Споделена история от Тинейджърски

Гей
Привет на всички!
За добро или за лошо аз съм се родил гей. Проблемът е, че почти всички мои съученици ми се подиграват заради това. По принцип аз съвсем не съм обидчив човек и обиди от рода на "Умри бе, педал нещастен" не могат да ме разстроят. Обаче когато почнат да ме псуват на майка кръвта ми кипва и работата почти винаги завършва с бой. После обаче, когато се прибера в къщи и мама ме види в какво състояние съм започва да плаче, отчаяна заради това, че пак съм се бил, а за мене образно казано всяка нейна сълза е като нож в сърцето. Не искам тя да плаче, ала не мога и да допусна някой да ме псува на майка само защото съм по-различен от останалите /между другото да спомена, че аз по никакъв начин не демонстрирам своята ориентация, съучениците ми разбраха за нея по други пътища/. Какво ще ме посъветвате?

Коментари

2.   Банално, но овладей сарказма и скритата грубост. Една дума може да е много по-силна от 20 юмрука.

Мег*

3.   Ех, мило дете... Ти си толкова добричко, грехота е хора като теб да бъдат малтретирани само защото са различни...
А най-прекрасният начин да накараш враговете ти да кипят от злоба, е сарказмът, подигравката и.... усмивката :) Да, представи си след една псувня към теб, ти просто да им се изсмееш... Човек е най-уязвим, когато стане за смях ;)

5.   искам да се свържа с автора! и аз се чувствам като него

6.   От Автора. До момчето коментирало на пета позиция и до всеки който има интерес. Скайпът ми е ostrovut_na_samotata, а пощата ostrovut_na_samotata@abv. bg

7.   Здравей:)
Мисля, че за всеки човек на този свят си има място. И ти рано или късно ще намериш своето, някъдето, където никой няма да те тормози, за това, което си. Ето например в моя университет е пълно с гейове ( сигурно, защото уча дизайн, не знам). и си живеят повече от прекрасно. Имам много приятели от тях, изглеждат супер, обличат се супер. Естествено и между тях има и дразнещи, но то с всички хора е така, без значение дали са гейове или не. Засега изтърпи я тази гимназия и не им се връзвай, просто съм сигурна, че вътре в себе си се късат от яд, че не те е срам да си това, което искаш, а те живеят като мишки тормозейки другите...

Поздрави! :)
Катя

8.   Брат ако искаш да не виждаш майка си разплакана недей им обръща внимание да не та ебе кво говорят

9.   Не им обръщай внимание.

10.   Не бива да се засягаш от думите на разни малоумници.

11.   Спомням си преди около година, година и половина разбрах че най-добрия ми приятел е като теб. Не ми беше лесно да го преглътна, все пак сме заедно едно 10 години, но го приех. Лошото беше че приятелите ни доста жестоко се гавреха. Даже имаше и дни в които дори от другите паралелки му се гавреха. Стигаше се до бой. Първия път тръгнаха около 5 човека, а той горкичкия хилав не може да им се опре. Аз нищо не направих защото бях страхлив тогава. Тренирах Кик-Бокс, Муай Тай, Тае Куон До и Джудо при едни приятели на баща ми вече 2-ра година но все ме беше страх да се бия. Пак се отплеснах... Втория път когато се опитаха да го набият пак не можаха. Куража някак си ми дойде от вътре. Без подробности от тогава не са опитвали да правят подобни неща. Сега съм на 17 и още не спирам да го подкрепям какъвто и да е. С тази цялата история не ми се вярва да съм ти помогнал по някакъв начин, но което исках да кажа е да бъдеш себе си. Вярно, някой път и под кожата влизат, но почти винаги има начин да се оправиш с думи. Ако вече е толкова много, че думите не важат не влизай в бой. Или ако влизаш поне бъди сигурен че ще победиш. Учи бойни изкуства през лятото и заякни така, че да ги е страх да те погледнат. Ако ги оставяш да те бият няма да има край. От личен опит знам, че ако се оставиш няма да свършат. Като видят че са те набили единия ден, ще дойдат и другия. Както казах горе, моя съвет е учи бойни изкуства като Айкидо за самоотбрана и ще ги е страх да те докоснат. Ако си го прочел и по някакъв, дори и 0. 01% ти е помогнал, макар че се съмнявам, се радвам че съм ти помогнал, защото както видях явно ти нямаш "лунгур" като мен да ти пази гърба.

