихната, интересите ни се различават малко от малко но това няма значение. Нестава по познатия начин покани я на кафе или идете на кино. Моля за съвет!!!

108.   Бъди себе си, действително ходи на кафе насаме с нея, покани я на кино, на някакъв концерт, разходка, бъбри си с нея. Никога не мъкни приятели на срещи с нея. Тя може да си вземе приятелка за кураж, но след един-два пъти ? кажи, че с удоволствие би бил само с нея. Ако тя иска,разбира се.
Ако тя обича да говори с теб, да е с теб, значи имаш шанс. Погрешно мъжете искат да ни впечатлят, по-важно е да сте грижовни, мили, да се сещате за един букет с цветя, да направите комплимент на място

109.   Щом се е навила да излезете 2-3 пъти значи си успял и задачата ти не е да я впечатляваш повече а да не се изложиш не я притискай но и не бъди много срамейжлив момичетата харесват уверените мъже :)

110.   Нямам кой знае какъв опит, но според мен зависи от момчето и момичето, бъди себе си и ако тя те харесва значе е за теб ;)

111.   Хора помогнете ми плс не сам сигурен дали тя ме харесва но довам ви пример от една ситуация примерно сме някаде неван тоест в некои парк да се разхождаме, тя с две неини приятелки и с аз с двама мои фр аз цепя някаде от колектива и тя веднага пита каде отивам и дали може да доиде с мен плс кажете какво да правя преди харесваше моят фт но тоия отбласна плс кажете как да постапя да не направя някоя изцепка

112.   Към 111. покани я да излезете на кафе (без ник'ви други фр-та) и виж как ще се държи с теб.. ако всичко е Ок, после може да я поканиш на кино или на разходка ии да действаш успех ;)

Ива* 15

113.   Така... гледах коментари... дано ти помогна... начи спече ли и вниманието, бъди нещо повече от другите ( бъди различен, но не се надувай) и когато тя те забележи се направи на недостъпен и когато разбереш че тя е луднала по теб... си ти на ход ;)

116.   Здравейте хора, изкам да ви питам как да впечатля момичето което много харесвам, ето каква е ситуацията. Тя си има приятел, но всички които го познават ми казват че аз съм много над него и без проблем щя я спечеля, но тя не изка дори да се видим и да поговорим. А когато се видим тя винаги ми се усмихва и ми прави някакви намеци. Обърквам се! Какво да правя?

118.   Здравеите значи има 1 момиче което харесвам найстина много по някога излизаме заедно но от известно време не ми обръща много внимание какво да направя, че да ми обръща повече внимание и да станем гаджета.

Много мерси ПРЕДВАРИТЕЛНО

119.   Номер 118, Щом я харесваш, и искаш да станете гаджета, следващият път когато излезнете заедно, купи и, и и подари една роза, започни да се интересуваш повече за нея, какво обича, какво и харесва, опитай се да бъдеш винаги една крачка пред нея, казвам го в смисълат на това, да се опиташ винаги да правиш това което и харесва, и тя сама ще се досети, че имаш чувства към нея. А може и директно да и кажеш, че я харесваш.

120.   Аз съм на 11години и съм 5клас. Искам да ме стана гадже с една моя саоченичка, но незнам как. Помогнатеми моля.

121.   Аз сам на 11 години и харесвам едно моми4е но то не ме хареса. Помогнете ми моля

122.   №1 и №2:
всеки случай, не е начина да седиш със скръстени ръце, ми направи нещо. има 121 мнения всички по тоя въпрос, почети, все нещо ще намериш.

123.   здр аз сам на 12 години 5 клас и изкам да впе4атля 1 моми4е което е 7 клас как да го направя, когато и кайа здрасти ти се усмихва и постоянно ми задава някакви идеи поканих я на кино на филма здрач добре ли е тя о6те не е приела но не е и отказала какво да правя помогнете пращам и лубовни песни по фб

51-100 от 184