Споделена история от Тинейджърски

Изостави ме не мога без нея
Здравейте пише ви един безнадежден случай. Запознах се с едно момиче съвсем случайно точно от този сайт. Допаднахме си страшно много бяхме много далеч един от друг в двата края на България, но всеки ден си пишехме по скайп и се чувахме по телефона понякога. Някак един ден нещата се объркаха навярно по моя вина незнам разсърди ми се после ми прости. Страшно готин човек в който бях влюбен но уви просто не се получи. Понякога ми ставаше гадно че си допадаме а сме далеч един от друг и не исках да си пишем но тя ми пишеше а аз като не отговоря ми се сърдеше. Питаше какво има аз казвах нищо тя помисли че е виновна за нещо и ми се разсърди за втори път и вече ми стана неудобно не мога да й кажа че просто се дразня от това че шанса да се видим е нулев и я блокирах в скайпа за което съжалявам но след като я отблокирах те ме беше изтрила от абонатите си не можех да й пращам съобщение от фейсбук ме премахна, толкова неща не можахме да си кажем. Единственото момиче в което бях влюбен истински. Извинете ме че пиша малко несвързано но просто съм като болен от няколко дни че вече не си пишем че я няма.... Тотално съм съкрушен

Коментари

1.   Явно не сте били един за друг. Щом така постоянно те е махала, добавяля или там както го обясни, значи не е на сто % сигурна, че иска да има нещо общо с теб. Продължи напред и не се занимавай. Ако има интерес ще те потърси.

2.   №1 може би е така но въпросът който ме измъчва е защо до сега не съм имал приятелка. На 18 години съм не съм от тия дето мислят само за секс искам приятелка с която да споделям чувства да си говорим да се разхождаме и т. н. а до сега не съм имал приятелка и ми е много гадно. С това момиче поне си пишехме но сега вече няма и с кой да си пиша за това ми е най-мъчно. Кажете според вас какво трябва да направя за да срещна някое момиче. Всеки казва еми то с времето ше стане, обаче да си на 18 и без приятелка някак не ми е много добре.

3.   Виж, приятелю. Жена съм и на скоро преживях същото с един мъж от подобен сайт. Много бях влюбена в него, но постоянно го блокирвах от яд за много неща. Че неможем да сме заедно. Че ме ядосва. Много бях влюбена. Реших да сложа край, защото имах нужда от нещо повече от виртуална любов.
Така, че не съм съгласна с 1, за чувствата и към теб.
Със сигурност не бих си губила голяма част от времето с човек към който нямам чувства.

5.   №3 И аз тва си мислех значи при положение че казваше че ме обича и си пишехме всеки ден по телефона говорехме значи не е била безразлична към мен казваше че ме обичаше но разтоянието помежду ни става въпрос за това че аз съм от Пазарджик а тя от Бургас ни попречи да продължим връзката като се видим и т. н.

6.   авторе, всяко зло за добро - така поне си си спестил доста турболентна връзка. Приеми го, че не сте си допаднали и готово!
гледай напред, лято е. Не я търси повече, издразнил си я, може и да си има гадже вече и да не иска да се занимава с теб.
Това не е истинска любов, не се заблуждавай. Много хора с нежна душа клонят да се влюбват в самата любов и на всяка цена да искат да я открият. Не става така, чакай - ще те намери правилното момиче, в правилното време!

7.   Може би и тя се притеснява от факта, че на можете да се видите. Застани на нейно място-интернет много често лъже все пак. Ти каза, че сте се чували, е обади и се. Може и тя да те обича. Не знам, аз бих се обадила!