Споделена история от Тинейджърски

Как да впечатля момиче
Значи аз много харесвам едно момиче, тя е с една година по-голяма от мен на 19г е. Искам да ми дадете съвети как да я впечетля, аз никога ня съм имал гадже и нямам опит в тзи неща.

Коментари

1-50 от 184

1.   Ами зависи от момичето, от характера от интересите й. Не можем да ти кажем ако не дадеш малко повече информация.

2.   Просто бъди себе си. Ако не се впечатли, значи не е за теб. Можеш да започнеш като и се усмихваш чаровно и погалиш самочувствието и с някой и друг комплимент.

3.   Виж сега приятел, просто я покани на кафе и се дръж съвсем нормално, бъди естествен, направи и някой друг комплимент, НО не бъди и много нахален, след това я изпрати и за довиждане я целуни, така ще видиш реакцията и дали те харесва или не.

4.   От автора!!! Значи ние не се познаваме от много време, но още от първия път като я видях много я харесах. А тя по характер е много добра винаги е весела и усмихната. И искам да ми кажете нормално ли е момче да има връзка с момиче което е с една година по-голяма от него?

5.   Нормално е, разбира се. И 5 години по-голяма да е, стига да има флуиди между вас, другото не е важно!

6.   Ами аз съм на 27 и излизам с по на 20, така, че дерзай 1 година не е нищо!

7.   От номер 3. Ами и аз съм ходила даже 2 пъти с момчета, които са по-малки от мен с една година. Все пак това е мн малка разлика и не бива да те безпокои ;) Айде и успех! После да пишеш кво е станало ;)

8.   преди: 3 дни, 23 часа
2 Просто бъди себе си. Ако не се впечатли, значи не е за теб. Можеш да започнеш като и се усмихваш чаровно и погалиш самочувствието и с някой и друг комплимент.

Ха-ха или мноо филми си гледал или не си се огледал днешните жени к'ви са.

9.   Номер 8,
Все някак трябва да се започне. Не може да я награби веднага, още преди да го е харесала дори. А и не всички жени са курви. Ако въпросната е такава, не знам какво може да го посъветваш ти, да и купи мерцедес? Но едва ли ще си заслужава.

След като вече мацката е впечатлена, наистина трябва да действаш смело. Покани я да излезете някъде. И то възможно най-скоро.

10.   Аз мисля, че той трябва да и признае чувствата.

11.   Не е толкова лесно да си признаеш чувствата, особено ако си срамежлив а тя винаги е в компания от няколко човека, но иначе спокойно можеш да я извикаш от вън за 2 минути и да я поканиш на кафе, може да ти се струва прибързано, но няма време за губене, ако винаги отлагаш някой ще те изпревари !

12.   Аз също имам такъв проблем и търся информация.

13.   аз съм на 11 години и съм имал само 1 връзка и от нея съм научил нещо много важно . Трябва да си говори често , защото аз я подцених и сега съм самотен . Бъди до нея по често :)

14.   Прави каквто трябва, да става каквото ще ...!

18.   Хора, и аз имам 1 проблем. Моля помогнете и на мен колкото може.

Значи нещата стоят така : Харесвам 1 момиче.Преди около 2-3 месеца излизахме заедно говорехме , осамутявахме се НО тя си имаше гадже 1 мой ФР.След това тя скъса с него и всичките ми приятели започнаха да я обиждат по скупе.Тя обаче с нейните фр обикаляха пушеха и др. И аз загубих контакт с нея.Сега сички се сдобриха с нея и сякаш ме е срам да излизам с това момиче незнам защо.Преди това се разбирахме много ама много добре. Но сега тя започна да обръща внимание само на другите ми ФР-та . Хора искам да върна нещата дори и да не сме гаджета , само приятели . Моля ви , МНОГО Я ХАРЕСВАМ , помогнете ми...
Благодаря Ви на сички предварително

19.   Бъди нежен и добър с нея, покажи й ,че я харесваш. Ако се наложи кажи и в прав текст...няма нищо страшно

