Споделена история от Тинейджърски

Какви жени харесвате ( само за момчета/мъже)
Та, напоследък все се чудя, какво им е в главите на мъжете/момчетата. Въпросът ми е, какви жени харесвате? Как бихте искали да изглежда, колко да е висока? И най-важното: какъв да бъде характерът й? Стеснителна или отворена? Харесва ли ви тя да прави първата крачка или да си седи мирно и да чака вас? Да има ли хобита като вашите? Интелигентна? Моля ви, бъдете напълно честни, все пак сме анонимно. Кажете общо взето всичко ;)

Коментари

1.   Така както сме се подхванали последните дни с теми за мъжете и жените започна да става много интересно :D

Аз нямам определен стереотип. С различни жени по характер и външност съм имал връзка, правил секс и тн :). С която се напасна... И с приличен външен вид. Не е нужно да има супер тяло или да е като топ модел.

2.   Обичам баланса - да не е прекалено срамежлива и скромна, но и да не е надута. Предпочитам аз да подходя първи, но и да получа адекватна комуникация. задължително трябва да е добър и разбран човек с добра ценностна система и да не е супер тъпа, не е казано да е много интелигента. Нямам определен типаж, просто трябва да усетя, че това е моето момиче/жена. Не бих направил компромис с интригантка, двулична, лъжкиня, мрънкало, негативна и подобни, ако ще да е последната жена на света.

3.   За какво ти е умна жена, браат?! По-добре по-глуповата, за да можем да я командваме лесно и да не ни прави номерца ;)

Да може да готви, да чисти, да е по-дашна в леглото и да не знае много-много... ;) Горе-долу да изглежда прилично, за да не плашим хората, когато сме в мола...

4.   Да е по-ниска от 1.80....винаги съм харесвал нисички момичета, да не е пълна, да не е надута, да е мила, да има хубава подържана коса, да има хубаво дупе и да не си пише постоянно с други момчета.....и да има чувство за хумор и да си пада по шеги, тва е горе долу

5.   Аз харесвам определен тип момичета повече от останалите - чернокоса, с чаровна усмивка от което лицето и грейва, с фигура на пясъчен часовник и умна, напомня ми на едно момиче което познавам :-)

6.   Колко пъти ще пускате едни и същи теми? Да сте чували за нещото, наречено търсачка?

7.   В последно време никакви жени не харесвам и не търся... За съжаление не съм повърхностен, за да търся само секс, а в днешно време само това можеш да получиш от една жена. Тотален разпад на не само семейни ценности, а дори основни човешки. Жените днес са като малки зверчета, тотално първични и повърхностни, но пък от Америка ги научиха на самочувствие...

Тая държава няма да съществува след 20-30 години, тъй че и за детеродните и функции не ми трябва жена. За разлика от повечето, си давам сметка едно дете в каква клоака би живяло. И това дори не е само България, а целия свят е жалка картинка.

8.   Висока, брюнетка, светла кожа, хубаво дупе. Да не е простачка и още от първото изречение да пита колко пари имаш.

9.   Харесвам жени с по-светли коси (руси, светлокафяви). Много харесвам фините и слаби момичета. Скромна, добра и мила, така си я представям.

10.   Има стара латинска поговорка: Скромността е най-доброто украшение за една жена. Прави си сметката дали е добре да си много самонадеяна и нахална.

11.   Аз съм на 36 вече, но ми трябва жена, която да обича церемониите, концертите, да обича телевизията, радиото, да чете неща, свързани с личностното й развитие, като й кажа да отидем до сцена "Раковина", че ще има фолклорен концерт, да не се дърпа като някоя коза, а смирено да тръгне с мен, да не ме ревнува! Като реша да отида някъде с влака, просто така, да избягам в някое близко село до Варна, малко да се слея с природата, да не ме пита с коя съм бил, че й изневерявавам и др.! Просто да ми има доверие! Да е с чисто тяло-без татуси и обеци или игли! Общо взето това е!

12.   Страшно харесвам жени на около 50 с едри, зрели дупета и едър бюст и интимно окосмение, с леко до средно коремно затлъстяване, които не ходят облечени предизвикателно, а като нормална по-възрастна жена, примерно с пуловер и панталон. Привличат ме безумно силно, много повече от младите и слаби жени с къси поли. Страшно ми харесва да се срещам с такава, да я опознавам, да я глезя по всякакъв начин и.... да и масажирам ходилата. Може и без секс даже, или той да бъде отложен далеко във времето, стига само да не отиде при някой друг мъж. Страшно ми харесва да се срещам и да ухажвам и глезя такава жена дълго. Като характер да ми е приятел, който ме разбира и с който мога да говоря за всичко и донякъде да ми се държи като грижовна майка. Да не е клюкарка и връзката и всичко в отношенията да си е само между нас си.