Споделена история от Тинейджърски

Толкова ми беше приятно в компанията му и така искам отново да се случи същото
Здравейте. Нямах идея коя към категория спада историята ми. Бих се радвала да ми кажете какво мислите по въпроса.
Тааа.. запознах се с едно момче във фейсбук покрай общи приятели. Станахме си близки за сравнително бързо време. Пишем си постоянно и го чувствам наистина доста близък. Но.. голяма част от чатовете ни са по-перверзни. Това до някаква степен ми влияе хем зле, хем добре. Лошото е, че имаме 8 години разлика. Той е пълнолетен, а аз не. И точно поради причината, че ако някой наш приятел ни види, ще започне да го ебава, че е педофил, с него сме се виждали само два пъти, от които втория беше преди два дена.. у тях. Говорихме си, гушкахме се, гледахме филм. Всичко беше окей. Бяхме си напълно отпуснати един пред друг и се лигавихе.. ама перверзното лигавене :дд Споделих тези неща на две мои близки приятелки. Едната беше напълно зад мен и дори му писа ка ебавка да ме покани отново у тях, а другата ми се скара и каза, че съм много малка за тези неща и не подкрепя това. Като му го казах, той ми написа едно дълго съобщение, в което ми обясняваше, как не би правил нещо по-сериозно с мен, защото 1. съм била много малка, 2. щяло да е “много грешно”, 3. първият ми път трябвало да е с някой специален и с някой, в който съм влюбена, 4. не бил правилният човек и не искал да се възползва от мен, когато се чувствам така. И най-различни глупости. Наистина не мога да го разбера. 50% от чатовете ни са.. говори ми какви ли не неща, дори и ка живо. А после какво? Не бил правил нищо с мен.
Наистина толкова зле не съм се чувствала от ужасно много време. Толкова ми беше приятно в компанията му и така искам отново да се случи същото.. а съдейки по нещото, което ми написа...
Та чудя се да продължавам ли да се занимавам с него или да прекратя напълно взаимоотношенията ни.
Съдейки по несвързаните изречения и неща, които съм написала, можете и да разберете колко съм объркана в момента.
Моля ви се дайте ми някакви съвети. Ще се побъркам вече.

Коментари

2.   Никой не иска да се чувства виновен, просто се оправдава, иначе честното ми мнение е, че едва ли наистина те иска за сериозна връзка, а просто си му интересна.

3.   По-добре спри всякакъв контакт с него.
Той ти действа объркващо, праща ти смесени сигнали. Ти си непълнолетна, а разликата ви е 8 години и повярвай ми, той знае как да те омае и какво да каже, че да те впечатли. Типичната реплика е точно тази, че не иска да се възползва от теб. При повечето момичета мисълта, че зрял мъж иска да ги пази, да не ги наранява и няма за цел да се възползва от тях, действа като добър показател, но това е само привидно. Реално ще се случи друго, реално ще изчака да поддадеш, да започнеш да изпитваш по-силни чувства и сама да започнеш да искаш да задълбочите отношенията си. После какво? После първият ти път завинаги ще си остане с човек, когото не си разбирала добре и е постъпвал странно спрямо теб. Не се отпускай с клишето, че действията са важни, а не думите. Това, че ти пише подобни перверзни неща, че ти прави намеци и шеги, пак е действие, което той самият описва за грешно в онова съобщение, за което си споделила към края на историята. Тази твоя история има 2 най-предполагаеми развития. Първото е да хлътнеш и той да те отреже, защото се чувства грешно и виновно. Второто е ти да хлътнеш и да започнете връзка, която ще те тормози, защото ще клони към тайна връзка. И двете развития не са удачни за теб, и двете развития биха те наранили.