20.   Пи4 бади винаги естествен и да знае6 според мен 1-2 год. неса ни4о хжани се снея покани я на ве4еря и така 4е я спе4ели6 аз с1м на 12 :Д

21.   Покани я да гледате "Покемон" заедно

22.   Ако питаш мен- излезте с компания някъде на дискотека, разходка, пикник или там каквото си решиш... пускай от време на време шеги от сорта "зайче мн си хубава", "бих те ч**ал като гладен ром зряла джанка" или там каквото ти дойде, само че да е в кръга на шегата естествено, а не да те изгледа на кръв :)
След това ако реагира кофти... забравяш, а ако реагира добре продължаваш :) После я изпращаш и я бацваш едно хубаво по бузката. Ако ти се усмихне, правиш тази процедура още няколко пъти и е твоя :) Вервайте ми, действа :P

23.   Начи пичове аз мн си харесвам едно момиче и тиа е на моите години(13) но е в друг клас обаче е в моито даскало знае че иа харесвам 6ото иа заглездам попитах една неина приателка за скаипа и и тя ми го даде и започнахме да си пишем и тиа ме блокира след ниаколко месеца отидох на лагер с едни неини приателки но тиа не беше там и незнам как да се запознаиа с неиа молиави помгонете ми.

24.   Хора аз съм на 13 и хар едно моми4е , но то ходи с един мой фр и нз какво да направя ако тя скъса с моя фр аз какво точно да направя за да мога да тръгна с нея и нз дали имам вобще шанс с нея правя и понякога комплименти по телефона.

25.   Към номер 25 може да прозвучи смешно, но щом сте в едно даскало ако някой поът е застанала на едно място направи се че си приказваш с някой тфой приятел върви назад "и без да искаш се одари" в нея ;Д;Д;Д и после когато се обърнеш кажи и опс извинявай усмихни и се и така ;)

26.   Здравеите на всички искам да ви помоля за съвет аз съм момче на 15 години и имам нещо като проблем с момичетата.Смисал че се чуствам притеснен и ме е срам мн когато си говоря с момиче.Всички момичета с които си общувам ме харесват но някакси немога да се отпусна.Мисля че нямам проблеми с външноста,но все пак нещо винаги ме спира даите ми съвет плс

27.   Хора на 12 години съм и съм си харесал момиче с 2 години по голямо от мен. На моя ръст е и не мисля че годините ще са проблем но, не знам как да я впечатля. Имам предвид че не знам какво да правя... Ако и предложа така деректно сигурно ще ми откаже. Лятото сме се събирали и много пъти съм ходил с приятели в нейно присъствие. Моля ви кажете ми какво да направя !!!

28.   АБе дец, не че съм кой знае колко голям на 15 съм ама това дето го приказвате тука няма нищо общо с реалонстта намалете любовните комедий и погледнете реално в живота. Може да не съм излизал досега сериозно с момиче, имам абсолютно същите проблеми като вас. И аз така незнам какво да правя просто събирам опит гледам и един ден се надявам и мене да ме огрее. Успех. и ЧНГ(2010)

29.   Аз харесвам едно момиче която е с 2години по малка от мен. Аз съм на 14. Познавам я от година година и половина. Тя излизаше с друг а сега се разделиха. Хора дайте ми съвети как да я впчетля.

30.   Aз харесвам едно момче от моя клас той ме гледа нежно намигва но уви много е срамежлив и незнам какво да правя не смее да си признае че ме харесва

31.   Имам проблем има едно момиче което ме харесва но я е срам да излезне с мен защото сам по малък с 1 година от нея има ли някакъв интерес да ме харсева или ме лъже ?

32.   Здравейте маняк имам един съвет към теб аз съм в сущата ситуация но виж трябва да си искрен покани я в някой парк седнете един до друг хвани и ръката прегърния ако отвърне значи те харесва и можеш да я целунеш

33.   Значи може просто да опиташ отначало леко да си поприказвате за нещо и после постепено да не и обращаш толкова внимание.Повярвай момичетата полудяват оттова да видят някой с който я харесва да не и обраща внимание.Така постипенно тя ще идва при теб ако наистина е заинтересувана оттеб

34.   Зна4и да дам малко от моя опит.... за да впе4атли6 моми4е..трябва 1 во да из4ака6 подходящия момент за да има не6тото което моми4етата нари4ат МАГИЯ..глупаво зву4и оба4е то4ния момен е един голям плюс..

