Споделена история от Тинейджърски

Твърде ли съм висока?
Здравейте, принципно не смятам височината си за огромна или нещо такова (аз съм около 1, 70), ама повечето хоря по улиците, в училище и като цяло навсякъде са по-ниски от мен. Освен това все слушам, колко мъжете се прехласвали по ниските жени и така. Вие какво мислите?
Момиче 17.

Коментари

1.   "Освен това все слушам, колко мъжете се прехласвали по ниските жени и така. Вие какво мислите?"

Мъжете имат различни вкусове. Един съвет от мен - не тръгвай с мъж, който е с теб, само защото си висока/ниска, дупето ти еди какво си било, гърдите ти били големи ... Такъв не ти трябва. И това ти го казва мъж, LOL!

Добре си. По-висока си с няколко санта от средното за странта, но това не означав абсолютно нищо. Ако има хора, кито се подиграват или нещо такова, то прсто страни от тях.

2.   Като 19-годишно 1. 88 момче, мога да ти кажа, че високите момичета винаги са били идея по-атрактивни за мен. Падам си и излизам с ниски момичета, защото някак си излъчват сигурност и сериозност, но определено тези, които ми правят впечатление, са по-високите :D друг е въпросът че 1. 70 даже не е толкова много за момиче..

3.   Сега остава да се похвалиш, че тежиш 40 кг, и щастието ти ще е пълно!? Каква височина е 1.70м, това е средната височина за българите!

4.   Висока си, но не прекалено много. И не ги слушай като ти обясняват момчетата какви момичета харесват, всеки си има вкус и теб ще те харесват също.

5.   Не, не си много висока, а средна височина. За жена си екстра!
Високите хора са приврекателни и секси, но българите като цяло са нисък народ... Аз съм 190, мъж и съм доволен... много харесвам високи жени, но са рядкост...

6.   Висока си за повечото мъже... 170 см 10 см обувки с токчета става наистина страшно.... мъжете търсят по ниски от тях жени за да чувстрат доменирата и силната част.... но споко в леглото тази височина не е важна ти сина 17 и ще станеш още по висока... и намирането на толкова високаи и да са готини и да са точни е тежка задача но не е невъзможна

7.   Авторке, добре си си, не се оставяй на разни смотльовци да ти набиват комплекси за височината, също и за каквото и да било друго нещо!

8.   Абе номер 6, ти тъп ли си или просто бавен xd. То ако е 1, 70 е много, какво да правят многото момичетата над тая височина според теб? Да умрат сами, заради късокраки тролове. Авторке, височината ти е перфектна, не си никак особено висока даже. Номер 6 сигурно е някоя злобна женица 1, 55 висока или комплексиран мъж 1, 60. Не го слушай.. сигурно сега ще каже нещо от рода, , Ъъъ, аз съм мъж 1, 90, , за да звучи коментарът му по-истински пхаха. Аз иначе не съм много висок (1, 75) пък гаджето ми е 1, 73 и пак не е много висока, смятай пък за себе си и е мега секси. Височка с дълги крака.. никое джудже не може да се мери.

9.   Номер 6, токчетта са за ниски, за какво са й? Ходи си избивай комплексите другаде. За мен един мъж с твърде ниска жена е комплексар.
Момиче 19

10.   Защо се интересуваш от мнението на другите хора? Всеки ще ти каже различно нещо, това не трябва да ти е мерило. Ако ти самата се смяташ за висока, значи си. Сама прецени. Явно просто средата ти се състои от по-ниски хора, тъй като в моя клас всички момчета са по-високи от мен, а аз съм висока колкото теб някъде. И да, 170 е среден ръст и си напълно нормална, въпреки, че не може да се определи кое точно е критерий за "нормално".