12.   Наистина ли не демонстрираш твоята сексуалност?

13.   По добре да не им обръщаш внимание защото същото се случи и с мен постоянно ме обиждаха въпреки че аз нищо не правех но просто някой хора се мислят за повече от теб но не е така не могат те да ти кажат какво да правиш и какво не, не мисли че няма хора в твоето положение дори има и по зле от теб

14.   Само едно нещо мога да те посаветвам не им обръщай внимание когато пък те обиждат на маика не им отговаряй накарай ги да се нервят не им прави това удоволствие да ти се подиграват.

15.   Към номер 12. Естествено, че не. Не я демонстрирам по никакъв начин.

16.   Единствения начин е да кажеш че си се бъзикал през цялото време и че всъщност не си гей и готово.

17.   Аз пък едно нещо не разбирам. Не съм гей, но постоянно ме дразнят с разни обиди от рода на педал, приличаш на жена и т. н. и то главно цигани. Писна ми вече, а не мога да реша проблема с бой, половината население на града ми е цигани... не знам дали имам шанс и срещу един, но набия ли го на другия ден ще ме направят на нищо... какво да правя?

19.   До н.17 Най-добре е да не им обръщаш внимание.

20.   И аз съм се родил гей както теб но и мен са ме разстройвали обиди като педерас умри и такива сестра ми плачеше тя каза може да си обратен но пак ще те обичаме
Сестра ми е по малка от мен но въпреки това тя още не може да разбере, че съм се родил гей а ако разбере и тя ще се натъжи но ще приеме нещата каквото и да е станало ще те обичат както и мен

21.   И сестра ми искаше да ти каже нещо не се подценявай ти си по умен от другите срещу теб не икаме да обръщаш внимание на някакви паляци, които провалят жживота ти, защото не си струва не им обръщай внимание и ще видиш че ще почнат да мълчат като пукали

22.   До коментиралият на 17 позиция. Щом е такова положението е най-добре по възможност винаги да се движиш в големи компании.

23.   Тъпацииии подобни глупости като да се родиш гей няма!!! Всичко си е на психологично равнище... До автора - Фани си едно маце и да видиш как ще се опрайш ;)

24.   Има една песен на Лейди ГаГа ``Born this way``в превод``роден така`` може би не ти харесва този стил музика, но в тази песен има много смислен текст, погледни превода
и може би ще ти помогне и помни, че всеки е уникален бог не прави грешки и до номер 23 със 100% си момче и не разбираш ``ще ти помогне да станеш само този който е падал. ``

26.   Заеби ги изобщо да не ти пука, от колеги не се обиждай :)

27.   Какво ти пука, лично аз не съм гей, но в последното училище ме наричаха гей, педал, "мека китка", дори и госпожа си позволи да говори за мен пред целия клас, само защото имам дълга коса... След 7ми клас се преместих и се оказа, че в старото ми учиилище е било пълно с идиоти... Няма никакви подигравки за дебели, слаби, ниски високи, , гейове и т. нвсичко е нормално, чувствам се късметлия, че поне в училището всичко е като в приказка...
Бъди себе си, дори ти препоръчвам да показваш, че си гей, това е напълно нормално и недоразвитите грешки на природата трябва да го възприемат все някак...

28.   Много бих искала да се запознаем! Най-хубавото е, че си честен и си признаваш какъв си! Няма нищо лошо в това да си хомосексуалист просто хомофобията е нещо ужасно. Не е нужно да се стига до бой, една дума е достатъчна

29.   Бъди здрав гей, а не педал. Тренирай нещо, бъди във форма и прилагай груба сила.