2-ро трябва много добре да опознае6 моми4ето..за да знае6 що за 4овек е...после си прави6 извода с какво може да я впе4атли6...

3-то трябва бъди себе си ...не се праи на кяой др...за6тото ако стане така 4е се суберете и ти наистина си влюбен в това моми4е да не те зареже на другата седмица ;).... надяам се да съм бил полезен.Това е от мен аиде успех :)

35.   Аз харесвам едно момиче. Аз и тя сме двамата отличници в класа. Двамата се хересваме, но преди няколко дена едни мои приятели ходиха с нея в мола и на другия ден разбрах, че тя харесва един от тях и той нея. Какво да направя, за да си я върна?

36.   Харесвам едно момиче от моя клас говориме си но ме е срам да и предложа дайте съвети как да се престраша плс

37.   Аз съм този от горния кментар. На колко години си ? Дай повече информация.И мен ме е срам.Утре на училище няма да говоря с никой.Така ще бъда по интересен и ако тя наистина ме харесва ще ме заговори.

38.   Ами какво ще е ако е с 2 години по голяма от теб и не те познава..Познавам едно такова момче и мене пита .. а и аз сам момче много знам какво да правя? Някои да помогне

39.   Eм значи и аз ще поизкам съвет
На 14 съм хар си едно момиче тя е с 1 год. по голяма от мен хубава е не е някоя надуфка или използвачка.Наскоро ходихме от училище на балкана (15-20 човека) там си говорихме прекарахме добре на мен ми се стори че на нея й е приятно да говори с мен,пишем си по скайп, но ме притиснява разликата в тая 1год.И пропуснах да кажа че нямам проблеми с външния вид.Посъветвайте ме как да постъпя с нея като за начало и дали ще изглеждам като мухльо в очите на другите като ходя с по-голямо момиче?

41.   Xора помогнете много харесвам едно момиче от моя клас на 12 г. сме и двамата харесвам я от 4 години и порсто не мога да се откажа от нея предложих и преди 2 седмици но тя ми каза:
Не изпитвам чувства към теб И тогава направо се вцепених
помагайте хора моля

42.   Виж аз съм на 11 и съм момиче знам как да се впечатли едно момиче.Седни на едно място и не говори ако тя те харесва ще те заговори.Ако пък не и кажи че мирише хуббаво че има прекрасна руса кестенява чернекоса или червенокоса коса че е красива.Може да и подариш едно цвете на свети валентин или на някои празник но хубав .....Е с това мога да помогна . Чао целувки.

43.   Значи може просто да опиташ отначало леко да си поприказвате за нещо и после постепено да не и обращаш толкова внимание.Повярвай момичетата полудяват оттова да видят някой с който я харесва да не и обраща внимание.Така постипенно тя ще идва при теб ако наистина е заинтересувана оттеб.......ЕИ аз съм момиче и се нуждяаем от много внимание...

44.   Cпоред мен не е удачно да се излизас момиче по голямо от момче може само момчето да е по голямо.Аз съм габриела и всички момчета са луднали по мен казват ми комлименти и казват чее съм много красива но това не стига трябва те да ме харесват от вътре а не от вън каз съм на 11 и съм в 4 клас дори и момчетата в седми и на горе ми казват същото. като една пословица не оценяваи книгата по корицата

45.   И аз имам проблем харесвам едно момиче даже снощи си говорихме през терасите, но проблема е че тя харесва един мои фр. Моля ви кажете какво да направя за да я спечеля.

46.   Помогнете и на мен

значи момче на 14 години съм до сега не съмимал гадже,
на някой може да им звучи странно на други НЕ
та въпроса не е как да впечатлиш едно момиче а как ще и го кажеш и каква представа си има т за момче за гадже.
какъв характер има и т.н. всяко момиче има различни разбирания, но до сегашния ми опит тоест да стоя и да наблиудавам, момичетата харесват такива момчета който от тиях може да се очаква всичко, лидери бих казал и в някакъв смисъл ганстери, постояноно да говорият за какво ли не да се шегуват и т.н. а съдейки по моята преценка а не съ такъв аз съм срамежлив поттаен неискам много много хората да ме забелязват но има и друг тип момичета но те са риядкост да си кажем чесно днешните момичета харесват по-мъжките момчета по злите, лошите дето постоянно да ги пцуват обиждат и причие , но пак казвам не са само такива

аз харесвам едно момиче тя е на мойте години (14)
чесно казано тя е по-различна от другите можеби за това я харесвам нея, и те така незнам как да й кажа че я харесвам незнам как да покажа чуствата си към нея на едни им е трудо както да пишат така и да действат в живота ма на други съвсем не е така общо взето несподелена любов

ма както каза некой от по горните коментари
"прави каквото трйябва, да става каквото ще"
пък и като се замисли човек това май е единсвения начин да разбереш ако не опиташ иома много време което ще се пита ами ако и тя ме харесва, ами ако тя би искала да излезе с мен и т.н. и аз смятм да действам пък да става кото ще но мен ме спитаха други причини който неискам да спедоля ма това вече няма никакво значение

до колкото знам тя си няма гадже ще действам в блиските дни и ще пиша да ви кажа какво е станало ;-)

успех в любовта ЧУМАТА

47.   Здравейте, аз съм момче на 15 години и вчера станах гадже с 1 момиче колкото мен от друго училище. днес я заведох в един парк, седнахме заедно и си говорехме и се смеехме, после като си тръгнахме я хванах са ръка и през цялото време докато я изпращах бяхме хванати за ръце..
е дайте някакъв съвет за нещо друго?

48.   Хора молявиии помогнете ми.
Аз харесвам ено момиче от 6 години тя е с 2 години по голяма от мен.

Тя си има приятел.
правя всичко тя знае че, я харесвам.
моляви моляви кажекакво да направя...

49.   Номер 47, целуни я, няма да те охапе :)

48, пусни нова тема с повече подробности, тази малко хора ще я прочетат.

Ale

50.   "Тя си има приятел"

Това трябваше да ти се набие в очите,номер 48. Какъв си ти,че да се бъркаш в чуждите връзки? Несподелена любов винаги е имало и ще продължи да я има. И ако не си сигурен,че тя иска да бъде с теб или приятеля й я бие,тормози и прочее, то случая е такъв. Намери си нещо друго,което да ти отвлича мислите, докато хормоните в организма ти се наместят обратно по местата си. Само от любопитство - преди 6 години тя вече имаше ли си приятел или ти я отмъкнаха, докато си чакал Божествена намеса в твоя полза?

Свободен

51.   Хора помогнете! аз съм момче на 18 и харесвам 1 момиче тя е колкото мене има си приятел.аз и признах чувствата си . и и казах че не вярвам да иска да има нещо общо с мен а тя каза откъде знаеш че не искам но просто сега си имам приятел.как да ускоря нещата кво да прая ? малко не съм мн хубав но съм пич ! тя сиг знае . нзн кво да прая да пребия ли приятеля и да я остави той ?

53.   Здравеите,ас харесвам едно момиче тя е на 11 с добар характер и е колкото мен.Тя е на половина италиянка и на половина българка.Няма си приятел можели някакав савет не съм много красив но тя сигурно ще ме хареса можели савет.

54.   Aбе на 12 години съм и харесвам едно момиче в класа си. Как мога да го впечатля?

55.   Значи зависи от интересите й.Ако е груба обича грубите и яки момчета които не са п****ки.При тях няма цветенца и т.н.Кифлите обичат някой готин батко,който има обеца/и,носи готини дрехи и се държи напечено.Нормалните момичета обичат те един-такъв какъвто си!!!

1-50 от 184